Моя жінка погодила підписати квартиру для нього, але тільки на стані, що він розлучився мене, не чекав цього.

Кожна родина рано чи пізно проходить серйозне випробування сили почуттів та відносин. Як працює життя. Щоб отримати деякі бонуси іноді ви повинні зробити абсолютно дивні кроки. У нас є історія про те, як чоловік подав за розлученняй Я не люблю дружину.



Редакція "Сайт" Завжди дивляться на такі конфлікти. У такий момент, що сутність людини може проявлятися: що він дійсно? Що ви повинні зробити, щоб отримати очевидну користь і це дійсно варто? Спробуйте відповісти, коли ви знаєте, що відбувається. Наша історія.

Мій чоловік подав за розлучення і сказав: Мій чоловік є чудовим чоловіком. Я був, коли я одружився. Незважаючи на те, що в сім'ї реальний співак був його бабуся, він все ще вирішив піти проти неї. Як це сталося? Може бути, я повинен перейти в більш детальну інформацію. І почати з Бабця. Це те, що вона відома в нашому місті, видатна посадова особа з великим зв'язком. Природно, вона використовується для кожного, що стикається перед нею і ходьба на кінчиках.



О, будь ласка. Але вона використовується для того, що світ тільки як вона бачить. Звичайно, ця модель життя була передана в сім'ю. Її сім'я жив її правила. Вона не любила мене відразу, вона не соромно сказати, що це мій погляд. Він був сором'язливим, але мій майбутній чоловік став для мене і буквально пішов проти неї. Ми одружилися.

Звичайно, це нещастя для Бабця. Перший великий скандал, потім вигнати з сімейного райа. Так ми пішли, щоб говорити, щоб люди, наш шлях. Я можу уявити, як це було для них, бо чоловік міг би мати абсолютно інший життя. Наприклад, його старшийВін, хто його бабуся любив дуже багато, також став великим посадовим, поважним людиною.



Ми, хто боролися з системою, жили як звичайні люди. Зняти квартиру, попрацювати, підняти дітей. Так, іноді було складно, але в цілому ми були дрібними. Ми зробили. Не було ніякої розмови про Бабця. Тільки мій мама-в-одному завжди сказав мені, що подарунки мій старший брат отримав. Ми не були ревнощі.

Чоловік звернувся до розлучення Так це десятиліття і половина. На жаль, люди не пропускаються назавжди, і бабуся мого чоловіка повільно пройшла. Не було ніякого впливу, я хотів тільки доглядати і доглядати. Я знаходився до нас, і сказав нам, що вона взяла її додому. Сама бабуся вирішила залишити її наймолодшим онуком її трикімнатну квартиру. Варто розтопити її суворе серце.



Але це не було. Вимкнено стан. Вона подарує квартиру до свого онука, якщо він розлучає мене. Не пропустіть на цю ідею! Ваша мама говорить, чому ви так турбуєте? Ви розлучаєте формально, я покажу її папір, і ви живете, як ви зробили. Чи перевіряється вона? Вона в мій будинок, ледь отримай. Ви. плоскі!

З одного боку, здається, хороший варіант, але я не хотів його відразу. Що таке пекло? Що не подобаються бабусі? Дуже довго і я все одно маю зубну щітку! Я думав, що він підтримує мене. Але зараз його реакція була різною. Здається, що план матері дійсно впав на його лижіння. Адже сама квартира переходить в руки. І наполягає він на розлучення. Я був, звичайно, в повному ударі.



Я не чекав, поки я вирішив. Я пішов до реєстру і подав заявку! Він сказав, що наша родина міцна, він все ще любить мене, і в той час я розумію, що він зробив все правильно. Це найкраще для нашої родини. Я був відхилений. Я сказав йому, якщо ми розлучилися, це буде назавжди. Я не хочу своєї квартири!

Напишіть, що ви думаєте про це. Що робити? Можливо, ви повинні змінити свій розум і все ще погоджуєтесь на цей незначний шампан: заспокоїти бабуся, і перемістити в приємну квартиру. Або ж це все ще вірно принципу, що без змії можуть знищити сімейне щастя?



Чоловік подав за розлученняВін сказав, що це буде краще для нашої родини. Більше формальності! Але я не бачу це. Читати статтю про те, чому син став тьмяним, припинив відвідування дитини і сплачуючи підтримку дитини після колишньої доньки-в-завдання відразу заміж іншим. Дякуємо за те, що ми працюємо з нами!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное