Чи потрібно переплітати, якщо дитина відключена однолітками?

Що робити, якщо дитина зловживала в школі? Якщо ми домовилися, або ми можемо безпечно дати все, щоб зробити свій курс? Сьогодні Витримати проблему довіриТакож пам'ятаємо основи виховання батьків.

Можливо, найпростіше зрозуміти Як стати хорошою батьківщиною Ви можете самостійно покласти в місце дитини. Ви дізналися сина або дочку боляче під час занять. Спробуйте. перенести свої думки до свого дитинства І пам'ятайте, чи були такі ситуації. Навіть якщо це буде важко запам'ятати, ви ще можете уявити почуття дитини.

Якщо ви не розумієте почуття і вашу емпатію низькою, ви можете просто попросити дитину. Поговоріть його відверто, запитайте його, що саме сталося і як він дійсно відчуває про це. Щоб дізнатися правду, необхідно, щоб Ваш син або дочка довіряли вас повністю. І вони знають, що ти зробиш на боці.



Звичайно, для цього дуже важливо, щоб відносини в сім'ї довіряли. Якщо дитина часто псується навіть найменшою несправністю, він не може говорити про свої реальні почуття. Не тільки ви не будете підтримувати його, але ви також будете псувати його. У моїй справі, що був вірним. Я використовую, щоб приїхати додому в сльозах після школи, але я завжди отримав однакову відповідь.

р.

Ви не знаєте, як спілкуватися з колегами – не спілкуйтеся! Все в батькові...

Звісно, з часом я припинив обмін моїх почуттів з матір’ю. Я знав, що у відповідь на будь-яке служіння, яке я мав про школу, Я просто отримую ще один скандал. Її маму захопили школу і навіть віддали перевагу не йти на батьківські зустрічі. Я був пропсований для того, що з якоїсь причини. Коли я був малюком, я не знаю, що я зробив, тому що Я завжди говорила мами про зустрічі. І не хочу, щоб приїжджати його самостійно.



Гіркий досвід бур’янів у школі Я пообіцяв себе завжди і Послухайте дитинуКоли я отримую один. Бажаю, що він ніколи не відчував. розпад і безпорадністьщо я відчував в мій час. Може бути, що мій мама хотів. Зробіть мене дорослою і відповідальною особою.й Але чесно, я вірю, що є інші способи.



Звісно, тепер я можу стояти собі. Але є ще багато проблемних аспектів моєї психіки, які чітко прибули з дитинства. Наприклад, я довгий час. важко довіритий І я роблю допомогу: Я не можу говорити про мої проблеми до останнього.



Цікаво, що моя мама “гаряча” мене до 15 років. Тексти пісень, а це означає: Потім вона раптом усвідомила, що я не хочу поділитися з нею, або навіть спілкуватися на всіх. Далі вона. Вона почала називати мене донькою.Хто не схожий на власну маму. І я не можу сприймати її рідною людиною, адже родичі довіряють один одному і підтримують один одного в складних ситуаціях.

З редактора, кожен батько, ймовірно, правий. Підібрати дитину, як він бачитьй Але якщо ви хочете підняти незалежну і сильну особистість, краще це зробити, показуючи такі риси на особистому прикладі. Але залиште ще кілька. соціально поступається Як тільки з шкільними проблемами є погана ідея.



Я пам'ятаю час, коли я був вимкнений однокласником. Я прийшов додому гофрований І майже гістерична, яку я отримав від моєї мами. На наступний день мама однокласника прийшла до школи для показу. Я мав протистояти не тільки йому, але і її.й Я відчував себе просто життєрадісним. Важко позбутися від почуття, Моя мама зрадила мене, залишивши мене самостійно.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное