Я знаходився на відвідування без попередження, і після її візиту я відкрив дивний пошук.

«Я помітив дивну поведінку в моїй матері-в-праві перед. Але тепер вона виходить за межі дозволеного, — скаржаться Галина. Героїн історії сьогодні має досить складні відносини з матір’ю чоловіка. Удачі не живуть разом! Що сталося і чи сперечатися з матір'ю через що сталося,
Прочитати в статті.

Р

Я одружений Dima 5 років тому. Спочатку ми проживали разом з матір’ю Ольги Андріївною. Але я знав, що я не можу залишитися під такою ж дахом з цією жінкою. Я притискав чоловіка, щоб виїхати.

Моя мама-в-одному має дуже характерний характер. Вона не просить нічого, але вона завжди бере участь. У певній точці я мав відчуття, що без її присутності я не міг піти в туалет або провести час з чоловіком. Не нормально.



Після того, як рік і половина мого захоплення і запитів, ми змогли орендувати нашу маленьку квартиру. Я нарешті відчував себе як домогосподарка. Не один ще дивився мене і мої дії, ніхто не давав дружніх порад. Казка!

Після того, як з'явилася нова проблема. Ольга Андріївна дуже хоче онуків. Щоразу ми відвідуємо її, вона не пропустиме можливості нагадувати мені, що годинник стежка. Я не думаю, що це сталося в житті. Але не вийшло!



Поведи мене, я повинен пережити себе не, щоб розповісти мій мама-в-завдяття пара торіоната. Не розуміти нормальну мову. По суті, я вже давно захотів дітям себе. Не працює! Буває, ви повинні вижити цей період. Але набагато складніше робити це, коли напляскване матері-в-право сидить над головою.

Секретні повідомлення від моєї матері Я помітив дивну поведінку для моєї матері. Але тепер він виходить за межі, що допускається. Ольга Андріївна відвідала в середині дня без попередження. В той час як я був у ванній кімнаті, вона потрапила в нашу спальню, а потім подрібнила додому. Я не знаю, що вона була



На наступний день я почав очиститися і знайшов мішок запаху трави за тумбою. Всередині був шматочок паперу: «Тинктура глистина». Дозування: 0,5 склянки 2 рази на добу. й

Я сказав чоловіка про це. Він не розумів, що збирався. Згодом такі знахідки почали з'являтися в нашому будинку постійно. І всюди те ж саме: настоянка боронової матки, сучки, шавлія, посадка насіння. Коли я пішов онлайн, картина почала з'являтися.



Виявилося, що в народній медицині ці трави використовуються для вагітних. Це допомагає навіть у найнадійніших випадках. Я, безумовно, не вірю, що спочатку. Але після консультації з лікарем я вирішив, що не буде зайвим.

Я дійсно не хочу обговорити з Ольга Андріївна її дивна поведінка. Про це було без використання. Я знав, що вона не дасть мені трави і речі. Так я просто приймав його.

З тих пір, як це було кілька місяців. З часів того часу, коли ми прийшли до нас, і ми прийшли до неї. Але вона не проповідувала про своїх онуків довгий час, якби вона заспокоїлася і приймала те, що вона не стала грандіозною.



На тиждень після того, як ми продовжили зустріч, я підозрював, що це було неправильно, і взяв тест. Коли я бачив два стовпчики, я не міг вірити очі. Моя людина кинулася в сльози з щастям, і Ольга Андріївна просто збивається в вухо: «Сімейні дивні речі допомагають, не вони? й

Немає того, як основний характер вдалося завагітніти. Тим не менш, одне, зрозуміло: іноді має сенс послухати пораду мати-в-право. На мінімумі не варто вводити в відкритий конфлікт з нею, тому що часто це не призводить до нічого хорошого. Вітаю?

Яка думка зробила цю історію? Ми можемо самі зателефонувати одержувачу!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное