Чоловік приніс молоду вагітну господиню в будинок, розказав мені почистити, але я не тримала тихого.

Що робити якщо чоловік приносить коханка І лікує дружину з дому? Привіт, це не найбільш типова ситуація, адже часто чоловіки намагаються приховати стосунки на боці. Але речі відбуваються в житті. А історія Анни, сьогодні героїня, тільки підтверджує це. Яка шокована жінка зробила, читати далі в статті.

321352 р.

Мій чоловік приніс кохану Моя історія - як старий світ. Я одружився кілька років тому. Разом з чоловіком ми взяли квартиру на кредит, почали ремонт, інвестували кошти однаково. І все, здавалося б, бути дрібним, поки наші відносини почали погіршуватися. Я спробував зафіксувати його, але Lesha проти неї. Він сказав мені прямо, що йому потрібна перерва, кажучи, що він втомився від шлюбу і в списку.



Я не хочу розірвати чоловіка, бо я кохав його. Але в той же час я не хочу жити в нездоровій атмосфері, постійної тиші і байдужості від Леші. На деякий момент він почав залишатися на роботі частіше, не відповідаючи мої дзвінки. Я підозрю, що він був хто-небудь, але я не хочу знати правду.

Одного разу мій чоловік прийшов і сказав, що він буде файл для розлучення. Але без одягу і скандалу. Lesha просто бажав мене рухатися з квартири якомога швидше. Звісно, ця ситуація не відповідала мені. Чому варто рухатися, якщо я кладу багато грошей в цій квартирі?



Я попросив чоловіка розірвати справу в суді, але він не хоче. Lesha пішов і сказав, що я бажав відмовляти його. Я не знаю, чому я не бачу його так багато. Але він виглядав дуже смішний, як я зіпсував своє життя.

Реальний цирк розпочався, коли чоловік приніс господиню. Молода вагітна жінка з гарним обличчям вноситься в квартиру. Lesha Вона сказала: У нас є дитина найближчим часом, і для всіх немає місця, квартира невелика. Дуже дякую!

380952 Р

Я щиро сміхався і побажав незнайомця легкого народження. Якщо це правда і мій чоловік стає тато, я можу тільки симпатізувати цю жінку. Ви не можете піти далеко від чоловіка, як це. Він думав про те, щоб позбутися від мене. Смішні

Звісно, я не залишатися мовчним і впевнено сказав: «Звертаю мене всі гроші, які я витратив на цю квартиру та ремонт в ній». Тоді я зникне з життя. До тих пір, як я зробив. Тексти пісень, а це означає: І візьміть слово для нього, ні, ні вашої пристрасті не сподобається моїй компанії. Вона не буде господині тут, період!



Він був очевидний, що ця леді і найбільш вимаблюючи, що вона прийшла. У мене є враження, що Леша не знає її. Я просто налаштував його, щоб здивувати і залягати мене. Але ви атакували неправильно. У мене є всі перевірки та документи. Я знаю, скільки я витратив на цю квартиру до останньої копійки. І я не даю це.

Я не думаю, що мій чоловік буде так недбалим. Після того, як мій мовний виступ, він просто пішов. Погана вагітна дівчина ran після нього, і я тримаюся про мій бізнес. Я дивлюсь, що він прийде в наступний раз?

Відносини Анна і Олексій вже давно розтріскувалися. Але чоловік не готовий вирішити питання квартири через суд, бо він не хоче платити дружину її частину грошей. Не дивлячись на те, що героїня не тримається в цьому будинку і продовжить платити за неї. Але хто отримує квартиру в кінці?



Ви думаєте, що Alexei буде діяти як реальний чоловік і спробувати вирішити проблему мирно? Той факт, що він приніс свою господиню в будинок і спробував натискати дружину не робить його добре. Вітаю?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное