Молода людина змащувала старим чоловіком, який прийшов, щоб купити квіти в кленовому пальці, бо букет витягував половину своєї пенсії.

Рік проходу, зміни поколінь. Батьки старші, діти старші. Колесо Samsara робить новий поворот. Людина і старий вік Концепції, що відокремлюються один від одного. І все ж, неважливо, як знайомитися з нами, люди старої допомоги. Він моральний, це матеріал. Як працює карма.



Стара людина має величезний багаж життя за ним. Важко використовуватися для зміни життя. Дуже швидко, як вони зараз. Дітям є зайнята будівля власної сім'ї, незалежно від того, де вони отримали стартовий капітал. Стан руйнує рогатки. І лікарі симпатично виглядають з-під своїх стаканів, писали новий рецепт для дорогої медицини.

Людина і старий вік Віктор Андрєвіч прогулявся по мокрій, брудній тротуарці, знизивши голову низькою. Вечеря не радує приємної прохолоди, навпаки, переносить тільки стяжки холоду і дрібні шматочки замороженого снігу. Незважаючи на все, настрій було добре. Це свято. Потрібно купити квіти.

У квітковому ринку ціни були нижче, ніж в магазинах - всі знають, що. Так скажи, щоб решта пансіонату була логічною. Здавалося б, продавці-бабблери оцінять свої товари, здавалося б. Але не стара людина в шахбі пальто. Чи зрозуміло, що його можна придбати? Три гвоздики в папері? Краще подбати про інших клієнтів.



Piabay – Привіт, я хотів би запитати вас... Скільки коштує букет з цих хризантем? Так, океї. Ми пішли. Що робити?

Судячи від розкочування очей від маркетолога, ніхто не збирався продати квіти шматочок. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Що ще робити. Не кожен день ви святкуєте весілля ювілей. Ситуація закріплюється. Або інший. Шамінь.

- батько, ви отримали наречену? Дуже дякую за доставку квітів, а якщо Ви хочете замовити доставку квітів, то збережете сюрприз. Де провести пенсію?

Підставивши поруч з хлопцем сміливо сміхався, звертаємо увагу кожного до покупця в квітковому магазині. Він стояв на лінії, але зрозуміло, що він не хоче поспішати. Це люди, як це, хоча. Він, здається, прибиральник і буде говорити з трьох ящиків. Довга мова.

до Як молодий чоловік, привітаю дружину. І для вас, у мене є порада: Не витрачайте час і гроші на всі види вітрових дівчат. Вони не хочуть квітів. Так ви можете отримати з лінії, ви нічого не можете зробити тут.
до О, прийти на. Про нас Я був просто дівчинкою. Який букет вам подобається, це? Обгорніть два букети, це один і той, ближче. Не дратувати, дідусь, я торкнувся. Для економії часу в лінії.



Пьябай Віктор Андреевич не заперечував. Так вони вийшли разом, з двома букетами квітів. У наш час не дуже молоді люди. О, прийти на. Ви повинні піти в магазин, ви маєте гроші.

За 10 хвилин чоловік на автобусі. Похід я повинен сказати, не був закритий. Але варто. Єдина краса на шляху до фінальної зупинки - ви можете повністю спати. На маршруті можна покласти квіти і пакет поруч з вами. Вони не заважають нікому, і навіть найпривабливішого туфця не подумайте про крадіжку букета з старого чоловіка.

Ось ми йдемо. Ми отримали трохи більше, щоб піти через, занадто поганий туфлі брудні, є там всюди. Це добре, що ця інформація залишається в пам'яті. З кишенях пальто з'явилися 2 поліетиленові пакети. Це, кладемо його на ноги і краще. Ну, ми повинні йти.



Прямо біля входу в місце заміщиків Віктор Андрєвіч помітив яскравий червоний іноземний автомобіль. Він привернув увагу до неї перед - тільки тоді, коли розмовний молодий чоловік прийшов, щоб допомогти йому з букетом. Що може означати?

Вони знову перетнули між рядами хрестів. Вони зустрілися з очима, але ніхто не відповідав. На пам'ятнику дружини, старим чоловікам мовчалось довго. А потім покладіть букет квітів поруч з нею, відкрийте пакет з улюбленим ласощом на свята: пляшка червоних і тортів з згущеним молоком.

- Там. Гей, мед. Щасливий відпочинок для Вас. Я сподіваюся, що вам сподобалося квіти. Я прошу вас, як завжди. Наташа хвора, але каже, що вона відновлюється. вона дрібна, її чоловік дрібно. Вирощування онуків. Я думав про ремонт, але все дуже дорого. Мапа Я роблю її навесні. Я прошу вас, я думаю, що я буду бачити вас найближчим часом. Не пропустіть мене, Оля. Я йду.

, Україна

На виході чоловіка знову побачила юнака. Він протертий сльози своїми руками, але відразу посміхався на своєму новому другу.

- Ну, батько. Ти все там?
- Я дрібна. Ви кажете:
- Я був з братом протягом трьох років, тому чому мені потрібні квіти? Він захопив їх. Складання традиції. Ви, Дад, див. Не знаю, що автобус не знає, коли він приїжджає. Це весело. Чи можу я купити інший напій? Я знаю велике місце.
до Дякую за поїздку, я буду вдячний. Як за все інше, я віддаю, шкода. Я повинен йти додому.
- Зайдіть його, отримавши його. Тепер мій ковтати подарує нам прогулянку. Сісти вниз.

Вже в салоні іноземного автомобіля Віктор Андрєевич отримав повідомлення на телефоні. "Тату, щаслива ювілей!" Чи буде ви будинку найближчим часом? Ми вирішили приїхати до свого місця, стоячи на двері. Сюрприз, сорт. Чи є щось неправильно з мережею? Не можна дістатися. Що робити, коли ви вільні. й



Стара людина посміхалася і попросила водію сповільнити. Його дочка буде чекати, і на дорозі потрібно бути обережним. Тепер він має відчуття.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное