Я дізнався, скільки моя дочка заробляє на вечірній роботі, і відмовилася сидіти з онуками

Невелика заробітна плата. Якщо є суттєві витрати, які не можуть бути зменшені. І в цьому випадку людина повинна шукати нову роботу або шукати робочі місця. Як вирішити фінансові проблеми?

Сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться сюжетом пансіонату, дочка якого вимушена працювати навіть у вихідні дні. І хоча молода жінка має підстави для такої перевірки, але її літня мама категорично проти цих часових завдань. Після того, як все, не повернулося здоров'я на будь-які гроші.

Р

Моя дочка Алла нещодавно розлучила чоловіка, а тепер не тільки дві діти на шиї, але і кредит на квартиру. Колишній син-в-право вирішив діяти красиво - він запакував найнеобхідніші речі в валізи і відірвав в іншу жінку. Він передав свою частку квартири дружині. І якщо перед сплатою кредиту від зарплати, то він пропустив цей батон до Ана. Тому вона особливо важко її зараз, говорить Вера Михайловна.



«Чи щось незрозуміло на роботі моєї дочки. Потім затримується заробітна плата, після чого вони обіцяють зменшити стан, потім планують закрити альтанки. І якщо ви платите все вчасно, то ці гроші за кредит і найнеобхідніший досить ледь. й

«Відчуження не сплачує аліментів, оскільки він думає, що він вже допоміг подарувати квартирі. Дочка має однакову думку, тому не вимагає нічого. Нерідко діти не можуть дозволити собі плоди. Ну і це не так!



Складання часової роботи «Чому дочка з пошуку роботи, отримав роботу в певному складі, де необхідно виконати замовлення до доставки. Але є кожен перехід 12 годин, і після роботи часто залишаються. Спочатку я думав, що вони були добре платити.

«Ми живемо в найближчих дверях, тому я завжди допомогла мені дочку, коли я шукав, щоб подивитися після дітей. Так було в цей раз, коли на вихідні Вона повернулася з її зсуву, не обличчя на неї. У мене була вечеря і впала дупа на моєму дивані і не ходила додому. У неділю, покинувся рано на годинник тривоги, мав закуску і повернутися до складу. Я повернувся до кінця.



«Я попросив, скільки вони були оплачені. Виявилося, що дочка заробила дві тисячі рублів в два зсуви. Я був дійсно upset. Ви повинні катування себе для тих пені? Наполягати, що вона не мала вибору, а наступні вихідні будуть повертатися до складу, бо гроші потрібні. Я не хочу, щоб працювати там, бо ви не можете купити здоров'я для грошей.



В кінці я сказав, що я не сидіти з онуками, якщо вона пішла на цей склад знову. Я знаю, що моя дочка не залишилася. Для відпочинку у вихідні та лімуні від екс-люда потрібна. Він також відповідає дітям. І невірно, що його дружина працює без вихідних, і він десь страждав з новою пристрастю, — сказав пансіонер.



Звісно, з одного боку, Вера Михайловна права, адже це не випадок, що молода мама працює так важко без вихідних. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. І допомога екс-люда в цій ситуації не буде зайвою.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное