Вагітна мама кладуть на збереження на Різдво, вона була в її палаті, що жінка в серйозному стані вступила.

Це новорічна ніч, тому це час для хороших оповідань. Я дуже надихає. Я хочу читати більше, щоб відсвяткувати наступний рік з радістю в моєму серці. З радістю і сподіваємося, що Все не загублено для людства.й Сьогоднішня історія є однією з тих, хто Це історія про те, як діти інших жінок можуть змінити своє життя.

Дітям інших жінок Оля кладуть в стаціонарі. До дня народження ще місяць, але сім'я вирішила бути безпечною і не вжити ризиків. Олеся в клініці була відверто нудно, вона в'язана шапка і шпильки для майбутньої дитини. Це був Новий рік і вона була самотньою в номері. У кімнаті, її радість не обмежувалася.



Таня була привезена з села, що майже на кордоні з містом. Вона була досить типовою сільською жінкою, з кленовими руками, яскравою головою і величезним серцем. Але її вік був незвичайним для жінки в праці. Таня була майже 45. Для Олі, до речі, що нічого не означалося. Вона була спокійною майже все.



На жаль, проблема не тільки про вік. Таня вагітна людиною, яка відразу зникла. Батьки та родичі Ні. І поки жінка вибрала, щоб залишити дитину, бо вона знав, що вона була малоймовірно мати шанс народитися.



Оля та Таня майже протилежні. Оля – міський інтелект, вчитель професії. У вільний час він любить в'язати, вишивку і читати наукупоп. Таня. р.Весь будинок. Тим не менш, ці відмінності не завадили дівчатам стати друзями.

Пара тижнів до пологів Ольга прокидається вночі від шуму. Починався сусід. домовленістьй Жінки вирішили, що нічого не збирався і знову знизився. Уві сні з'явилася нова подруга. Виконавці, що потопили її обличчя і її голос звучав глухим глухим, якби був невидимий бар'єр між жінками.

р.

Олечка, я більше не в світі, але моя дівчина залишається. Вона ще тут рано. Будь ласка, не залиште її, візьміть її з вами. Вона і її чоловік принесе вам радість.



Olya woke вгору в поті. На жаль, Сонце Сусід перетнув лінію і пішов на інше місце, не міг вижити важкого народження. Але її дівчина ще жива. На тиждень або два пізніше Ольга подарувала себе близнюки. Дуже приємно здивувати чоловіка. Після консультації вони вирішили прийняти дочку Тетяни, Я назвав її після моєї матері.

8676686

20 років. Таня виросла дивовижну людину: відповідальність, як і її мама. У той же час вона була добре і розумна, як її друга мати Оля. Без батьків Вони не приховують свого істинного походження.Тим не менш, ця інформація не змінила нічого в родині. Після свого двадцять-першого дня народження Таня пішла в Швейцарія. Вона полюбляє її прийнятим батькам і вдячна мамі за надання їй життя. При вартості вашого майбутнього.

З редактора

Кожен лікує прийняття по-різному. Хтось є майже стискачем, тому що це чужа дитина. Деякі люди бачать це чудово. Я думаю, що прийняття набагато благородніше, ніж у дітей. Кожен любить своїх дітей, але любов і освіченість оточуючих своїми силами. Тільки по-справжньому яскрава душа може зробити це.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное