Повинен запідозрити, що чоловік був іншим, вирішив перевірити його і приховав під ліжком.

Тести лояльності Ви можете скористатися несподіваним поворотом для пари, які віддають перевагу приховати щось. Друга половина готова йти до екстремальних заходів з розпаду. Людина або жінка втратить мир і не може жити в повному житті, поки вони знають правду. Іноді все секрет робить відносини пари міцними, але іноді секрети знищують любов назавжди.



Вера і Михайло разом 2 роки. Планування дітей, придбання нового автомобіля, мріяти кота і собаки. Ідеальна пара, прямо? Жива в душіІноді друзі дивляться, як вони зібралися разом. Misha є тихим і спокійним, Vera є списаним і гарячим. Символи пари були дійсно полярними, але це не завадило їм жити разом досить довго.

Подруги були вражені, як хлопець і дівчина вирішила одружитися. Що робити, якщо вони не здаються разом? Що станеться до Міша, якщо Вера припинила любити його? Тексти пісень, а це означає: Чи вона усвідомлює, що вона не схожа на надзвичайно спокійний хлопець? Або, навпаки, Михайло прийде до своїх почуттів і хоче побачити більше внутрішньої леді поруч з ним?



Загальні знайомства тільки палива вогоньЦе призвело до сумнівів про відвідання голови Верочка. Дівчина використовувала для того, щоб завжди переповнювати всіх, хто сумнівав свою справжню любов до Міша на другий. Але багато прикметників друзів плутають її. У Вірі згадав, що Міша дійсно недавно стала більш секретною. Чи має хлопець на боці?



Настроювання підозр Причина страху віри неприємністьй По-перше, пара витратила багато часу разом, але що вечір Михайло кинувся десь. Дівчина спробувала з'ясувати, де кохана поспішає, але людина швидко збирається і зліва. Повернувшись за кілька годин пізніше, Misha був дуже сульпований і безтурботний.

Віра відразу спробувала отримати хоча б краплі інформації від чоловіка, але не хочу говорити. Дівчина була відхилена через цю поведінку її коханця і припинила спілкування з ним. На наступний ранок Міша зрозумів, що він пішов занадто далеко і сподівався, що букет тюльпанів зафіксував ситуацію. Вере заявив, що в роботі було аварійне аварійне, яке називається і терміново називається офісом. Дівчина в любові вірила слова Михайла.

р.

Але проблеми Міша на роботі не зупинялися. Він залишився в офісі і повернув додому пізніше звичайного. Віра, як вона повинна, не дуже сказати нічого. Я сказав вам, що кожен працює так. Дівчина спробувала тримати себе в контролі, але один вечір вона випадково побачила Вадима, колега Міша. Молода людина сказав hello, і Vera дивно, чому Вадим залишив офіс так рано:

«Миша сказав, що у вас є надзвичайна ситуація. Він буде пізнати сьогодні, тому що нам потрібно відокремити звіт. Я сказав вам, що ви всі роботи так важко. Вадим сміхався: «Велл, Мішка і винахідник». Він перший з офісу сьогодні. І ми не маємо ніякої ауроси, Головний приз, який пообіцяв наприкінці місяця. й

У цей час михаїла, “Чи може бути обманом на мене, або щось жахливо страшно. Що я вже знаю, я цуцею. Так мій дорогий чоловік вирішив лягти мені, приховати все, зробити ідіот перед друзями і сім'єю. Все прямо, Мехентка, я отримаю вас тут. Я покажу всіх, які ви дійсно є і лушпиння, Вера відбивається в її серцях з сльозами в очах.

Послухайте, що один день Міша повинна залишитися вдома, Вера вирішив зробити те саме. Вона вважала, що хлопець обов'язково принесе додому коханку, інакше і не може бути. Михаїл говорить про когось на телефоні і сказав він. доляй Дівчата планують приховати десь, а в момент істини влаштувати голуби неприємний сюрприз.

Віра знає, що вона здійснила ризики. Пара може відкрити його рано і лежати. Або Міша знайде місце, щоб приховати кохану, і тест на лояльність буде покритий мідним талем. Дівчина. під ліжком і сховав. На дверцятах збивався. Вона чула тихі підступи, тиха розмова, а потім лікує ... Дівчина була серйозно рубати, коли вона усвідомила, що її Misha був кричав. Що це сталося?

Міша розповів про свого старшого брата Андрія, що він був нещодавно Знайдено неперевершене захворюванняй Відкрито від нещасних випадків, коли він пройшов щорічну експертизу. Про постановку діагнозу, побоюючись залишити цей світ заздалегідь. Андрій спробував заспокоїти брата, але Міша не перестала лікуватися.

135702 Р

Від страху дівчина кричав, ретельно закриваючи рот своїми руками. Андрій пішов, і Михайло і Вера зустрілися з поглядом, коли дівчина швидко вийшла з ліжка. Хлопець хоче сказати щось, але дівчина не слухала. Я просто занурився до нього і захопив його щільно. Міша знову дав шлях до сліз, адже життя з такою важкою секретом не давав миру. Не вдалося. Я не знайшов сили.Звернення до Вери. Вона не заважала йому для всіх невідповідностей, тільки обіцяє, що вона завжди була там.

Віра в той час дав хлопця його надійне плече і в сумній ситуації довели, що разом вони будуть стояти навіть в такому важкому часі. Довгий походи в кабінети лікарів, огляди, рекомендації фахівців не відлякули дівчину. Вона попросила Міша тільки одне: "Будь ласка, нехай завжди буде чесним один з одним."



Щасливі почуття молодої пари були значно сильнішими, ніж спекуляція, сумніви, gosip. Миша кінчив багато, Вера завжди там. На щастя, пара можна побачити біля дому. Часто вранці. прогулянка з новонародженою дочкою Христина. Миша ще дуже тонка, волосся після такої серйозної хвороби ще не вирощується назад. Але головне, що його підтримка, підтримка і найбільша любов є вірою.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное