Коробочка з написом «На громаді» повинна бути присягнута поруч з робочим місцем, можливо, хто кидає копійку

Ми знаємо, що житлово-комунальні послуги Дорожчий день. Якщо 5-7 років тому було прийнято вважати щось соромно жити з батьками після 25 або навіть після 20 років, зараз багато тридцять років не відмовляють цього. Це дешевше, мама і тато завжди допоможуть. Це вже давно практикується в Китаї і ніхто не скаржаться.

р.

З одного боку, ми можемо погоджуватися. До уваги батьків. Але знову, що про власну сім'ю? Потрібно будувати в окремому номері, фактично. І постійна залежність від батьків, навіть якщо це не дає їм багато неприємностей, не призведе до нічого хорошого. По-перше, ви можете залишатися маленьким хлопчиком або дівчиною в 30-х роках. Я не рекомендую.

Житлово-комунальні послуги Я курка, яка вилетіла з гнізда пізно. 29 років, кожен розуміє, що вік не невеликий. Як це сталося? Ну, я не запустив після хлопців або нічних клубів. Ввічливий студент, а потім позаштатний офісний працівник. З жіночим колективом «вирізати». Потім вони залишають на роботі ніч, після чого вони кидають ерранів додому. В цілому, у мене було багато часу з чоловіками. Мої батьки не розуміли.

Р

Але останнім часом життя з ними стала дуже важкою для мене. Вони не приймали мене, незважаючи на те, що вона була власної несправності. Вранці зробіть чай, нагадайте мені, що потрібно прокидати раніше, і так далі. Іноді ви можете пограти з цим ставленням, дійсно. Так я вирішив переїхати. Знаходилося мало грошей, але було деяке збереження. Через місяць я офіційно вступив до дорослого.

Квартира знаходиться в самому серці, навіть з ремонтом. Я не збирався з власниками і ріелтором. Так мені сподобалося. Але я не відрахував одне: Українськай Через місяць, згідно з моїми підрахунками, відпускаючи витрати на комунальні послуги і оренду, у мене було близько 400 рублів на добу, щоб жити. Це разом з покупкою одягу та кафе. Реалізуючи цей факт, я навіть свого роду jokingly покласти баночку з написом «податкові витрати» в офісному просторі. Чому ви не втратите свого гумору.

При навчанні моєї проблеми друг консультував мене, щоб отримати підробку. Просто в одному місці. Привіт, 10 років старше мене, самотні. Він є шанувальником роботи, і він практично ніколи не в домашніх умовах. Що робити це просто околиця. Якщо немає кричуща за стіною або що-небудь, чому ні?



Ми домовилися про дуже хорошу ціну для мене. Він переїхав у ноутбук і не дуже великий пакет речей. Зрозуміло, що людина не потребує багато. Я думав, що я був окай. З грошима я мав більше можливостей. Я почав робити те, що я зробив в першому місці: знайомства.

Але в моєму віці вона виходить, знайомства важко працювати. Хочу дізнатися людину, побачити друга в нього або впадати в любов перший раз. І найчастіше приходять розлучення і неправомірно дядько. Зварювальні або жирні. З інтересу, футбол. Я не скажу вам зарплату. Чому кільце на пальці? Я просто тримати його пам'яті. Добре, це досить ясно.



Стасу, що було моє ім'я сусіда, і я використовував, щоб розповісти про результати моїх дат. Він не слухав багато, але іноді давав пораду. Він сказав, що ситуація була приступною. Я був мій час. Люблю, вони кажуть, повинні прийти самі. Не можна знайти в ресторані, крім незнайомця. Що він навіть знає? О, чоловіки.

Ось як це було шість місяців. Я не знаходжу всіх серйозних, і я не зацікавився одноденним стендом. Ми стали друзями з Стасом, якийсь дружба. Незважаючи на свій вік, він дивився в світі в дуже сучасний спосіб. Я навчив мене, як варити, і навчити мене, як мити і чистити квартиру. Я сказав, що ви навчите вас набагато менше.



І пішов він. Я мав би мати справу з батьками в іншому місті. Я не скажу, коли я прийшов, але я залишила гроші. Як він сам писав мені в повідомленні «так що я не буду хто-небудь брати до квартири». Через кілька місяців я не можу стояти його і назвав його через Інтернет. Його голос був втомлений і він прийняв до мене, що він, ймовірно, залишився додому. Робота під назвою. Тож мій сусід офіційно зникнув,

Я не шукаю всіх. Я хотів жити окремо. Я не зацікавила чоловікам. Ну, можливо, трохи. В перспективі. Я отримав кішку і навіть пішов в тренажерний зал. Я не можу сказати, що я мав ніяких комплексів про зовнішній вигляд, але не багато. І час вбити.

І прийшов Стас. Не зателефонуйте, не попередив. Покладаємо новий замок на дверцятах у в'їзді, і прокинув каміння через вікно близько години. Скарбований кот. Коли ми зустрілися. Я не хочу бути королевою. Стас назад. Виявляється, якщо ви добре в роботі, ваш бос може зробити концесії. І прийшов до мене.



Ми не сказали нічого, щоб один одному. Це було зрозуміло. Все, як кажуть вони, був в повітрі. Якщо я не помилився, то саме через 4 місяці я урочисто взяв свою назву. Весілля була невеликою, але красивою. Всі гості від мого боку. Так, колишні сусіди стали новим підрозділом суспільства. Я знаю, що я ще не перетворився на дорослу тітку, яка знає все в світі 4 декаді. Але я думаю, що це добре. Вчимося дорослим, щоб бути з кимось. Тоді він стає більш блискучим і цікавим!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное