Поцікавився чоловіком після роботи, тому він виніс коляска, бажав ходити з дитиною, але він сказав, що він був переміщений до матері.

Сім'я життя пари за перші пари років – це казка. Попри те, що в сім'ї немає дітей, закоханих не завадять вільний час. Чим довше родина живе за одним сценарієм, тим важче її перебудувати. Кожен стикається з труднощами рано чи пізно. Це сталося в сім'ї Ніни та Євгена.

«У нас був великий час після весілля. Для 8 років життя ми маємо власні звички і правила в сім'ї. Я забрав на хори навколо будинку, і я не заперечую чоловіка що-небудь. І він звик, щоб мати гарну вечерю і хороший відпочинок після роботи. Ви можете відвідати наші батьки. Всі ці роки я хочу дітей. Але з їх зовнішнім виглядом чоловік почав дивуватися, говорить Ніна.



На початку ми не поспішаємо мати дітей. Після весілля вони почали робити ремонт в старій квартирі, вони хотіли б жити трохи за їх задоволення. У нас було все чудово, всі 7 років мухнуть, як і в любові, гармонії. Я нещодавно мав близнюки.

Р

Упродовж своєї вагітності мій чоловік відкинув мене, він був дуже щасливий, що він мав би спадкоємців. Я, ймовірно, щаслива дружина в цей короткий і важкий період одруженого життя. Я не вірю, що ми були батьками.

Крім того, ми сповільнили всі витрати двома, так як ніхто не очікуваний близнюки. Женья чекала мене з лікарні, як я використовував для того, щоб прасувати всі його речі і завжди мати щось, щоб їсти вдома. В останні місяці я не збираюся, тому я був на безпечній стороні. Весь цей час Женья була самотньою.



Бездоганний чоловік «Очікується, що він був дуже нудним і очікував, що з лікарні я негайно відправиться в піч і варив його борщ. Так, він був дуже втомився від судів в цей час, але я не відпочив. Близнюки вимагають багато уваги. У перший рік я не спав, запросив маму за допомогу протягом дня і пару годин Кемаріль, а Женья була на роботі.



Але після роботи він занурився крім маленьких дітей. І Женья почала перепробувати мене за те, що ми припинили спілкування, я не готую смачну їжу тричі на день, і будинок брудний. Іноді я запитаю його після роботи, щоб допомогти мені взяти коляска, щоб пройти в свіжому повітрі разом. Іноді Женья буде вийняти коляска, і іноді він відхилявся, що він був дуже втомився і я буду йти на прогулянку поодинці.

І я запросив йому взяти коляска, і він просто мовчазно війшов в приміщення і вийшов валізу. Він сказав, що він збирається на мами, він втомився від хаосу. Я розумію його дуже багато, я не тримала його, але я сидів з моїми дітьми на третій місяць, і я нічого не чув від мого чоловіка.



Я роблю щось. Я не збираюся готувати і мити чоловіка, і це було досить легко без нього. Я не чекаю підтримки з-за кордону, і я не знаю, якщо я хочу, щоб Жана приїхати додому. Може бути краще, якщо він не хоче бути батьком. Я не можу довірити його. й

р.

Кожен дорослий має власну ідею сімейного життя. Щось з тих, хто хоче, щоб діти і насолоджуйтеся кожним моментом, проведеним з сім'єю. Так, це не завжди легко, але хто, але ваша сім'я, підтримаєте вас у складний час? Іноді ви повинні бути міцним плечем, щоб торкнутися. Це не просто для чоловіків, але простіше для молодих мам? Чи можна ви пробачити чоловіка на місці Ніни?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное