Антикваріат є полюванням на порцелянові фігури СРСР, збиравшись до моєї бабусі перевірити, якщо у нас є цінні зразки

«Поrcelain статуетки СРСР є скарбами для досвідченого антикваріату!» мій сестра сказав мені, дивлячись на пишно розписану колекцію фігурок часу, яку ми успадкували від мого бабуся. У радянських часів майже кожен громадянин будинку мав достатню кількість їдалень. порцеляний

Багато хто з цього зараз майже нічого, але приходять і дуже дорогі предмети, для яких цінителі готові платити, особливо не барвоювати. Сьогодні видання. "Сайт" Пропонується маленька ностальгія і пам'ятає найбільш поширені радянські фігуркий Ми також розповімо вам, які фігури порцеляни в даний час мисливці з кінні антикваріатами. Історія



Поrcelain статуетки СРСР пішли через речі в будинку моєї бабусі і вийшли по декілька розкішно пофарбованих порцеляниkolkhoz жінка, пара чоловіків Червоної армії та олімпійського ведмедя. А також знайшов трохи зламану композицію з Cinderella - stepmother і сестри. О, і я не люблю її як дитину. Дуже погано!

Це статуетка Ленінградського заводу порцеляни, 1950-60 років випуску, знаходиться в каталогах від 900 до 1000 доларів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано OLD ANTIQUARIAT STORE (@lavkastariny)



Але статуетка «Кумушки» може бути продана тільки 1800 рублів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано радянський порцелян (@sovfar)



І статуетка «Кід» 50-х випусків, однакова Gzhel порцеляновий заводВартість від 4500 рублів до 600 доларів.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація ANTIQUARIAT (@antiktorg.rf)



Завод «Гармонія і танцюрист» або «Перпляс» Дулево також високо цінується. Як це рідкісний ранній і рідкісний набір. На продажу є багато повторів!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація з античного модрика в Альона (@antiklarec)



На жаль, вони змогли створити твори мистецтва з душовою кабіною та якістю. Не схожа на китайське тиснення!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація FARFOR_rus_ssr



Заводи порцеляни в Дульво і Гжелі, як ніхто інший не міг виглядати точно вся в соку композиції і різнокольорові фарби. Не дивно, що вони все ще розглядають зразок найменшого розкриття ліній, а казкові персонажі майстрів Gzhel все ще стандарт художнього живопису.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

СТАТУЕТКІ (@farfor_v_statuette)



У 1953 році вовк і баран також зустрічається рідко. Я б сказав, що майже музей експонати!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Марина (@moyastarina)



По-перше, я б не віддаю таку фігуру на боковому борту! Це чудово, це не так?

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація з порцеляни. Протидія. Урожай. (@bloshka.msk)



Які чудові імена! Ця скульптурна композиція називається танцюристом друзів. Виробник: Туригінський ФЗ 1956-1960. Вартість композиції становить від $ 200 і вище.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Світлани (@nataliia.4393)



Gzhel "Horse Breeder" продається в каталогах від $ 150.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація з Уповноваженого магазину (@komok.from_ussr)



Але Дулевська порцеляна «Художниця на ескізі», поліхромний переглазний розпис з позолотою, 1960-х років випуску, витрати близько 100 000 рублів!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація ANTIQUARIAT (@antiktorg.rf)



Приналежнення порцелянової фігури до конкретного заводу або індивідуального майстра говорить стигма. Всі каструлі її позначка, наноситься на дно об'єкта з незбираною фарбою перед відправкою виробу до глазурування.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано @vintagvesymir



За словами стигма, експерт антикваріат може сказати ім'я виробника, року виготовлення і навіть різноманітність порцеляни.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Antikvar_RF (@antikvar_rf)



Але ціна статуетки впливає на кровообіг. Особливо цінуються статуетки, опубліковані в обмеженій серії. Однак не обходяться колекціонери та засоби масового кровообігу. При цьому лише кілька копій зліва!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація Antikvar_RF (@antikvar_rf)



Про легендарну службу Мадонна ми пропонуємо ознайомитися з цікавими новинами. Виявляється, він має свій особливий секрет!



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація з порцеляни, фаянсу, скла. (@farfor_m)



Поксолана фігурки Для мене особисто це пам'ять красивого минулого, юнацтва моєї бабусі і матері, з того часу, де все було зрозуміло і зрозуміло, де вони знали, як працювати за славою і вірили в добре.

Коли моя сестра показала нашу статуетку на основі Cinderella до античного дилера, я сказав: Моя пам'ять моєї бабусі. Торгівля недоречно. Для чого антикваріат змалював несоленим хлібом. Що ви думаєте?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное