На зиму я зробив невеликий ремонт у старому голоді, я чекав сина, щоб відвідати свята, сподіваючись, що він допоможе мені трохи.

Ольга Іванівна часто розповіла її сусідам, що сина її за кордоном. Що було чистою правдою. Багато років тому Іван залишив рідне село працювати в Канаді, а з тих пір спілкувався з матір'ю тільки по телефону. У цей час він став чоловіком і батьком чудових дітей. І в цьому році Ольга Іванівна нарешті мала можливість побачити своїх рідних очей. Мій син вже забронював свої квитки.



Peels Son Abroad Ольга Іванова та її син Як успішним. Після всієї осені Ольга Іванівна остаточно вирішила на невеликому ремонті будинку. А сусід допоміг їй з цим. Він відмовився від оплати. Тільки незважаючи на те, що син Ольги Іванівна не бере участі у житті матері.



Пелес – Як довго він був додому? 20 років?

до Ні, ви Тільки 15, вона відповіла її сусіду.

- Чому вона не може допомогти?

до О, чи є у вас ідея, як важко для нього? У мене є сім'я.

до Чому не йде?

- Так Ванья працює багато. Він не встиг. А потім маленькі Я радий, що я можу бачити їх на телефоні.

Багато сусідів були підозріли у вихованні Ольги Володимирівни. Вони відчували, що мати не хочу бачити правду: син просто не хотів допомогти їй, а не хотів би його відвідати.



Пелес Іван неодноразово обіцяє приїхати на свята. І кожен раз мама відсвяткувала Новий рік в компанії сусіда або окремо. Робота, діти не можуть бути зняті. Цього разу це все на користь поїздки. На камері, які вони побачать їх бабуся, і син запевнив, що квитки вже забронювалися. Так ми повинні бути готовими.

Після того, як будинок був поставлений в порядок, Ольга Іванівна займається приготуваннями. Я отримав деякі хребти, купив індичку з сусіда для попелиці, а інший - продавав кролика для столу. Всі чули про сина, що приїжджає з сім'єю.



«Ваня прийде, принаймні я можу подякувати своєму сусіду», Ольга Івановна мріяла про будинок. Вона вже уявила, як вона буде грати з її онуками, як вона б потіла її тільки сина на голову і послухати її дочку. Це повинні бути найщасливіші зимові канікули в роки.

Увечері того ж дня її син назвав її звичним.

- Привіт, мама. Будь-який час, я шкодую. Але ми не можемо прийти.

- Чи буває щось, син? – Ольга Івановна загибла. - Granddaughter okay?

- Так, вони дрібні. Я не можу це зробити.

705080

святковий настрій Ольги Івановни відірвав як вітер. Уявляв, що сидять один раз, і переглядайте програму «Новорічний» на телевізорі. Це той самий рік. Що було занадто багато.

Ольга Івановна реалізувала, що вона мала отримати щось з цих свят. Так вона розповіла сина про ремонт і підготовку, які вона зробила. Вона попросила гроші подякувати своєму сусіду за свою допомогу, і купити собі щось добре. Моя сина не відмовляється.



Так ці свята Ольга Іванівна, безумовно, не буде самостійним. Сусід щасливо погодився допомогти їй з кроликом і індичкою. І тепер вони будуть дивитися новорічну програму на гарному новому телевізорі.

Що може пояснити небажання сина, щоб приїхати до матері? Ольга Івановна робіть право, просивши гроші?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное