Всі в домашніх умовах люблять кваше, і я втратию свій апетит від одного запаху, будь ласка, видаліть будь-які пальці з холодильника.

Деякі люди не можуть стояти домашньому приготування. Старші люди харчуються швидкою їжею. Деякі люди мають медичну непереносимість молочних продуктів. Ми всі різні. Незважаючи на свою популярність і популярність, запах і смак Це може викликати негативні емоції, до нудоти.



У статті ми вирішили поділитися перевагами деяких наших читачів, які скаржаться на певні страви та інгредієнти. Цікаво, що народні смаки можуть змінюватися з часом. Наприклад, як з оливками: діти не переносять їх в дух, але в певній точці вирощування ці корисні плоди до смаку. Які інші популярні продукти можуть просто побити когось апетит?

Продам і смак продукту
  1. І я спробував гуакамоле вперше в маленькому мексиканському ресторані. Хоча я люблю кухню, вона добре смакує. апошні Я знаходився з цибулею та іншими спеціями. Жирна, в'язкова текстура не збереглася навіть соковитими помідорами, цибулею і улюбленим перцем. Якщо ви хочете, додайте авокадо в маску для волосся, там він корисний. Але не їжа.


    свінгери
  2. Я не можу взяти його. крабові палички 20 або 30 років. По-перше, ніхто не знає, що вони зроблені з. Деякі кажуть, що це насправді море риби філе. Хтось стверджує, що палички є рибними відходами, поєднані з барвниками та ароматизуючими добавками. Абсолютно неappetizing.



    По-друге, цей продукт має дуже дивний запах і післясмак. Незалежно від цінової категорії. Що дорого, що дешеві крабові палички дають деяку хімію. Кращі вони можуть бути одним з інгредієнтів в салаті. Якщо ви не додаємо занадто багато. Але я не можу просто перетворювати їх навколо охолодженої і їсти, як мій малюк. Я відчуваю себе погано.

  3. Вимкнено, я не можу стояти. холоднийй Я використовував. Я не знаю чому. Тепер я занурився запахом приготування холоду, його смак. Відповідно, змінилося ставлення до приготування. Я не зроблю для нового року. Я не знаю, чому.
  4. Я був. Моя дружина і я пішов на відпочинок за кордоном. Звичайно, це все включено. І перед тим, що я мав можливість подорожувати тільки в країні, відповідно, заморські чудеса не намагалися. Картопля, кришка, м'ясо, риба на грилі, курка. Що я отримую.



    Ми пішли на стіл вперше. Сніка – море. Ви забираєте стільки, скільки ви хочете. Я чоловіка. Я зумів отримати щось більш вагоме. Дуже задоволена стравами та закусками. Але моя дружина принесла в будь-який сорт моряків. Ви не можете спробувати свіжі в домашніх умовах.

    Краби смачні. Риба знову, креветка. Я очі падають на ці незручності устрицій Красиві оболонки, для нічого, що хламки не виглядають занадто презентабельно. Я можу зрозуміти, що. Вичавлений лимон, взяв один устр, його використовували. Ви знаєте, афродизіак. Але вона присмажена дійсно непристойною. Соляна, дегустація в фактурі. Можливо, вони корисні, але як смачна устрижена їжа я не можу сприймати.

  5. Моя мама ніколи не могла варити. капустай Я не знаю чому. Вона була кислою. І якщо не кисла, то після пари днів давало багато соку і перетворилася в безсмачні речі. Починався в'ятити інтенсивно, і не можна його з'їсти. При цьому рецепт не класичний, але навіть з додаванням болгарського перцю.



    Тільки як дорослий зробив я спробую реальну пасту. І - розчаровує. Це бульбіт. Чому варити її в такій кількості? Я можу використовувати півлітрову баночку на рік. Я хочу, щоб я мав.

  6. Не можна їсти. варені яйцяй Це, з рідиною жовтка або просто в сумці - це будь ласка. Легко і в необмеженій кількості. Але варити їх, необхідно стояти над плитою, щоб захопити момент. І я думаю, що я поганий господиня, але іноді я лази.



    І вони роблять, міцні кульки. Я захоплю їх так багато. У горлі і в 99% випадків не можна нормально і безболісно вводити стравоходу. Дуже суха текстура. Це також улюблене блюдо поїзда і поїзда пасажирів. Не один хоче мене їсти яйця, щастя. Але обміняти цей неймовірно сильний і нудотний запах вітається. І з куркою в фользі. Як весело.



Це лише кілька продуктів, які не розуміються. Це нормально, буває. Можливо, у вас є історія своєї справи, а також про раптове несловене блюдо, яке ви хочете поділитися? Приїжджайте, розкажіть мені. Давайте подивимося, скільки людей буде підтримувати вас.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное