С. Дочка-в-праві, що пережили, лякаючи її перед сином, але через кілька років вони знову зустрілися.

Будь-який прийом у відносинах не вічно. Сонце чи пізно, все секрет стає чітким. І іноді неможливо встановити контакт з особою, яка має достатню кількість кришок. Ні, це не про закоханих, зради і зради. Сьогодні ми розповімо вам історію жінки, яка побачила свого сина і оплачується дорого.



Тамара Івановна – багата жінка, яка успішно заміжна і переїхала до заміського будинку. Багатий життя змінив її, колишня простота з провінції. І, очевидно, не для кращого.



Один день її єдиний і улюблений син приніс дівчину в будинок: «Мами, зустріти мене, це Катя!» Тамара Іванівна виглядала на неї і відразу розуміла все. Він був зрозумілим, що з села прийшов новий син Артема. Вишитий просто, на голові три волоски в хвостик немає запаху парфуму.

Вона не схожа на Катя. І вона не намагалася запевнити, що це не було. Я не знайшов чай, я просто сказав hello і пішов на мій номер. Артем був втілений, але це не перший раз це сталося. А хлопець забрав речі своїми руками, продемонстрував Катя будинок і сад. Потім я зробив чай і служив багато ласощів до столу.



Гість прокинув себе на солодощі, багато з яких вперше з'їли. Коли молодий зліва, Тамара Іванівна зійшов на кухню і стала дуже сердитися. Стіл не очищається, залишають продукти харчування, підлога стягнута м'ясними крихтами. господиня не захоче її сина на дату сільської дівчини. А потім був план в її голові.

На наступний день Тамара Івановна розповіла Артему, що вона хотіла дізнатися Катя краще. Вона відчувала себе вчора, тому вона залишається. Син був дуже щасливим і відразу ж назвав його подругою. Вона з'явилася на ніч.

Цього разу Тамара Івановна влаштувала стіл, варила пару своїх підписних страв. Яка була відсутня пляшка запалювання, після чого жінка отрує її сина в клітинку. В той час як він був далеко, вона сказала Катя, "Що робити справу так." Я даю вам суму грошей, довіряю мене, ви будете мати половину життя. І ви зникнете з радіолокатора моєї Артемушки.



Катя була шокована цією пропозицією. Але коли вона дізналася, скільки вона вийде, після маленької думки вона погодилася. Взяти участь Тільки Тамара Іванівна була не достатньо для Катя, щоб просто залишити Артем.

Вона зробила це, щоб він міг зробити це самому. Вона помочила бідну дівчину, розмовляючи про її неіснуючі зв'язки з іншими хлопцями. І зробив він. Він завжди вірив кожного слова своєї матері.

Несподівана зустріч пройшла близько 5 років. Артем все ж жив під крилом матері. Вона не розуміла його. Оккаційно вирушила до міста для покупок або на інший сеанс в салоні краси. Одного разу зустрілася Катерина. Тамара Івановна стала білою з небезпекою, коли вона зрозуміла, що її колишній потенціал доньки не просто вводять в салон. Вона його власник.



Коли Катя помітила свою матір, вона підійшов її і сказав: «О, що люди! Тамара Івановна, може дати вам знижку? У шокованих очах зрілої жінки було тільки одне питання: «Як?»

Виявилося, що гроші Катя витрачали не на себе, і інвестували їх в бізнес. Про інцидент не шкодував другу, бо з самого початку я розумію, що Артем не підходить для неї: Нехай мені здається, Артем все ж живе з вами? Я не здивився, бо ніхто не потребує такого сина маи нічого! Я не можу ходити без тебе!



Тамара Івановна реалізувала, що вона запала на власні приманки. Вона подумала зраду з її сином був вимушений вимір. Але насправді все перевернулося проти неї. Жінка потрапила в автомобіль і поїхав додому. Коли він повернувся, син знає все. Катя назвав його і сказав йому все. Артем розповів про те, що він переходить.

Для кожного з осіб, які слухають У житті Тамара Іванівна рано чи пізно сталася аналогічна ситуація. Але ця історія вчить її що-небудь? Коли ви думаєте, що це може бути виправдано?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное