Кожен рік Я випікаю багато стипензлів, подаруйте сім'ю і друзям, поділіться перевіреним рецептом.

Запікати багато щороку. класичнийЯ даю їм сім'ї і друзів. Я давно мріяв про приготування сиру, але щось припинило мене. Я думав, що це важко і нудно, але це не було тут. Все вийшло просто і легко, навіть новачк може впоратися з випіканням на «Ви».

Цей рецепт поділився зі мною колегою на роботі, вона запекла цей спосіб протягом багатьох років.

Сьогодні видання. "Сайт" Я даю вам інструкції про те, як приготувати дивний стролленй Тексти пісень, а це означає: Це буквально плавлення у роті!



Сирний толлен Інгредієнти для тесту
  • 550г борошна
  • 2 яйця
  • 15г розпушувач
  • 200 г цукру
  • 10г ванільний цукор
  • 4 ст.л. мигдального борошна
  • 300г сир
  • 250г масло
  • 0,5 лимона
  • пілінг 1 апельсин
  • 0,5 ч.л. турмерної
  • 1 ч.л. кориці
  • 0,5 ч.л. коріандра, гвоздики
  • 0,5 ч.л. горіха і кардамону
  • щіпка
  • 0,5 ч.л. бадян


Наповнення інгредієнтів
  • 500г сушених фруктів (родзинки, журавлини, вишні)
  • 150 г горіхів
  • 200г кандимед
  • 300мл Лимончело
  • сік


Підготовка
  1. До випікання, замочити сухофрукти в Лимончело і апельсиновий сік протягом години. Потім залийте цю суміш в банку і закрийте кришкою. Залиште його на добу, періодично струшіть банку. Як сушені фрукти, зазвичай використовують темні і світлі родзинки, журавлину і вишні. Не потрібно замочити корицею.

    р.



  2. Для Тестування Ударуйте сир з блендером на товсту сметану. Якщо не можна досягти такої консистенції, то можна додати трохи сметани до сиру.



  3. Ви можете додати спеції до тесту за вашим смаком переваги. До речі, також замість всього переліку поганих, гвоздик і інших речей, можна просто додати 2-3 тони суміші спецій для імбирного печива до тесту. Олія кімнатної температури з цукром і ванільним цукром. Додати ваші улюблені спеції та сіль. Подивитись його добре.





  4. Додайте яйця в тісто, перемішайте все близько хвилини. Потім додайте сир і мигдальне борошно. У двох дозах додайте борошно з розпушувачем. Змішайте м'яке тісто. Додайте сухофрукти, крупи і горіхи (за бажанням). Попередньо обсмажити горіхи в духовці і подрібнити ножем.



  5. На пилоподібному борошняному столі перемішайте сушені фрукти і горіхи в тісто так, щоб вони рівномірно розподілялися на тісто. Якщо необхідно, можна додати трохи борошна, але не вийняти занадто з нього, щоб тісто не виходило забито. Зверніть увагу, що тісто повинно бути м'яким, але його не варто розкласти по таблиці.





  6. Розділіть тісто на 2 або 3 частини (при невеликій кількості). Прокочуйте кожну прямокутник і, відступивши 1/3 від краю, зробіть прокатку отвір. Тепер оберніть велику сторону. Ось як ви формуєте всі струлі. Видаліть з поверхні цукерок, родзинок і журавлини так, щоб вони не опікувалися. 8949911



  7. Випікають стелени в духовці, попередньо розігрівають до 180 градусів за 60 хвилин до готовності. Готові струлі рясно змащують вершковим маслом, рясно посипають дрібним цукром і цукровою пудрою.





Я хотів би дізнатися, чому потрібно випікати в великих пакетах. Це справжня хінтесенція відмінного смаку і дивовижного аромату!



Зберігайте їх краще загорнути в пергаментний папір, а потім в фольгу. Як правило, залишають черепащі в закритому ящику на балконі або в шафі. Головне, що випічка не отримує прямих сонячних променів. Також можна зберігати в холодильнику до 2-3 тижнів. За цей час Столлен буде "зрілий"Замочений в ароматах Лимончело з апельсиновим соком і краще смакувати.

Р

Ще один кінчик: обов'язково додайте до тесту мигдальнийй Ви можете придбати в магазині, але це буде дешевше, якщо ви подрібните шахтні горіхи в борошно.

На Різдво і Новий рік затишними сімейними вечорами, цей сир міцний обгортає вас неповторним смаком і ароматом!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное