Я отримав несподіваний лист, останнє, що я очікував листа від моєї матері.

Обслуговування платежів батькам Це дуже складна процедура, яка мало людей стикаються. Діти дорослого віку зазвичай допомагають своїм батькам і батькам. Іноді батьки відмовляються допомогти дітям. Що потрібно зробити зрілих людей замішати для алімонії? Сьогодні ми спробуємо розібратися в цьому питанні!



Нещодавно чоловік повернувся додому з конвертом в руках. Скажіть будь-яку літеру, офіційну. Я протерла руки, відкрив конверт і почав читання. Оплата аліментів батькам і далі по переліку з урахуванням всіх вимог. Я був в ударі, але в деякій точці він став навіть смішним.

Я не знаю, що це сталося, тому що він знав дуже мало про сім'ю. Я думав цей лист був великим шансом сказати йому все. Я сказав вам що.

Р

У сім'ї я був найстарішою дитиною. З 12 років я мав дізнатися всі шари дорослого, за які ніхто не приготував мене. Дві молодші брати і однорічна сестра перебували у щоденному житті.

Мій батько зникнув на роботу або просто зникне. Мама ніколи не була вдома. Тільки мій бабуся, що живе своїм життям, тому всі хори навколо будинку кладуть на крихкі плечі. Для моєї сестри я зробив мікси, зроблені каша або паста для братів. Після чого миття, прання і уроків. Я не знаю, як я можу дізнатися добре з цим.



Я, ймовірно, найбільш мотивований викладачем англійської мови. Раїса Fedorovna працювала з мене додатково і часто оцінила мене. І я відчув, як вона була заміною моєї матері, тому тепла була наше стосунки.

Викладач школи Раїса Федорівна стала довідником світу знань. На день народження вона завжди дав мені нову захоплюючу книгу, і перед закінченням вона розповіла мені, що я обов'язково продовжую навчання і піти в університет.



Але це була проблема. Моя мама розповіла мені, що я не можу застосувати, сказав мені сім'ю потрібні гроші, і вона вже потрапила в місцевий магазин будинку. Не потрібно вчитися і не потрібно. Коли Раїса Fedorovna дізналася про все, вона прийшла до мого дому, той же день, щоб поговорити з матір'ю. Але жодна з її аргументів переконувала маму. Вона завжди думала, що я був фольгою, що нічого серйозного.

Коли мій вчитель усвідомив, що це не сталося, вона запропонувала мені щось, що змінив життя назавжди: «У вас буде йти і жити з сестрам вперше». Не хвилюйтеся. Якщо у вас немає, ви будете застрягти в цьому отвір назавжди. Я хочу краще життя для вас.



І пішов. Вона залишила свою сім'ю, родичів і пішла до неї. Сестра Раїса Федорівна була самотньою, але дуже любою жінкою. Я допомогла їй навколо будинку і вона варила їжу для мене. Я повернувся на ноги. Закінчила університет з червоною грамотою і почала роботу в школі.

І мій мама мене втомився. Поки вона не потрібна дочка, як і що я б не даю додому знову. Мій батько вже пішов з сім'ї, і мій бабуся пішов. Я сором'язлива для братів і сестри, але моя мама завжди любила їх більше, ніж я зробив, так що я був впевнений, що вони були океї.



Так я 35, і мій чоловік приносить цей приступний лист, в якому мій мама вимагає, що я оплачую дитину підтримки. смішний. Чому я можу допомогти їй? Все мій дитинство я працював важко і слухав мій мати, як поганий я був. І за її бажанням вона могла закінчити своє життя в магазині задньої води як продавець. Ні, спасибі, що в минулому. Моя мама не заслуговує копійки.

Головний герой цієї історії має всі права бути сердитися з матір'ю. Але ви думаєте, що для відпочинку вашого життя ви повинні приховати від батьків? Зрозуміло, що жінка не могла прощати своїх батьків на дитину. Я дивлю те, що ви будете робити, якщо ви були героїні.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное