На столі не оливки і хутряні шуби, але ніжний салат з трьох інгредієнтів, майонез навіть не доторкнувся.

салат куряче дерево І приготував капусту, щоб порадувати дому під час новорічної гонки. Але, я запевняю вас, цей салат також гідний святкового столу! Має лише 3 основні інгредієнти та дуже смачні низькокалорійні заправки без додавання майонезу.

Сьогодні видання. "Сайт" інструкція для приготування ідеального поєднання продуктів салатй Найкраще взяти Чемпіон яблука!



Салат з курячого дріжджу та інгредієнти для капусти
  • 400г Пекінська капуста
  • 2 яблука
  • 0,5 лимона
  • 250г копчений курячий бенкет
  • 2 ст.л. насіння льону
  • 0,5 ч.л. солі


Заправка інгредієнтів
  • 250г товста Грецький йогурт
  • сіль
  • 0,5 ч.л. лимонної шкірки


Підготовка
  1. Я покажу вам прямо, Пекінська капуста можна замінити білою капустою, але вона все ще краще від Пекіна! Нарізати капусту дрібно і злегка сіллю. Готуємо капусту відразу ж в салаті.



  2. Очистити яблука від шкірки, а потім порізати їх тонкою соломкою. Обприскувати яблука соком половини лимона, а потім додати їх до капусти.



  3. Курку курку можна замінити вареною курячою філе або запеченою куркою. Вирізати куряче м'ясо з соломкою. Додати його в салат. Р



  4. При бажанні насіння льону можна додати в салат. З ними смак салату дійсно ідеальний!



  5. Як заправка, краще взяти товстий грецький йогурт, до якого потрібно додати лимонну шкірку і сіль. Стирайте все разом.



  6. Додати його. салати і перемішати. Це все. Бодибилдерши!





І познайомитися з рецептом салату, дивитися відео з кухар-канал "Тасти і корисні." Я рекомендую підписатися на канал Наталія, так як вона варить страви так смачно, що неможливо відійти. Навіть мій син, який важко з'їсти, насолоджуватися запікання і пироги, приготовані за цими рецептами!

про:blank

Також я пропоную вам ознайомитися з інструкцією для приготування пісного салату з майонезом. Чудова альтернатива улюбленому Цезарю!



Салат з курячого дріжджу іПекінська капуста У вас є можливість взяти на себе місце у святковому столі. Це легкий, соковитий і дуже простий у підготовці!

Крім того, калорійність цього салату не може, але будь ласка. Не заперечуйте собі задоволення від вживання ніжного і апетитного салату!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное