Мій чоловік залишив мене після того, як я мав нещасний випадок, але я не віддаю.

Кожен думає про це. Як почати життя з нуляй Хтось для цього достатньо, щоб прийняти всі волі в кулак і взяти перший крок. І хто не зможе вирішити змінити, поки він зустрічає когось, хто допоможе йому.



Герой сьогоднішньої історії мало часу. Її чоловік залишив її в неприємності, її мати-в-право, щоб побачити свою дочку. Як Василіса вдалося впоратися з усім, читати далі в статті.

Коли я був у нещасному випадку, мій чоловік залишив мене з словами: «Я все ще не маю жити і жити, і ви не маєте майбутнього». Так, я був в лікарні довгий час, після чого перейшов в коляску і ходив додому. Я шукав особливий догляд, але я завжди знаю, що рано чи пізно він буде кінець.

Мій чоловік думав інакше. Він дивився на мене з життю і дегустацією. Покинув мене в страшний стан, але я проходив. Я вірю, що в якийсь день я дізнався, як почати своє життя з нуля, і я б хотів би.



Після нещасного випадку, мій мама-в-одному запропонував прийняти дочку додому. Я сказав так, що ніхто не був, щоб подивитися після Margot. Я не хочу, щоб мій дочок бачити мене в такому поганому стані. Коли я був виписаний, я ще занадто пригнічений, щоб взяти дитину додому.

Трохи трохи я почав відновити. І я мав багато нерозчинених проблем до мене. Наприклад, відсутність праці та грошей. Я використовував для роботи в текстильній фабриці, але зараз це неможливо.

Долі нараду вечіру я проходив в парку будинку або просто сидів на дворі. Одного разу я зустрілася з Андрієм, давнім знайомством шахти. Працює в локальному редакційному відділенні та працює з книгами. Ми зустрілися з університетом, але в той час я просто одружився, і наше спілкування було перервано.



Андрій був шокований, коли він почув про свою історію. Я запросив його на чай, ми розмовляли, і він пропонував мені часткову роботу в новинному приміщенні. Я був дуже щасливим.

Щоб навчити мене в роботі, Андрій почав відвідувати мене частіше. Я бачив, як він дивився на мене байдужим. У той час, коли він випадково доторкнувся своєї руки, а потім почав пропонувати свою допомогу навколо будинку. Я був втілений, але бути чесною, я любив Андрій.



В одній точці він зізнався, я любив вас в університеті. А потім ви одружилися, і я знаю його. Я не хочу потрапити в життя, тому я просто зникнув. Але тепер я тут з вами, я хочу розповісти вам, що мої почуття не пішли в будь-яку точку світу.

Це нове життя доторкнулося мене до ядра. Я не хочу кинути речі, але чим більше я був з Андрієм, тим більше я переконався, що він був правим людиною. Через кілька місяців ми підписали і почали жити разом. Дякую Андрію, що я нарешті змогла підібрати свою дочку і краще.



Я почав відчувати ноги. Він був дуже болючим, але я знаю, що якщо я відчував щось, то я мав шанс відновити. Розпочався тривалий період реабілітації. Я працював дистанційно, подбала про свою дочку, Андрій працював на користь всієї родини. Він отримав разом з дитиною, до речі.

Життя почала повільно вдосконалюватися, до тих пір, поки в певній точці мій екс-людейдж збивається на наших дверях. Він сказав: "Плазити прощати мене." Я був так невірним! Я зустрілася з першою жінкою, і вона залишила мене, взявши всі мої гроші. Тексти пісень, а це означає: Чи буде ви мене назад, дарлінг?

р.

Це був так патологічний. «Я бачу, але я все ж маю жити і жити, і ви не маєте майбутнього». ЗАМОВИТИ! Я прославляв двері перед ним і пішов на кухню, щоб зробити вечерю. Життя проходить!

Ви ніколи не знаєте, що зустріч з старим другом може призвести до. Для Василиси, нещасний випадок і отримана травма стала навіть тестом. Однак це було завдяки їм, що знайшла справжню жіночу щастя. Ви вірите в дива, як це?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное