Моя сина попросила мене сидіти з моїми онуками на тиждень, всі сказали мені, як правильно породити їх, але я не маю часу для такої нещастя.

«Я маю маленькі онуки, які я дуже люблю. Машенка 6 років, і Ванья не є навіть роком. Пара тижнів тому мій син приніс мені бабуся і попросив мене подивитися після них на пару днів, говорить Алла. Вже 65 років, а Алла Васильівна – це діти сина. І в цей раз, попросивши подивитися після того, як діти перетворилися в катування.



З дня народження Марії, я не часто відвідував дітей. Я маю напружений зв'язок з дочкою-в-правом, хоча ми, звичайно, спілкуємось. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Спочатку я здався, а потім я вирішив не заважати родині. Якщо вони повинні, вони запитують.

Судденно, мій син назвав мене на ніч. Лена стала непривабливою, вона пішла до лікарні в амбулаторії, і її син пішов з нею на машині. Він приніс мені дітей на шляху. Я не розумію, все відбувається в житті. Ми сімейні, чому не допомагаємо? Виявилося, що Лена залишається під наглядом лікарів на тиждень. Моє син працює і йде в Лену щодня, тому у мене є діти.



З дітьми Вова привезли дитячі речі з іграшками і фітнесом. Я не розумію, що він був для, а потім Вова сказав, що Ванечка падає лише якщо він породився на запаленому м'ячі. У поспішці він пішов все, швидко сказав, що годувати і залишити. Я не забув. Я заспокоїв його, не перший раз я маю справу з дітьми. Вона сказала, що я буду обробляти його. й

р.

Відмовляла сестра-в-право: через 4 дні, коли Лена відчувала себе краще, вона сказала мені і попросила мені, як ми робили. Я був дуже турботливим про те, що Ваня була добре спати, чи я поклав його на ліжко і що я був годівлі. Я сказав, що перша ніч був найважчим. Аня кричущий так, що сусіди побігли, практично називають поліцією. Але тоді я стикався з ним, захопивши його в руках, і він кинув без кульок.



Не було часу, щоб накачати м'яч на першому ніч, як це. Дітям було спостерігатися кожен другий. І це перший раз я коли-небудь чую дитину без м'яча. Я чесно зізнався мій дочок-в-право, що я вважаю м'ячем, і консультував її, так як її онука падає без м'яча, щоб не звинуватити його до м'яча знову.

Я побачила всіх дітей в будинку. Виготовлений на невеликий тертий фруктовий пюре з задоволенням ate і granddaughter і grandson. Лена не вірила, що я зумів поставити свій онуків на ліжко без будь-яких пристроїв. На тиждень і півпізніше Лена прийшли дітям. А не подякуючи мені за допомогу, моя сестра-в-права звинуватила мене не наступним правилам.



Я був занурений цією поведінкою, ми трохи заварили. З тих пір не було питання про те, щоб залишити своїх онуків. Я витрачаю енергію на них, це не просто для мене, щоб впоратися, і в поверненні я отримую тільки невдовзі. Я хочу зв'язатися з дітьми, але Lena ігнорує його, і я не запросив відвідати.



З редакційної колегії Алла Василівна відразу ж погодилася допомогти дітям, було зручно або не, жінка розуміла, крім неї, в цій ситуації ніхто не може допомогти. замість того, щоб подякувати їй, вони сплачували її назад. Так, краще не вводити власні правила до виховання онуків, але може Алла Василівна робити інакше? Чи хоче вона болить своїх онуків або засвідчила її дочку? Ймовірно не.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное