У випадку, коли вони живі, відвідайте, допомогу та виклик.

Це людський характер, щоб нехтувати найдорожчий він має.й Якщо ви знаєте, що частина вашого життя не буде від вас від вас, найчастіше ви забудете про це і пам'ятаєте тільки тоді, коли вам потрібно щось. Ваша любляча мати обов'язково в списку людей, які ви пам'ятаєте. Не дуже часто.

Ваша любляча мати, життя дуже швидко. Тут ви, маленька дівчина, чия мама тепло загортається, бо вона холодна зовні вікна. Ви дійсно хочете грати з друзями на вулиці довше, і ви не розумієте, чому ваша мама так турбується. Її серце завжди з місця через дитину. Ви вирощуєте, ви в пошуках 30-х років, і мами все ще хвилювалися. Тепер ви рідко бачите один одного, але кожен раз ви приїжджаєте, ви відчуваєте себе знову. Що маленька дівчина.



Щоразу я покажу в моїй мамі будинок, це як я ще 10. Я вже приїжджаю додому з школи, і мій мами суп знаходиться в холодильнику. Я не хочу супу, я хочу щось солодке. Тепер я пам'ятаю, що і відлякую себе, щоб не поїсти, що дивно смачний суп. Але це нічого.



Почуття моєї мами, що надходить після роботи і витрачаючи багато часу разом. Коли я був малюком, я ніколи не був Вони завжди підтрималися і намагалися допомогти.й Я добре пам'ятаю, що не було грошей для всіх сортів торрентів і моєї матері навчалися з мною. Я завжди відчував, що шлях поруч з нею. Захищають і люблять.

Р

Я часто знайшов себе, викликаючи її більш часто і відвідуючи її теж. Але час летить, тому багато буває в житті. Робота, чоловік, тренажерний зал, зустріч подруг, втома в кінці дня. І ось я. Я забув, щоб знову зателефонувати.й Коли я пам'ятаю і набрати номер, вона так щаслива почути мене і не відхилялася на всіх, хоча я відчуваю, що вона пропускає мене.

, доб. 5

Від редактора Мама часто говорить про те, що вона пропускає цей час. Коли я був трохий Вона сказала, що вона не витрачала багато часу з мною. А батько пішов, і вона повинна працювати, щоб зробити гроші. Тепер вона говорить про те, що вона дуже багато часу з дитиною, оскільки це значення, яке не прослужить довго. Діти виростають і йдуть. Це неминуче.



Мати часто І милуватися сучасними батьками.й Жінки тепер дивляться материнство по-різному. У «90-х рр. вони народжувалися тільки тому, що всі робили. Звісно, діти любили і виховали, але не так само, як і зараз. Сьогодні діти народжуються, тому що вони дійсно хочуть. Мами проводять багато часу з дітьми, і це добре.



Це мами думки про сучасні батьки та діти. Як часто ви відвідуєте свої батьки? Ви думаєте, що ви робите для них?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное