Я не приходжу до моєї рідної ювілею через собаку, тому тепер вони не хочуть говорити мені.

«На тиждень тому я пропустив ювілейне свято матері. І я не ходив за дуже гарну причину, але мій мати-в-право все ще не розуміє, як важливо для мене, щоб тримати цей день з собакою.

На жаль, люди лікують наші менші брати. Але коли людина отримує собаку, він обіцяє себе в будь-який час бути поруч, подбати і лікувати його вихованцем. Таке визнання до чотириногого друга не зрозуміло кожному. На цій основі виник конфлікт між матір'ю і лілією.



Ірина Миколаївна вважає, що на її день народження я повинен залишити свій найкращий друг, для якого я відповідальний, вдома. Вона бажала мене, щоб приїхати в будинок і претендувати, як все було добре. Мій чоловік і я живу годину від моєї матері-в-прави. І вже з Іриною Миколаївною є досить напружені відносини.

Крім того, мати-в-завдяки є дуже потужною жінкою. Вона вважає, що вона завжди правою, і що її сина завжди повинна бути її несправедливою порадою. Мій чоловік був щасливий. Так сталося, що Юра забрала мене дружиною без благословення моєї мами. Про нас В цілому Ірина Миколаївна вважає, що Юра занадто молодий, щоб одружитися.



Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Але підготовка до свята починається до збирання гостей. Упродовж тижня ми повинні купити крупу, щоб Ірина Миколаївна зробила меню. І коли вона робить її, напередодні її дня народження, я повинен допомогти їй готувати. Як допомогти – зробити все самостійно для неї. Мати-в-одному прогулянку по будинку і дає інструкції.



Цього року я не можу піти на неї, тому я слухав лекції про невідповідність і регресію в моїй адресі. І до дня народження матері, мій собака хворий. Ветеринар попередив, що це займе деякий час, щоб покласти Tosha IVs двічі на день. Тоша вже не молодий, я був дуже стурбований ним і вирішив не піти в будь-яку точку, навіть на роботі приймала пара відпусток.



Мій чоловік був загиблий, але хтось повинен принести їжу і допомогти мами. Ми домовилися з ним, що цей час Юра привітатиме матері і намагатися пояснити все її. На X-Day я зустрілася з матір'ю і привітав її по телефону. Кілька днів після того, як мій мама-в-право називає мене і каже, що він очікує мене до апологізації.

9563879

Так, я так нешкідливий і мій собака коштує дорожче, ніж моя сім'я. Ірина Миколаївна не розуміє, що я живу з собакою довше, ніж мій чоловік. І ніхто не може допомогти Тоша, коли він хворий. Це мій обов'язок. Ми не зустрілися з матір'ю, і вона все ще скаже на мене. Я не знаю, якщо я щасливий чи сумний.



Важко знайти спільну мову з людиною, яка вдається по-різному, продумує по-різному і лікує тварин. Для деяких тварин, атлас, тільки деталь інтер'єру. Але для багатьох, вони друзі, які залишаються вірними протягом усього життя. Ми щасливі, коли ми бачимо наші домашні тварини і завжди хочемо, щоб вони живуть якомога довше. Але без нашої допомоги вихованець не може допомогти самому.

Самолюбна мати-в-право використовується для облаштування свята своїми руками дочка-в-право. Зрозуміла, що вона повинна зробити все себе. На очах своїх друзів Ліля стала дочкою-завданням, що не поважає матері чоловіка. Але іноді люди повинні бути лівими з їх думками і прийняти, що неможливо бути на хороших умовах з усіма.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное