Завітав дівчину на вечерю, але незабаром вона побігла без пояснення причини, в наступний день прийшов повідомлення.

Ви ніколи не знаєте, що може змінитися перебіг подій. Навіть розвиток відносин з потенційним партнером. Кирило завжди вважає себе обережною і обережною людиною. Проте, іноді ми не помітили найбільш очевидних, які можуть призвести до несподіваних наслідків.



П'єси Кирилл і Діана Кирилл зустрілися на роботі. Вони знаходилися один одному привабливий, освічений і розумний. Не дивно, що два незабаром почали відчувати взаємну привабливість. Молода людина швидко знайшла спільну мову, стала друзями і після пари тижнів вирішила спробувати зустрітися.



У своєму домі відбулася рішуча зустріч у розумінні Кирила. Він очищав всю суботу і приготовив вечерю для гостя. На щастя, він мав свою квартиру, і там не було необхідності відмовлятися від сусідів або хвилюватися про поміщика. Квартира була спадкоємницею Кирила від свого бабуся, який підняв його і закріпив дуже полоненість і повагу людям, для яких він був цінований іншими.



П'ятниці Діани прибули в призначений час і пара сідає на обід. Кірілл був дуже хвилював, тому він навіть не відчував голодний. Діана була просто красивою: вона зробила її волосся і покласти на бордову сукню. Він просто змінив сорочку і вимив волосся. бесіда була звичайною життєрадісною, і між молодими людьми було радісне напруження.

Коли вони закінчили вечерю і почали ходити з кімнати до кімнати, Діана раптом змінила її обличчя. Вона була не так, щоб відповісти, і після того, як сказав, що це було час для неї, щоб піти додому. Кирило не розумів, що збирався, але він не заважав затримувати дівчину. Спочатку він думав, що зробив або сказав щось неправильно. Але після аналізу всіх своїх слів і дій він ніколи не знайшов причину дивної поведінки Діани.



Пілінги На наступний день він вирішив зателефонувати їй. Я можу допомогти. Але дівчина не забирала. А замість цього вона відправила довге повідомлення, після чого Кирил почав викликати з венгекцією. У своєму тексті Діана заявила, що Кирило є брехливим, як і всім чоловікам. Що вона не хоче бути коханою, тому вона не повинна розраховувати на відносини.

Чому ви думаєте, що я був одружений? запитав Кирило, коли Діана відповів на телефоні.



Чи сміється ти? Одяг жіночий висить на сушаркі, дівчина відповіла сумно. - Я не помітив?

Кирило посипав себе на чолі. Почати! Він забули! Я спробував так важко отримати будинок, і я забув про слоню в приміщенні.

- Дивитися, я не одружений. Я можу показати вам свій паспорт і показати вам всі шафи. Тексти пісень, а це означає: Це мій сестри речі. Вона припинила на тижні тому і залишила деякі її речі, щоб висохнути. Я забули їх складати.

- Арен не ви приречени мене?

- Абсолютно не. Я готовий довести його при необхідності.

3250Р. 3700Р.

П'єс Діана оновив і дав Cyril другий шанс. Вона в кінцевому підсумку приготувала до нього і юних чоловіків офіційно стала пара. По-іншому. З одного боку, цей момент став перешкодою для відносин. З іншого боку, він допоміг побудувати свою довіру від початку. І ви не думаєте, що всі різні речі, які ви не помітили під час прибирання, можуть змінити ситуацію.

Діла Діана точно вирізати зв'язки з Кирилом? Чи варто намагатися розібратися в відносинах під час дати? І справді варто звернути увагу на те, що людина на незначних деталях?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное