Моя тітка вийшла з Італії і навчила мене, як розповісти різницю між якістю оливкової олії і підробленою олією.

Оливкова олія з давніх часів вважається подарунком богів, ліки, що дарують людям природи. Але всі переваги зникнуть, якщо продукт низька якість. У статті я з редакційною колегією. "Сайт" Про нас Як визначити якість оливкової олії І не помилитися про це.



У жителів Середземномор'я, регулярно їсти оливкову олію, зберегти молодість, красу і здоров'я протягом багатьох років. Краща оливкова олія. Перший холодний прес (Etra Virgin)й Це нерафінована оливкова олія, яка не піддається обробці тепла. Підтримує максимально корисні речовини. По-перше, до розливу масло проціджують, але нефільтроване масло є більш цінним.



З повагою оливкова оліяЗастосовується для смаження. Ця олія має високу термостійкість, тому вона підходить для смаження, скошування, випічки. На відміну від багатьох рослинних олій, оливкова олія не розкладається при нагріванні до 220 градусів і може бути повторно використана.



На жаль, недорогі оливкові масла з наших супермаркетів полки часто відрізняються поганою якістю. Як ви знаєте, якщо продукт хороший?

Що звернути увагу перед покупкою
  1. В першу чергу слід розуміти, що Якісна оливкова олія не може бути дешевою.й Справа в тому, що збір оливок є трудомістким процесом. Вони збираються взимку, зазвичай вручну. Одне дерево виробляє близько 8 кг оливок, а 5 кг оливок потрібні для отримання 1 л олії.
  2. Перед тим як купити, ретельно вивчити етикетку. Вказана кислотність олії (не більше 0,8% для Етра Діви та 1.5% для рафінованої)


  3. Також перевірте, чи вказується країна-продюсер, місце та дата підвіконня, координати імпортної компанії. Якщо на етикетці вказується тільки область виробництва або підпілля, Краще не купувати такий продукт.й Також уникайте розливу нафти в країні, де не ростуть оливкові дерева.
  4. Пляшка, що містить оливкову олію Etra Virgin темний склой Така упаковка не дозволяє променів сонця і сторонніх запахів впливати на якість вмісту.




Перевірка масла в домашніх умовах
  1. Один з найпростіших способів визначити якість оливкової олії в домашніх умовах. холодильникй Чистий продукт почне замерзнути, стати товстими, пластівцями і осадом з'явиться в ньому. Поки масло поганої якості залишиться рідким. До речі, смак перевірить холод не вплине. Все повернеться до нормального часу, коли масло нагрівається до кімнатної температури.


  2. Ще один спосіб перевірити товар: трохи на руці і рубатий Якщо масло добре поглинається шкірою, то він відрізняється високою якістю.
  3. Якість оливкової олії можна визначити шляхом додавання трохи до готової гарячої страви. Свіже та якісне масло буде запах, як оливки або свіжовирізати травуАле запах ранцевого масла буде неприємним.


  4. Навігація дивний перевірити якість олії. Необхідно взяти шматок тканини, змочити її оливковою олією і встановити її на вогонь. Якщо полум'я починає тріскатися і курити, то такий продукт краще не використовувати. Якість оливкової олії згорнеться рівномірно і спокійно.


До речі, є міф, що оливкова олія Це показник його якості. Але це не так. Відтінок може бути як золотистим, так і зеленим. Все про різні сорти оливкових дерев. Тому масла можуть відрізнятися за кольором, смаком, ароматом.



Також пам'ятайте, що оливкова олія Etra Virgin повинна зберігатися в закритих приміщеннях стравах при кімнатній температурі, від джерел тепла і сонячних променів. Після відкриття пляшки вміст рекомендується споживати. Якнайшвидше, краще протягом місяця.й

Якщо після відкриття пляшки оливкової олії, то масло зберігається правильно, вона втрачає деякі його корисні властивості. набуває якості соняшникай Ви можете обсмажити на ньому, зробити заправки на гарячі страви.

Нарешті ми рекомендуємо прочитати статтю про корисні продукти, які очищають судини. Оливкова олія в цьому списку!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное