На весілля в ресторані запрошувала вбрання кухаря.

Для того щоб влаштувати свято на кілька десятків гостей – це неприємно. Сьогодні багато людей віддають перевагу організації. БанкетНедорогий кафе або навіть просто в їдальні. Не так дорогі, економить час і нерви. І якщо ви довіряєте професіоналів, ви можете бути впевнені, що все буде гладко.

Однак навіть працівники закладів громадського харчування згадують про ностальгію старі дні, коли люди приготували багато їжі самостійно, запрошують багатьох гостей і відсвяткували будь-яку подію вдома. Чи краще до?

р.

Банкет в ресторані «Все моє життя я працюю в якості варіння, досвід роботи понад тридцять років». Я зумів працювати в школі кафе, а в заводі, і в дитячому садку. В останні роки я працюю в приватній установі. А буває, що ностальгії за старі дні, пише Зінаїда.



«Одно часу люди не пішли в кафе або кафе, але варилися в домашніх умовах. Оливкова чаша, мимоса, оселедець під шубою, картопля в будь-якій формі. Всі вони не можуть виходити з столу. Не дивно, що на столі та бесіди були серцем, а пісні засмагли. Тепер це не зроблено, не модно, не прийнято. Він отримав нудну.



«Наша вечеря зберігають поплавку банкетами. А якщо на звичайних днів тут можна замовити тільки чай з випічкою, то на свята все набагато веселіше. Я, важко отримати все готове. Ви можете легко перетягнути ноги. Але можна взяти деякі продукти харчування будинку. Хоча їжа все називається з великим розтягом. й

р.

«Не дарма на столі крім фуршетів і салатів. Часом, я дивлюся, як гості дивляться на їх полум'яні пластини, а зеленню перевернулися. Але красиві, багаті, модні і сучасні.

«Ви не прийшли сюди, щоб з'їсти, ти? Ми прийшли відсвяткувати щось або побачити один одному. Отже, тепер подивіться, як сидять навпроти дядька і тітка зірочка в пластини тонких шматочків сиру з голодними очима. Вони вирішать, чи можна взяти інший або ні.



Чим важливіше весілля в інший день. Наречена в розкішній сукні, живі квіти всюди. Це красива. Вони вирішили зберегти гроші на таблицях. Уже на третій годину батьки часто пішли на кухню, щоб ми розрізати сир, потім подаємо рибу. Де можна отримати? Ви замовляєте все заздалегідь. І що відбувається весь час. Тверді заощадження.

«Це відбувається, щоб люди замовили бенкет тут, але вони хочуть зробити це простим, старомодним способом, без будь-яких смакових страв. В результаті в пластинах залишають маленькі ліві, а гості залишають повністю, і найголовніше, задоволені. Який клієнт важливий? Або бути більш красивим і сучасним, або добре сидіти, говорить Зінаїда.



Важко сперечатися з кейтером тут, бо який саме свято це, якщо ви не можете їсти на ньому? Чому зателефонують гостям, коли вони приходять додому голодним і сердитися? На наступний раз ви знайдете причину відмови від запрошення?

Деякі люди можуть навіть перетворити весілля в бізнес. І вони роблять все можливе від себе, щоб повністю переробити витрати (і навіть в хорошому плюсі, щоб вийти за рахунок подарунків в конвертах). Але це свято?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное