Чоловік дав хлопчикові гроші за букет для своєї матері, але пізніше побачив його біля пам'ятника коханому

Великий букет квітів Він був вирішальним у житті Євгена. Дифузійні випробування впали на багато молодого чоловіка. Вони практично зламалися і знищили талановитого хлопця. Так багато планів, так багато побажань. Але в певній точці все стало чітким і Євгеном, що він готовий знову виглядати.

499250Р.

Великий букет квітів Женя була єдиною дитиною в сім'ї. Своїм батькам прогріли його і виховали його, пил відірвав і радував його в кожному можливим способом. Що не псує дитину. З раннього віку він вирішив стати лікарем, вивчав жорсткий, обіграв його родичів. Життя хлопчика, а потім молодого чоловіка. Це дійсно добре.й Я пішов в університет і отримав червоний диплом. Мрія, не хлопець. Він добре працює.

Прийняття одного. Молода людина завжди приурочила свій вільний час до навчання і Я не люблю дівчат.й Я спробував подбати про це, і це, але нічого не працював. Хлопець не приклав багато важливого для цього, але його батьки додали палива в вогонь. «Я хочу тримати своїх онуків в руках». Ви жартували про все, що приходить після університету. Але це не жарт. й

Молода людина спробувала відшукати вимови для своїх батьків, але їх моральність мала вплив. «Чи щось не так?» Я не школяра більше, я дивлюся дрібно. Я не збираю себе на першу людину зустрітися. Ступінь, Євген ще не знав, що така дівчина позбавлялася в серці.



Немовні почуття Анджеліна хлопець зустрівся, коли він прийшов, щоб отримати роботу в клініці. Молодий кардіолог і красива медсестра. Ідеальна пара. ЇЇ МетаЖенья допомогла підняти ємність їжі, що випадково знизився з упаковки дівчини. Вона виглядала скромно, одяг не був новим, але чистий. Людина не плуталася цим фактом. Він відчував нове почуття в серці.

Батьки не змогли помітити сприятливі зміни настрою свого сина. Він посміхається, шукаючи телефон весь час. Женья не поспішала говорити про обрану, але згадувалося, що вона красива, сором'язлива і дуже мила. Мама і тато Eugenie дівчині зустріти дівчинуй



Не відразу, але Анжелін погодився відвідати. Вона часто побігла від роботи рано, зануривши, що хвора мама чекала вдома. Саме тому Євген не запрошував свого дому. Людина розуміла, що дівчина може бути незручною через це. Він відчув, як Анжеліна приховав щось. Я намагався говорити, але Не робіть контакту.й Моя мама на вечерю також помітила це. Здавалося б, що дівчина була не просто сором'язливою, але приховавши щось від коханої.



Долільний день для Женя була втратою Анджеліни. Зустрілися про рік і чоловік вже збирався запропонувати коханому. Але один день дівчина вдарити колеса Автомобіль – неадекватний драйвер. Незважаючи на всі зусилля лікарів, щоб повернутися до життя, улюбленого Євгена не вдалося.

Хлопець втратив треки днів. Він не пам'ятав, як довго він був, так як він сказав: Євген не відвідав. сонник Я кохаю його, бо я боїться це зробити. Відвага була позбавлена і міцності, щоб сльози не було. Батьки спробували принести сина до своїх почуттів, але виявилося погано. Тільки відверта чоловіча розмова між Женею та батьком.

«Ви повинні піти там. Нехай біль йде трохи. Моя мама і я знаю, що вона назавжди залишиться в серці. Але ми не можемо дивитися ваші страждання. «Плази поїхати в Анжеліну» Женя кричав, а батько sensibly подав сина на голову.



Як тільки Женья підійшов до церковного дворика, він бачив хлопчика десять років. Він спробував невдало купити деякі квіти від торгової бабусі. Жінки сперечалися з хлопцем і запевняють, що вони не заробляють нічого, якщо вони розподіляють свої товари безкоштовно. «І не потрібно ніяких вільних грошей», - запросив хлопчика, «займіть всі мої гроші і дайте квіти для нього». «Не вистачає для двох троянд», - продовжує жінка.

Євген тихо підійшов до купців і хлопчика, а потім попросив йому те, що він хотів. "Що один." Для моєї мами, дядько. Вона просто відійшов. Дякую, Дядько. Дуже дякую! Чоловік платив за квіти і виглядав після хлопчика на деякий час. Блондний хлопчик петлявся між парканом і незабаром зникнув з поля зору Женя. У цей момент він Я пам'ятаю Анжеліну знову. А людина кидається з саду.

На наступний день Євген збирав всі свої сили в кулак і Увійтий Великий букет квітів додається до людини ефектності і нескінченної смухи. Він був важким для нього йти, але що він бачив здивований Жень дуже багато. Біля фото своєї коханої Анжеліни був таким же букетом, що хлопчик не міг платити вчора. І тут кульприта ткана на горизонті. Женья нарешті зрозуміла, що дівчина приховувала секрет.

Женья попросила хлопчика детально пояснити все. Він прийшов до своєї матері. Він сказав, що він мав дійсно слабкий бабуся. Молода жінка Я був втілений, щоб принести когось. У квартирі і в цілому влаштуйте своє життя. Юра знав про існування Євгена і навіть його номер телефону, але боявся викликати. Я сумнівався, чи варто це зробити.



Женя захопила хлопчика щільно. Він виглядав на нього і побачив його кохану Анжеліну. Її образ ще не залишав розуму чоловіка, але серце дійсно став трохи простіше. евген подарував себе чесним чоловікамВін не залишить Юру або його бабуся. Хлопці дивилися на нього з захопленням, і Женя остаточно зрозуміла, що його єдина любов була живою. Вона назавжди залишиться в душі, серці і маленькій Юрі.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное