Чи правда, що дочка-в-права повинна розірватися з ліжка 2 години раніше, ніж мати-в-право?

«Мій чоловік і я так втомився від шуму міста, який запропонував мені свято поза містом. 45 кілометри від міста живуть мій батько-в-право, до них ми пішли відпочивати з дітьми, говорить Аня. Не роздратування подразнення, дівчина визнає, що вона не встигла відпочити на всіх.



До шкільного свята, мій чоловік і діти пішли на країну нашим батькам. 10-річний Вера пропускає свою бабуся дуже, і Міша дуже невелика, він навіть не рік. Я думав свіжий повітря для дітей. І я дуже втомився від шумних сусідів дивитися гучне телебачення і співати пісні кожен день.

Чоловік і батько повернулися до міста і продовжували працювати. Вони тільки вийшли на вихідні. Моїм дітям і мамам, які залишилися на фермі. Коли батьки сім'ї прийшли, вони тільки очікували, що стіл з смачними стравами буде встановлена для них і свіже ліжко, приготоване для якісного відпочинку.



Я мусила дотримуватися старшої дитини, яка носила все на своєму шляху. Я просто пішов і підібрав іграшки і речі в будинку. І молодят, дитина, необхідна особлива увага. На додаток, я повинен отримати достатньо сну і їсти нормально, так що мій молоко не втратив. Але я зіткнувся з стресом, як я ніколи не бачив в місті.



Моя мати-в-правила, вона поділилася обов'язками з мною: вона вирішила, що я буду чистити і готувати в будинку, і вона подбала про ліжка. Я мав годувати дитину вночі, тому я спробував піти на ліжко рано, в дев'ятий годину. У цей час я кладаю дітей до ліжка, а потім хочу попросити маму, якщо це було все, щоб допомогти їй. Вона завжди відмовилася допомогти. й



Незадоволений мама-в-правом «Я спробував зробити все, що я довірив: варіння, очищення, миття і ніколи не суперечить мамі-в-праву». Я не сказав нічого, тому я думав, що ми мали нормальні відносини. Але я був неправильним.

В результаті, коли мій чоловік прибув на інший вікенд, він взяв мене до будинку, щоб поговорити. Виявилося, що мій мамник був дуже нещасливий з мене, і я не робив все, як вона повинна. Гріша - сказав, що мій мати сердитися з мною, і що я не допоміг. Вона скаржалася на сина, що я тільки їсть і сон, і її чоловік додала цитату: «Таке Ая повинна вийти на рано і піти в ліжко через два години, ніж її мати-в-право. й



Я просто стояв там і заклав очі в сюрприз. Я подумав, що я приїхав допомогти їй, і відреставив мене не допомагаючи з ліжками. А ось чому не скажи мене і чекаючи сина, щоб прийти?

Я ніколи не був, як це раніше. В результаті я залишила країну в затінених почуттях і ще не можу зрозуміти, як поліпшити стосунки з матір'ю чоловіка. Що я неправильно про? Я не можу бути супермістом, але я завжди намагаюся допомогти. Але ніхто не помітить свою допомогу. Я не збираюся відмовитися від будь-якого. Я піклуюся про здоров’я. Чи пам’ятайте, що ти можеш підняти дітей? Так багато для відпочинку країни.



Про комплексні зв’язки матер-в-прави і дочки-в-прави роблять жарти. Але насправді все не смішно, коли дорослі не знають, як адекватно спілкуватися і знайти спільну мову. Звісно, самотній матері не було легко стежити за господарськими та копаючими ліжками без підтримки чоловіка, коли сильніший секс пішли працювати. Але немає нічого важкого, тому що немає. На стереотипах, це люди старшої школи. Але з яких причин вони думають, що молоді люди повинні прочитати свої думки замість обговорення деяких питань пресування.

Це не те, що дочка-в-завдяки так поганий і лідачний, але що мати-в-одному з якихось причин не хоче або не знає, як спілкуватися. Замість того, щоб грати зіпсований телефон з сином, мати може поговорити з дочкою-в-завдяком таким же чином. І доки вона дізнається про те, що вона хоче, дочка-в-права не зможе встановити стосунки з матір'ю.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное