Підготовка до свят кип'ятіння, Я зроблю новорічне меню відповідно до інструкцій майстра Ольга Матвій

Підготовка до свят відварів, Я зроблю Новорічний стіл 2022 по інструкції кулінарного майстра Ольга Матвій. Чоловік довго кладе магію на прикладі. Я перетворюсь на відео і робити все, як її!

Сьогодні видання. "Сайт" Увійти РіздвоХто приготує до свята Ольга Матвій. Наприкінці статті ви знайдете приємний сюрприз - відео з докладними рецептами!

Меню для новорічного столу 2022

До святкового столу Ольга Матвей радить приготувати 3 самодостатні салати. Перший Салат "Каукас в'язниця"й Основа салату варена телятина, охолоджена в бульйоні, а смажені гриби. Також в салаті включають баклажани, чорносливи і горіхи.

Можна прикрасити салат з тертим жовтком і виноградом. Ольга Matvey каже, що цей салат дуже серйозний, смачний і, найголовніше, він не схожий на традиційну оливкову або хутряний шуб.



Де новий рік без Олів'єра? Кожна господиня має свої рецепти для цього салату, а Ольга Матвій не виняток цього. Салат Her Marfa відрізняється від традиційної Олів'є за відсутності картоплі і заміною ковбаси з куркою палькою. Сам салат досить міцний і дуже смачний. Все через добре підібрані інгредієнти і простий, але апетитний соус!

р.

Салат Цезар І почати святкування Нового Року краще з цим легко, але такий салат "Казар". Всі інгредієнти і соус необхідно заздалегідь підготуватися. До приїзду гостей можна перемішати і подавати салат до столу.



До складу салату
  • 250г курячий груди
  • 6-8 перепелиних яєць
  • 3 зуба. Кошик
  • 0,5 кг листя салату
  • 100г сир
  • 10 помідорів вишні
  • 1 хіба
  • сіль, перець за смаком




Соус інгредієнти
  • 1 ч.л. гірчиця
  • 1 ч.л. Dijon гірчиця
  • 3 жовтки
  • 1 ст.л. соєвого соусу
  • 50мл рослинної олії


Підготовка
  1. Чибабата можна замінити на звичайний лоф, але ще з чибатою смаками краще. Наріжте хліб на шматочки близько сантиметра, а потім кубиками. Сушити хліб в духовці до стану тріщин.
  2. Подрібніть часник, додайте рослинне масло до нього. Нагріваємо вершкове масло часником на плиті за хвилину. Потім через сито полів з цим соусом тріщини. Стирати його.
  3. Зріжте куряче філе на скибочки товщиною 0,5 см, а потім обсмажте їх в варильній сковороді з рослинною олією з двох сторін до іржі скоринки.
  4. Для приготування соусу 50 грам сиру натрієвого на найтоншій тертці. Найкраще взяти пармезан, але також підійде будь-який інший твердий сир.
  5. Посипати тертим сиром в мисці, додати 3 жовтки, столову ложку соєвого соусу, щіпку солі і 2 види гірчиці: звичайний і Діжон з зернами. Процідіть все добре з вінком, а потім залийте рослинне масло і знову перемішайте.
  6. Щоб зібрати салат, обсмажений м'ясо нарізають на довільні шматочки. Вирізати яйця навпіл, помідори вишні в чвертах.
  7. Листя салату (можна подрібнити їх вручну) полями з соусом і перемішати.
  8. Покладіть салатний лист з соусом на порційні пластини, потім покладіть м'ясо зверху. Всі м'ясні інгредієнти діляться на кількість порцій. Потім додайте яйця і помідори вишні в салат, посипте трісками. Сир руб зверху на кожну тарілку і кілька більше полів з соусом.
  9. З цієї кількості інгредієнтів настає 4 порції салату. Бодибилдерши!





Для закуски. маринованій Рецепт цих грибів скоро вийде на каналі Ольги Мавей. І можна зробити ці мариновані гриби з морквою і цибулею.

Процес приготування займає всього 7 хвилин! Краще робити 2-3 норми цієї страви відразу. Fungi їсти блискавку швидко, перевірити мій будинок!



М'ясо шинки на вигляд нагадує хліб. Ви можете вирізати його товстими шматочками і подавати його хлібом як сендвічі. Основою страви є м'ясо і курячий фарш. Такий снек стане відмінним рішенням для будь-якого свята!



Canapé також може бути виготовлений як закуска. Ольга Matvey радить підготувати дві версії риби і одну версію м'яса з беконом. Краще варити канап 2 години до подачі на стіл, щоб закуска не змогла і виглядає презентабельно.

3610Р. 4200Р.

Де святковий стіл без тортів? Дінер. Цибуля З грибами - відмінний розчин на Новий рік. Тільки в якості заливки потрібно не взяти сметану, а саме вершки. Насолоджуйтеся!

8837862

Здивує сім'ю і гості м'ясного обсмаження в лотавах хліба. Так, ця страва буде мати настойку, але це явно варто!



Основні. м'ясо-платна - індички, черепиця і м'ясна шпатель, спочатку маринована на годину в холодильнику, а потім 4 години лангуті в качка в духовці. М'ясо ароматна, соковита, вона просто тане в роті! Цей вид м'ясної страви ідеально підходить для м'ясної компанії.



Для десерту можна зробити порції замість торта. десертий Основа печива і сиру з шоколадом. Неможливим є розбити!



Ольга Matvey радить підготувати білкові кошики нового року. Можна прикрасити їх будь-якими ягодами і фруктами або кондитерськими порошками.



Ну, родзинка святкового столу може бути Три горіхи тортй Всередині це шоколадний липкий лущ, пряний слив і карамельно-жовтний торт. І самі шишки виготовляються з кукурудзяних пластівців.



І познайомитися з рецептами святкового столу докладніше, дивитися відео з кухар-канал Ольга Матвій. Оленка, спасибі за роботу!

про:blank

Я також запропоную вам ознайомитися з інструкцією приготування салату «Глутон», який служив на другому весіллі матері-в-права замість «Олів'я». У радянських часів ми стали популярними серед нашої господині!



Це цілий місяць до Нового року, тому час спробувати його. Рецепти Ольги Матвей А вибрати найбільш святкове меню!

Як вам подобається меню для новорічного столу в 2022 році від Ольги Matvey? Я вже виглядав на 2 салати і м'ясне блюдо!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное