Сусід пішов з сином в магазин, і я, з доброти серця, запропонував малюку шоколад, батько дитини в відповідь тільки сердитися.

«Я не хотів, що Дмитро був таким суворим батьком. Я просто не відчуваю себе шкода для дітей! – каже наш читач Анна. Вона працює в зручній крамниці біля будинку і часто продає крупи своїм сусідам.



Одного разу Анна опинилася дивною ситуацією: батько спустошив сина за бажання купити шоколадний бар. Ця історія підкаже нам важливу тему розподілу сімейного бюджету та ставлення людей до грошей.

За останні 10 років я працював менеджером з продажу в магазині. З роками я бачив всі види речей, але ситуація я недавно знайшов себе в шоковому мені.



Ми приїжджаємо до магазину щодня. Я відомий всім від імені на довгий час, я навіть писати когось на хресті, якщо виникають проблеми з грошима. Все відбувається в житті. А потім один день мій сусід Дмитро і його син Толі прийшов до нас. Ця сім'я переїхала в наш будинок близько 7 років тому. Хлопчик був лише 3 роки.

Я дивився, як він виріс і як жив його батьки. Дмитра та дружина Оля – це хороші люди. Вони одружилися досить рано, як тільки 20 років.



Діма, будучи дуже обов'язковою і цілеспрямованою людиною, завжди зробив все себе. Всі батьки не допомогли їм, поки я знаю. Все, що я бачив мій сусід, який працює рано вранці і вночі.

Хто правий і хто невірний, нехай повернеться до цього дня. В той час як сусід був купівля круп у інших відділеннях, його син прийшов до мене (Я працюю в цукерковому відділі) і подивився на мене дуже сумно. А потім я виглядав на шоколадному барі. Я подав її до хлопчика і сказав: «Зробити шоколад, Дад буде платити. й



Це було очевидно, що Tolya хотів взяти солодощі, але якщо боїться. В кінці дитини взяв шоколад. І коли прийшов до оплати за товари, сусід почав розраховувати. Я сказав йому через шоколад. Dmitri був дійсно сердитися.

По-перше, він почав жити в сина, щоб прийняти, що поганий шоколадний бар від мене без запитань. По-друге, він зробив скандал і сказав мені, що наступного разу я буду платити за нього. Я промовлявся в той момент. Я не думав, що Дмитро був таким суворим батьком. Я просто не відчуваю себе шкода для дітей!

Р

Так, я знав, що сусіди рахують кожну копійку, відстежують сімейний бюджет. Але бути так... Дмитра постійно економить гроші і не дозволяє дружині витрачати його без запиту його. Я чую, що вони говорять на цій основі.

З одного боку, сусід дійсно отримав багато. Придбавши автомобіль, зробивши ремонт будинку, навіть почав свій бізнес. Але за ціною? Я бачу, що вони нещастя. Я просто не отримую. Тексти пісень, а це означає: Я не відчуваю себе шкода для моїх синів, чи це новий іграшка або шоколадний бар. Кращий для дітей!

Я не знаю, що точка багатства, якщо ви не можете використовувати його. Після того, як ситуація з Дмитра, я спробую не звернутися до своєї сім'ї. шкода хлопчика!

У цій ситуації можна виділити кілька суперечливих точок. По-перше, Анна не повинна давати маленьку дитину шоколадним баром без запиту свого батька. Цей результат може бути прогнозований. Крім того, героїні знали, що її сусід підраховує кожну копійку і не дає сина їсти солодощі.



По-друге, Дмитро не повинен реагувати на те, що сталося. Його прагнення до економії і явного благополуччя своєї сім'ї хіти людських відносин. Соонер або пізніше, це призведе до більш серйозних проблем з дружиною і сином. Вітаю?

Хто ви думаєте, це право і хто хоче бути? Поведінка ваших думок в коментарях. Чекаємо Вас!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное