Недостатній вже готувався жити з дитиною прямо в аеропорту, але доля представила подарунок у вигляді літніх леді.

Герой нашої історії сьогодні Рубін Свіфт. Він мухав до Арізона з Огайо, щоб взяти додому свою новонароджену дочку. Тим не менш, не вдалося зробити це. Яким був людина самостійно з дитиною в руках? Як він знаходився з ситуації?Прочитати в статті.

р.

На незвичайних новинах про Rubin Swift і його дочку ми струнемо на інформаційний портал Детальніше. Історія здавалося нам дуже торкнутися і обструктивно. Ми вирішили поділитися з вами.

Rubin Swift був у відповідності до умов утримання і один день дізнався, що його дочка народилася в Arizona. У новонародженого малюка потрібно негайно вийняти. Чоловік запакував свої сумки і відразу пішов після дівчини.

р.

Дочка Рубіна була в Медичному центрі Баннерського університету. У той же час людина зустрілася з волонтером, Джой Кінгхофером. Жінка була 78 років, недавно здивована і живою. Вони поспілкували і Джой знайшов Рубін був 43. Він має три дорослих дітей з попереднього шлюбу і чотири прийнятих дітей, які він прийняв з дружиною Тіффані, 32.

Ніщо не завадить неприємності, але Джой вирішив дати Рубін її номер телефону. Як і все може статися. Дочка в аеропорту з дочкою в день вильоту запропонувала свого роду жінку.

Коли Рубін прибув до аеропорту, він сказав, що він не міг літати з дочкою. Для отримання дозволу він повинен надати свідоцтво про народження дитини, і малюк повинен бути не менше 7 днів.



Людина шокувала новинами. Він знав, що він повинен прийняти його на невизначену кількість часу, щоб отримати документ. Його дочка була лише 4 дні Рубін не мав ніде йти і ніхто не запитати про допомогу. Він готовий спати в аеропорту всі ці дні.

Я не зможу отримати сертифікат про народження за сім днів. Я був стурбований тим, що якщо охорону я спалю тут з новонародженим, вони будуть приймати мій малюк і заряджати мене. Я качка."



Рубін назвав свою дружину і сказав їй все, але не знаю, що робити. А потім людина згадувала волонтера з лікарні ім. Йоя. Жінка була свого роду і попілля до нього з самого початку. Хоча він не хоче порушувати її, він не мав вибору.

Коли Джой дізнався про проблему Рубіна, вона відразу ж сказала, що вона повернеться до аеропорту і виведе їх додому. Що сталося. Чоловік не міг вірити, що повний незнайомець готовий допомогти йому і його дочку, кажучи, вона знав майже нічого про мене. І вона не доглядала, що мій колір шкіри був різний від неї. Вона продемонструвала мене, що в світі все ще відбувається. й

Габаритний зображення

Йой не взяв Рубін і дочка додому. Вона допомогла йому боротися з новонародженою дитиною. Герой назвав її справжнім ангелом, бо тільки від голосу жінки його маленька дочка почала світитися з радістю.

Рубін продовжив Джой на найближчі кілька днів. Він дізнався, що жінка має чотири дорослих дітей, сім онуків і трьох великих дітей. Разом вони подбали про дитину, прогулялися і навіть пішли на честь пам'яті померлого чоловіка Джою.



На цій точці жінка вказувала на дочку Рубіна і сказала: "Хай, Чарльз, подивіться, це ваш новий бабуся." Цей момент дотику приніс нові друзі ще ближче. Чоловік побачила в Радості матері, яка вже не жива. Він знав, коли він пішов додому.

Коли Рубін отримав свідоцтво про народження дочки, він дав дозвіл літати. Він пішов додому, але тримався в зв'язку з Joy. Саме завдяки їй вдалося знайти шлях від важкої ситуації. Важко уявити, що ця історія завершилась, якщо вона не була для госпіталь.

про:blank

Бажаєте допомогти незнайомцю і нехай йому в вашому домі?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное