Одного разу мій дочок-в-право званий і попросив мене запозичати набір постільної білизни, на цьому мій терпіння лопається, як можна жити так.

Батьки завжди турбуються про своїх дітей, навіть якщо вони вже дорослі і незалежні. І якщо мама і тато дивляться, що їх доросла дитина робить приступні речі, вони просто не можуть допомогти, але спокою. Хто ще навчить його, якщо не їм?

Сьогодні видання. "Сайт" Вона поділиться сюжетом читача, який не може зрозуміти, що її син і дочка-в-право витрачає своїх зарплат. Після всього, навіть додатково постільна білизна з ковдрами, вони не можуть купувати протягом декількох років, і навіть в борг регулярно просять. І таке безповоротне ставлення до грошей не може, але тривога.



Постільна білизна з ковдрою "Наший єдиний син одружений дівчину з великої родини". Вона здалася нам досить приємним і гідним особливим, і якось відчувала себе Ми подарували молодим бабусям квартиру, яка раніше була орендована. Я влаштував для своєї дочки, щоб бути найманим в гідній компанії. І все, більше в своїх справах, мій чоловік і я спробував не заважати, говорить Тамара.



«Мій син, з хорошою роботою, мій дочка-в-завжди навіть на першому місці була хороша зарплата. Про свою фінансову ситуацію не було. Але з часом це стало тривожним, що кожен раз ви приїжджаєте до них, і нічого зміни.

Меблеві, як це було три роки тому, коли вони оселилися, ще там. Навіть старий диван, який більше двадцяти років, вони не могли замінити. Дуже смачні страви. Не відремонтовано. І ще вони не мають економії.



Але їх одяг настільки новий, що незабаром вони не впишеться в шафу. Туфлі також доступні в декількох парах. Я шукав його спочатку, а потім я почав говорити мій син, що це було неправильно. Ви не можете витрачати своє життя в квартирі бабуся і зберегти нічого.

Так, заощаджуйте гроші, мій батько і я допоможе, можливо, батьки Tankin на деякий час для підключення... Отримайте більшу квартиру в гарному районі та дітлах! Але кожен раз, син просто збив, що вони були задоволені всім, що вони будуть сортувати його.



В результаті вони йдуть в кафе практично кожен день, потім дорогі поїздки. Моя донька-в-права також любила витрати грошей. Пройшов до салонів краси. І її син ображає її. Потім вона дає квіти, потім солодощі, потім зіпсує подарунки. А потім він дзвонить і запитує про виплату кредиту через те, що ви бачите, вони не сплачували.



Моя донька-в-правила мене звернулася до мене, щоб запозичувати набір постільних речей. Виявляється, що родичі приходять до них, і немає нічого зробити ліжко, навіть додаткове ковдру. Я був сердитися, що я міг ледь містити себе. Я сказав, що я не маю багато, щоб дати кожному. А потім вона додала, що вони вже дорослі, можна купити ковдру замість іншого завантаження.



На мене звернулася дочка. А потім син назвав спиною і постарав мене, що я відчув шкода за свої старі рогатки. Але це не про ламки. І той факт, що син і дочка-в-завдяки роблять себе дорослими, і поводитися як непривабливі діти. І як я навчаю їх, щоб запустити свою ферму? жінка чудеса.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное