Я чекав 6 років за пропозицію, і він одружився 2 місяці після зустрічі.

Любов є жорстоким у своїй невідповідності. Каріна навчалася з власного досвіду. Ні, її любов не пішов. Ось її хлопець почуття... Після 6 років життя Каріна навіть не думають, що раптова любов до людини незрівнянна і ненадійна може перетнути ці роки. І тепер, дивлячись на порожню кімнату, вона відчувала, як гіркота і відступ заповнила весь вільний простір.



Peels Falling в любов з людина життя після 32 років Хто потребує свого чоловіка? Каріна побачила себе в дзеркалі і прийшла до розчарувань висновків. Недавно, вона загибла 20 років вперед, пропущена 50 годин сну і кинула її посмішка проти 0 дня. Владимир залишив 3 місяці тому і всього кілька тижнів тому пішов під коронку. Каріна побачила фото на своїй сторінці дружини.

Як це гірше? А що це було, 6 років? Чому це все необхідне, якщо в кінці хтось виходить ззовні і в матерії днів влаштовує те, що ви досягнете років? Ні, ні, Каріна не одна з тих жінок, які наполягають на одруженні.



У той факт, що вона і Владимир жив разом за гідний час і жив в якості справжньої сім'ї, в її розумінні, вже зробили їх чоловіком і дружиною. Хоча вона не розуміла слухання висловлених слів: «Ви будете любити мене...» Приходьте Не лежати. Довгий бажав пропозиції, але пригнічував ці думки. У зв'язку з ними вона почала згасати і зануритися. Найголовніше, вони разом. Право?

Після того як Володимир не повернувся додому після роботи. Карина почала хвилюватися. Вона текстована, називається, але це було без використання. В результаті, близько 9 п.п., з нього прийшов повідомлення, щоб Карина не турбувалася і піде до ліжка. Вона не слухала. Для того, щоб не закохатися, Карина сіла на перегляд телевізора і постійно переглядалася на екрані телефону.

На 2 м. Володимир повернувся. Він виглядав похмуро і втомився. Коли побачила Каріна вівся на дивані, він роздягається мовно, вимив руки і підійшов її.

до Потрібно говорити, він сказав.

489.44

Peels - Я думаю теж, Каріна відповів, не зовсім розуміння, де ця розмова буде йти.

- Я не можу це зробити більше. Занурення мене, але ми повинні бути частиною, Володимир відірвав. Я зустрів дівчину і хочу бути з нею.

Каріна не була панічною. Груша, небезпечна і втома лопнула, але жінка пригнічує їх. Ви не можете діяти як дівчина. Замість очікуваної хістерії і одягу вона просто спокійно попросила розповісти її все в порядку.

Володимир знає, що дівчина протягом декількох тижнів. Він не доходить до ліжка, але це не здавалося б, головне для нього. Той факт, що дівчина стала для нього. Він був як блискавкий болт вдарив його, і тепер він просто думає про те, щоб повернутися разом з нею. Чи любить він? Звісно, так. Але вона знає її гідність. Відразу після першого поцілунку вона заявила, що вона не буде йти далі, поки Володимир жив з іншою жінкою.

- І ось я. Я запитаю вас, щоб пустити мене, як друг, Володимир зробив свою історію. Я не хочу, щоб боротися, це не змінює нічого.



Peels Karina сама була struck по її витривалість. Або це було просто удар. Хто піклується? Вона сіла на деякий час, засвоюючи те, що вона чула, а потім сказав,

до Я не тримую тебе. Ви можете запакувати свої пакети прямо зараз. Або вранці, але ви будете спати тут на дивані.

до Дякую.

"Я сподіваюсь, що це те ж саме до вас, - думав Каріна, як вона годинникала чоловіка її життя в валізу. Вона не скаже себе. З якоїсь причини, здавалося б, приниження перед траєктором. На щастя, він пішов, що ніч і Карина не потрібно, щоб бути стриманим.



Через 2 місяці Володимир одружився. Щаслива пара надала свій медомон в Туреччині, звідки помістили фотографії з сердечами. Тоді орендували квартиру і отримали 2 цуценят. Каріна завжди захотіла кішка, але Володимир не хоче витрачати час і енергію на неї. Не було проблем з собаками. Як праска.

Друзі намагалися за підтримки Каріна. Вони переконували її, що Володимир не гідний її. А також, що вона знайде людину набагато краще, красивіше і багатше. Чи знайдеться вона? Каріна не обов'язково. Вона відчувала як обманний вкладиш. Владимир приймав свої роки і любов і перебування в прибуткі. Каріна нічого не залишається.

Вона почула історії, як це раніше. Пари тримають протягом багатьох років, потім зламаються, і молодий людина відразу марує свою наступну пристрасть. Яким чином, раніше жінка стала прийнятним партнером і нічого більше? Що таке зв'язок, яке було дано стільки енергії, що закінчилося безцінно? З іншого боку, будь-які відносини є досвідом. Досвід роботи різні.



Багато пар, які розбилися навіть у шлюбі. Незважаючи на те, що з яких причин статус «диворця» звучить більш твердим, ніж «після поділу». Диворце має попередню гарантію: весілля, плаття, живопис і все інше. Впевненість в тому, що кожна жінка хоче. І ті, хто не зробив пропозицію, залишалися самостійно, зі сниною заповітної впевненості. Світ не ярмарок. Поруч, це.

Не можна сказати нам, що буде завтра. Нова зустріч, що закохується в любові з людиною з вулиці, розриву або перемир’я. На жаль, ніхто не може гарантувати наші почуття. Тому що вони так мінливі і часто не залежать від бажань людини.

Осіння в любові: Чи знаєте ви схожу історію? Чому ви думаєте, що деякі чоловіки дуже швидко знаходять дружину після довгих відносин?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное