Я дізнався, як варити світ «Фуре пальто», гості думають, що я відіграю їх, коли я подаруюсь у відсутності оселедця

Напередодні Нового Року я не можу чекати, щоб приготувати басейн Олів'є, лоток з оселедцем під шубою і відро салату з крабовими паличками. Але якщо ви один з тих, хто дотримується швидкості або з якоїсь причини не споживає тваринних продуктів, то рекомендуємо вам рецепт салату «Весна під хутром» без оселедця з вегетаріанським майонезом.



«Щедрість під шубою» без оселедця Люди помилково вірять, що вегетаріанці з'їдають неохайне і безсмачні страви. Є багато альтернатив для тваринництва. Ви можете приготувати салат, який точно нагадує звичну «сережку під шубою» і смак, і зовнішній вигляд, не використовуючи що-небудь тваринного походження. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів, а якщо необхідно, то збережемо сюрприз. Я залишаю посилання на його відео рецепт в кінці статті, і зараз я пропоную вам ознайомитися з інгредієнтами.



Салатні інгредієнти
  • 5 листів нори
  • 300 г буряків
  • 200 г моркви
  • 200г картоплі
  • 1 баклажани
  • 8 ст.л. соєвого соусу
  • сіль
  • пердят


Травонезні інгредієнти
  • 100 мл соєвого молока
  • 200 мл рослинної олії
  • 0,5 ч.л. солі
  • 0,25 лимони
  • 1 ст.л. гірчиці


Підготовка
  1. Заварити овочі до готовності і дати їм охолонути.
  2. Тим часом наріжте норі листи в тонкі смуги. І нарізати сиру баклажану на дрібні кубики.



  3. Зігріваємо сковороду і обсмажуємо баклажани і 1 вирізаємо листя норі в рослинній олії до м'якого. Додайте соєвий соус до баклажанів.



  4. Приготувати вегетаріанський майонез. Для цього в блендері збити рослинне молоко на середній швидкості. Потім заливаємо рослинне масло, додаємо сіль, гірчицю і лимонний сік. Кріплення майонезу до тих пір, поки він загущить. Якщо майонез занадто рідкий, додайте ще рослинне масло. р.



  5. Руб відварений морква, картопля і буряк на великій тертці в різних контейнерах і збирають салат.
  6. Найкраще використовувати сплітну форму для подання. Покласти картоплю на дно форми, змастити їх майонезом. На вершині баклажани з водоростями, а на них - листя норі.
  7. Потім морква з майонезом, норі, буряк з майонезом. Потім салат заваримо в холодильнику кілька годин. Бон ацетит.





Михаїл пропонує два варіанти приготування вегетаріанської "Герлінг під шубою". Дивіться другий рецепт у своєму відео. Я рекомендую підписатися на канал Михаїл, так як він готує страви так смачно, що немає м'яса eater не помітить трюк.

про:blank

Але насправді не ловиться вегетаріанською їжею. Щоб переконатися, що це добре смакує, ви повинні принаймні спробувати пісну їжу. І якщо ви думаєте, що вегетаріанці їсти тільки салати і бобові, то ви ще не знайшли дивовижного світу нестандартних страв, які можуть бути навіть тастером і здоровими, ніж звичайні страви. Вам подобається рецепт «Щедрість під шубою» без оселедця? Повідомляємо нас в коментарях, які страви з'являються послідовно з року до року на столі Нового року?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное