Як відрізнити інтелігентну людину з ближнього, одна помилка зраджує фольго

Розумні та припливні люди: які відмінності між ними? Ви можете почути різні відповіді на це питання від різних фахівців. Але хто правий? І може бути однозначною помилкою, яка свідчить про безумовну схильність людини?

Сьогодні видання. "Сайт" поділиться думкам початківця психолога, який впевнений, що знає, як неприпустимо відрізняти інтелектуальну людину з ближнього. І це просто одна помилка, яка може в одній точці ускладнити життя цієї людини. Чи дійсно чоловік хоче бути себе?



У мене є два знайомства, які працювали в досить великій компанії, як економісти. І Петро і Андрій обіймав аналогічні посади, мали приблизно однакову невелику вагу в компанії, хоча були перспективи зростання. І в цілому вони не скаржались про умови на першому, Павел пише.



«На старті нового проекту було зроблено більше роботи. А бос цих хлопців не збирався з роботи, прийшла рано вранці і трималася пізно. Але незважаючи на те, що робота навантажень зросла, заробітна плата залишалася на одному рівні, оскільки компанія повинна зберегти гроші. Звісно, я не хотів би це.

Голова не встигла вирішити безліч особистих питань самостійно, тому він доручив їх до своїх найближчих підлеглих - Петра і Андрія. Потім він запитав його на шляху купити щось на сніданок, потім він попросив дитину забрати з школи, потім він дав деякі інші еруди. У той же час він завжди вірний, пояснюючи, що важливі речі, які він робить зараз і чому він не встигає зробити щось себе.



Після того, як бос мав ювілей весілля, необхідно відсвяткувати ювілей дружиною. Але той же день він повинен зустрітися з важливими клієнтами, від яких може залежати майбутнє компанії. Менеджер назвав Петро і попросив його влаштувати романтичну вечерю і купити хороший букет.

Як Петро заявив, що «Петер вибігається.» Він сказав, що бос всі погані речі він думав про нього. Петро пішов, що бос не оцінив його і не поважав йому, що він був неправдивим, що він був так-і-со, що він підступив. І що він (Петер) насправді є економістом з відмінною освітою, який прийшов до компанії, щоб виростити і розвивати, і не запускати для кави і букетів.



Вони воювали, і Петра впало той же день. По дорозі він ще мав боротьбу з кількома співробітниками перед виїздом. Враження працівника повністю руйнується. Бос назвав Андрій і зробив той же запит. Андрій не був щасливим, але обіцяє організувати все. І зробив він кращим, і бос, і його дружину мав чудовий вечір після роботи на день.

Соон, новий проект, який кожен працював так важко на привезених багатих клієнтів компанії. Андрій просувався, очолював роботу в новому відділі. В першу чергу це не просто, але він зумів, встановити роботу, допомогли набирати смарт-працівників. Я почав працювати менше, але я отримав більше грошей. Він мав дружні стосунки з колишнім лідером. Вони навіть почали відпочивати разом.

499.00 Р

Що про Петра? Він не залишився довго в одному місці. І він отримав шанс потрапити в велику компанію за хорошу позицію, він не зробив. Точка полягає в тому, що новий лідер Я назвав стару компанію Петра.Щоб дізнатися більше про нього. І що він чув, він явно не схожий на нього.

Це як людина, заради почуття власної гідності, зіпсованих відносин з людьми, від яких його майбутній Він не ходив через складний час з компанією, він не спробував зрозуміти і допомогти, він діяв самогубно і швидко. Він був кілька років, і він все ще не вдалося отримати хорошу позицію, говорить Павел.



Ймовірно нездатність вести переговори і спідниця Помилки, які часто роблять бідними людьми. Хоча хтось впевнений, що Петро вірив, що він не переносить лікування, що він не хотів.

Що ви думаєте про це? Не забудьте розповісти в коментарях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное