Діти плутають з одруженою людиною, дізнаючись секрет, не можна спілкуватися з нею, і ми були друзями з дитячого садка

Коли неприємні речі стають відомими про ваш друг, вибір виникає: візьміть свою сторону і засудити його. Аліса не думала про її вибір довго. По-перше, її друг був володарем одруженого чоловіка. Така безсмертна поведінка не може бути заохочується.



Друзі Аліса і Інна Аліса завжди вважають себе правою особою. Я хотів бути оточеним тим самими людьми. Вона мала чоловіка і дитини, яка тільки була відправлена до 1-го класу. Вона успішно відіграла роль матері і господині. Вона також насолоджувалася власним хобі, в'язання одягу.

Час від часу Аліса від дитинства, Інни. Свою історію почали, коли вони розіграли у дворі, пішли на ту ж групу дитячого садка. Вони були друзями з паралельних класів. Інна завжди була смілива, навіть детадована. Вона була ініціатором різних відвертів і цікавих прогулянок. Аліса була більш скромною і тихою. Але ентузіазм свого друга завжди захопився і надихнула її. Вони здавалося доповнювати один одного, і це те, що їхня дружба так триває.

99485р.

Одного разу Аліса прийшла до відвідування Інни. Вона проживала окремо в оренду квартиру, і часто вона була тим, хто мав всі зустрічі. На кухні заливають чай на чашки, друзі сідають на кухонному столі і почали обговорювати все. В одній точці розмова торкалася на тему екстрамарних справ, до яких Інна раптом заявила:

до О, вони обдурити. Дякую, я не вражаю.

до Ви не одружилися?

до Ні, я маю на увазі, я з іншого боку барикади.

Аліса не могла зрозуміти, що її друг сказав і запитав для уточнення. Тоді Інна розповіла про її чоловіка.



Peels - Anyway, його ім'я Misha. Я люблю його дуже багато і ситуація, що він одружений. Але в будь-якому випадку я не думаю, що це буде довго.

до І він зраджує на дружині з вами?

- Я.

- Арен вам не соромно?

- Чому б я? Він був тим, хто прийшов до мене, і він повинен бути сором'язливим. Я нічого не знаю. Насолоджуйтеся життям. Так само як чоловіки, Інна сміється.

Аліса не може вірити її другу, що може бути Він жахливий, приниження і безсмертність. Тільки погані жінки можуть бути господинями.

- Ви думаєте про свою дружину?

- Так, і я сказав йому прямо, що я не збираюся мати стосунки з ним.



Господиня була фігурою, яка Аліса підсвідомо побоюється по всій її шлюбі. Скрізь вони говорять про чоловічу невідповідність, про різкі розлучення і випливають з ніде дівчаток в положенні. Аліса не хоче бути частиною цієї історії. І так, виходить, в цей час вона була друзями з потенційним знищувачем сім'ї.

- Чи є у нього діти? просив Аліса сухим.

- Два, я думаю. Чому?

- Ніщо. Я думаю, що ви втратили всі ваші сором'язливі, коли ви були студентом. Я знаю, що ви протягом багатьох років, але я не розумію. Як ви можете дати одружений чоловік?

- Калм вниз. Я не говорю чоловіка.

У цей день мої друзі мали велику боротьбу. Аліса сильно засудила Інну для її поведінки. І Інна, що навіть не думають про апологування, стала сердитися, що старий друг не може підтримувати її.



В результаті Аліса і Інна не говорили кілька тижнів. Інна ще спробувала встановити контакт за допомогою смішних зображень з Інтернету. Але Аліса просто ігнорує повідомлення. Вона була згублена з такою особою.

Сама Аліса здивувала її реакцією. Інна не завдала шкоди її або будь-кому. Звісно, що сім'я людини може бути боляче. Але це не те, що Інна була його першою господинею. І що про Інну, коли це людина, яка обманює? Не жінка. Інна завжди любила життя і спробувала взяти все з неї.



Але з іншого боку, треасон є злочином проти сім'ї. А Інна була тим, хто підтримував його, що не завадить йому провини. Аліса не знав, що робити. Вона була ще божевільна в її другі. Але в той же час вона знав, що це не було свого бізнесу. Інна поділила свою позицію з її секретом. І як хороший друг, вона повинна прийняти його. Але Аліса не могла. Я маю надію на час. Завжди вирішується.

Чи є безсмертна поведінка господині дійсно причина розриву сімей? Що потрібно Аліса, щоб уникнути руїнства її дружби? Чи прийде Інна до свідомості?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное