Я чув голос маленької дівчинки кричущий за допомогу, коли вона побачила маму.

Що ви думаєте, доля? Припустимо, що збіги не випадково. Однак, коли вони зіткнулися з цими, вони починають вірити в долі Так був Олександр, героя історії сучасності. Що відбулося в житті і що це призвело до, читати далі в статті.



Не довге тому, мій життя перетворився вниз. Я зловила дружину з любов'ю в нашому будинку. Він був просто знеболюючий: непристойна слига вилікнула в мій ковдру, і дружину загрожують практично на колінах не збити його. Я не збираюся, щоб бути чесною. Що б бути ще більш патологічними.



Я показав дружині, щоб упакувати всі мої речі і вийти з дому. І слуга була інструктована, щоб викинути все з спальні. Наташа зникла швидко, але я пішов ще раніше. Я отримав в машині і поїхав, де очі шукали. Я думав багато про те, чому моя дружина зробила це мені. Після того, як я зробив все для неї: вона купила в подарунках, пішли в салони краси за гроші, пішли на відпочинок. Чи зацікавила вона в моєму житті?

Але неважливо. Я встановив файл для розлучення і ніколи не бачить цю жінку знову. Я захопив місто і передмістя всю ніч. Вранці я зупинився на каву і вирішив посидіти в парку, щоб відійти від неспокійної ночі.



Як тільки я сидів на лавці, дівчина ran до мене і з сльозами в очах сказав: “Дядько, моя мама там, вона підійшла, допомога!” Спочатку я думав, що це просто інший трюк від шахраїв. Але дівчина кинула так природно, що я вирішив піти з нею.

Її матір лежав на одній з доріжок. Я повернувся до неї, перевернув її на спину і струнким. Це був Тетяна, жінка, яка мене відчувала 7 років тому. Я відчував її пульс, вона була дуже гаряча. Коли прибули амбулаторію, парамедики попереджають, що дитина не може піти з ними. Я сказав, що дівчина буде залишатися з мною. Довгий час, щоб довірити мене. Я пообіцяв, що я хочу, щоб мати на першій можливості.



Коли ми приїхали, я попросив госпіталь подбати про дівчину, і відразу ж назвав лікарню. Звертаємо Tanya, як я сподівався. Вона була прийнята до інтенсивного догляду, але лікарі сказали, що ситуація була під контролем. Весь час Таня була в лікарні, її дочка Маша жив з мене. Я не маю справу з дітьми.

Виявилося, що Tanya працює важко годувати сім'ю. Вона не має нікого. Коли я запитав, що мій батько не сплачував підтримку дитини, вона не захочеться відповісти.

Мистери вирішили Я пропоную, що Tanya залишається з мною, поки після того, як вона може повністю відновитися. Я був здивований, але вона погодилася. У день ми повернулися з лікарні Наталя. Коли вона побачила Таню з дочкою, вона стала стрункою і сказала: «Відповідно, ви вирішили повернутися до свого роду?» Як дізнатися про вашу дочку? Я зробив все, що я можу запобігти це з самого початку!



І Таня, і я був в ударі. Я катування Наташи до останнього слова. 7 років тому я хотів запропонувати Таню. Наташа і я був друзям з дитинства, і я часто консультую її. Вона сказала, що вона повинна переробити. Наташа секретно відеозйомка мене позування її. Я відправив його в Таню, і вона її вірила. Ось чому вона залишила мене.

Вона не сказала, що вона була вагітна і просто зникла від мого життя. І я, намагаючись онімити мій біль, одружений Наташа через рік. Мій батько наполягав, він думав, що це була найкраща гра для мене. Це життєздатність, яка ніколи не виявила, що Наташа потрібна моя спадщина і гроші.



Я не розумію, чому Таня зробила це мені. І вона думала те ж саме про мене. Я ніколи не вірю, що доля існувала. Але я думаю, що я даю другий шанс, і тепер я буду виправити всі мої помилки.

Ці історії довели, що якщо люди бути разомСкоро чи пізно вони знову зустрінуть. За обставини можуть бути різними, але результат такий же: правда і справедливість переважають. Ви думаєте, що Олександр і Тетяна зможе почати з нуля?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное