Дуже втомлювала сидіння на пологовому поході, званої матір'ю з села, щоб допомогти, але краще, якщо вона не прийшла.

«Я залишаю на стажування на другий рік. Якщо хтось вважає, що це дуже легко, що людина не має дітей, говорить Ніна. Дівчинка втомилася від щоденного очищення, а крі малюків вночі не допускає молодих мам до сну. Ніна вирішила подзвонити маму за допомогу, адже її чоловік зникне на роботі, і Ніна має впоратися з малюками самостійно. І вона хоче відпочити в тиші. Ніна розповідає про свою історію і ледь утримує її сльози. Вона тільки попросила мамі шукати після дітей, і в підсумку руйнувала її стосунки з матір'ю і чоловіком.



Я сидю на декреті «Я вже з рук». Я живу, не залишаючи дому на другий рік. Мій будинок - моя фортеця, я не з неї. Діти ніхто не залишають, і довіряйте дітей до незнайомої сестри, щоб відпочивати себе, я не даю. Я попросив мене мати, щоб прийти і допомогти мені.

Мої батьки живуть в с. Немає нічого робити взимку, тому вони не дуже зайняті. І мій мама погодився відвідати мене. Все було чудово в першу чергу. Мама допомогла очистити, тому що в нашому будинку ви вже можете подорожувати по іграшках, ковзати на дитячому пюре і впадати в гору брудної білизни - так погано.



Мені важко впоратися з обов'язками дружини і матір'ю і тримати будинок чистою. Коли мама прийшла, вона відразу почала допомогти мені з прибиранням. А потім вона сіла, щоб грати з її онуками. Протягом цього часу я змогла взяти ванну, очищати і спати протягом 2 годин. О, мій Бог, це так красиво!

Будинок був настільки брудним, що моя мама запропонувала їй допомогу. Так як маленькі діти не роблять багато очистки, мама запропонувала, що я беру їх до парку для прогулянок, і в той же час вона поставить будинок для того, щоб. Я був ембаррасований, але я так втомився, що я прийняв її пропозицію і виходив з дітьми в свіжому повітрі.



Неприємний сюрприз: Коли ми повернулися, будинок не визнавався. А з кухні був приємний запах charlotte з яблуками. Моя мама не завадить мене, і навіть коли я був трохи, я пам'ятаю наш будинок завжди був чистим. Я не знаю, як мій мама вдалося зробити це. Я щаслива. Я так радий, що у мене є така турбота.



Я не помітив, що підлога в залі була покрита неперевершеними плямами. У залі є дерев'яний дубовий підлогу і дорогі меблі. Виявилося, що мама використовується оцтом, оскільки вона не хоче мити будинок хімічними речовинами. Коли мій чоловік прийшов і побачив його, він був лютий.

Я просив його не сказати нічого, щоб мати. Просто підлогу. Незважаючи на те, що я був дуже застарілим. Але мама бажала допомогти, вона не навмисно зіпсувала підлогу. Якщо я знав це, я ніколи не залишаю будинок.



На вечерю Максим висловив свою незадоволеність. Він думав, що мій мама зробив його з метою. Тоді він сказав Мама, щоб упакувати її речі, що нам не потрібно її допомогти. Звісно, моя мама залишилася в знецілених почуттях, і я підняла, що мій чоловік поганий, як це.

Я назвав мою мамою кілька разів, заспокійливим для Максима, але я чую від свого голосу, що вона не пробачила його. Я попросив своїх батьків на свята, але вони відмовилися. Я не знаю, як отримати разом з ними і заспокоїти чоловіка.



Сімейні зв’язки набагато міцніше, ніж дорогі дубові підлоги. Ніна назвав її матір, щоб допомогти їй, тому що її чоловік не заперечував, щоб виділити гроші для няні для дітей. Замість того, щоб тримати тихий, чоловік придумав свою матір'ю і виніс її двері. Милосердя руйнує стосунки і відстані близько людей від одного. Кожна людина робить помилки, але коли людина намагається допомогти, не може бути вразливим.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное