Я не хочу відповісти, я не шкодую, що не підбираю телефон все моє життя.

Про нас трагедія Вже змінив життя Олександра назавжди. Повернути годинник і зафіксувати його, але це неможливо. Що сталося і чому герой історії не пробачить себе, читайте далі в статті.



Я завжди був популярним серед дівчат і був в хорошому стані з вчителями. В університеті я міг отримати будь-який, але я віддали перевагу Наталі. Вона була моєю протилежністю: тихий, спокійний і веселий. Я люблю привертати увагу всіх навколо мене і під керівництвом дуже активного способу життя.

Наташа змінив мене за краще. Я був схожий на іншу людину з нею. Але коли всі з'ясували нас, вони почали йти за спиною. Наташа потрапила до столиці з села, народилася в бідну родину. Не знаю, що я бачив в ній. Але я не доглядав.



2 роки. Закінчила університет і почала роботу. Я занурився в новий етап життя і витратив менше часу на Наталі. Вона була захована про це, навіть запропонував нам почати жити разом. Але мені просто не потрібно: Я навіть не думав про весілля. Незважаючи на те, що Наташа дійсно любила маму, і вона часто сказала, що вона мріє про таку дочку.

Єдина людина, яка знала про всі наші проблеми, була моєю близькістю Артема. Ми використовували для висихання в будинку, відтворення комп'ютерних ігор для зняття стресу після роботи. Я не пропоную Наталі, «Бро, вона крута». Вона піклується про вас, готувати смачно, а також красиву!



І я соромлюся, але я сказав: "Ви знаєте, що ми є Батьківщиною." Так, Наташа - чудова дівчина. І я відчув, як я втратив інтерес до нього. У цей момент був зроблений телефонний дзвінок.

Зателефонуйте, але я не відповів. Я хотів бути самотніми і не думаю про що-небудь. Увечері я підібрав телефон і побачила повідомлення з Наталії. Я не знаю, що це наше останнє повідомлення. Вона писав: "Я отримав виклик від вашої мами, кажучи, вона не відчуває себе добре і попросила мене, щоб вийти. Ви повинні бути дуже зайнятими. Але не хвилюватися, я збираюся побачити її. Я подбаю про все. Люблю тебе, мед!



Я відчував себе як до моєї матері, так і до Наталії. Я відразу ж вирішив зателефонувати мамі, але вона випередила мене і знову подзвонила мені. В іншому кінці рядка я почула мами крітингу: «Lesha, де ти був?» Я зателефонував вам, але ви не забираєте. Я запросив Наталії. Але на шляху до мене вона мала автомобільну аварію. й

Я відразу ж відірвав її і сказав, що я відійшов. Але мій мама сказав: "Lesha, це занадто пізно." таксі, в якому наташувалася поїздка на автобусі. Ушкодження Наташиного постраждали від життя. Це над! ?

р.

Для другого я думав, що це було все жарт, якийсь відвертий. Я вішала на телефоні і відреставрував наше листування: «Для користувача було онлайн 2 години тому». Я не хочу вірити, що сталося. Чи не сталося це, якщо я просто забрав телефон?

Більше шести місяців пропускаються з тих пір. Ця трагійська історія відкрила очі. Але я не можу жити, як я звик. Я знаходжу важко спілкуватися з людьми і зараз я працюю з психіатром. Але я не думаю, що це допомагає. Наташа часто приходить до мене в снях і просить те ж саме питання: «Привіт, чому? й



Я не знаю, що сказати їй. Я побачу в очі і починайте крісель. І вона залишає. Тексти пісень, а це означає: Я прокинувся в сльозах і розумію, що нічого не прийде назад. Тексти пісень, а це означає: Чи можу я коли-небудь бути в змозі прощати себе?

Ця історія найкраща описана виразом «Що ми маємо – не тримайте, втрачені – ми лікуємо». І в той час як Олексій не зможе змінити те, що сталося, він знову не дасть цього. Іноді людина повинна знати справжній гранат для зміни. Вітаю?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное