Прозора тиша в квартирі занурила мене, занурила дочку, коли звучать телефон, що занурився з ванної, я майже впав на місці.

«Сьогодні я приїхав додому від роботи втомлений, мріяючи тільки мати щось їсти і їхати до ліжка. Моя дочка зазвичай приготувала вечерю для нас, але цей час був спокійним в квартирі, я думав ніхто не був додому. А потім я почув мій засмічення дитини у ванній, говорить Світлана. Мама і дочка живуть разом. З того, як чоловік Світлани обдурив на неї і пішов до іншої жінки, 15-річна дочка змінила багато. Вона забарвила її волосся фіолетовим, стала дуже вилученою.



Не турбувалася дитина "Я ходив до Маша, який сидить на криті холодного підлоги." Коли я запитав, що сталося, мій дочка не сказав мені, що збирався. Виявилося, що на шляху з школи вона зустрілася з батьком, який ходив ручкою з другою дочкою: Він навіть не сказав, що hello мені, мама. Я не знаю її, вона не може допомогти, але крі.

р.

Я не відрізняється. Коли він був упаковувати свої речі в рік тому, він благородно залишив квартиру з Маша, хоча це абсурд, тому що я отримав квартиру від мого бабуся. Тоді Ігор сказав, що він побачить свою дочку і оплачує алімонію.

Рік пройшов, і від колишнього ні слуху, ні духу. Він присвячується своїй новій родині. Незважаючи на те, що він є наркозом, Ігор ніколи не позбавив свою дочку уваги. Я не знаю, що це сталося, коли він не сказав, що дочка. Я вирішив зателефонувати Ігору і дізнатися, що це питання.



Коли Ігор забрав телефон, він був спокійним і навіть розмовним нормально. Я запитав його, якщо це сталося до нього, і чому він не приділяв уваги до своєї дочки. Відповідайте мене: Ви бачили вашу дочку? Волосся люблять ляльку, пірсинг носа і одяг 3 розміри більше. Вона виглядає бездомно. Я знаходився з цими словами. Як ви можете говорити про власну дочку, вона є звичайним підлітокм, ми всі колись хотіли бути різними.

, Україна

Я сказав Ігореві, що його дочка була дуже актуальна про свою поведінку. Але він не подбає про те, що після школи вона, ймовірно, криється в бані всю ніч. Ви ніколи не припинили: Якщо Маша не знає, що подобаються дівчатам, давайте їй взяти приклад з моєї дочки. Далі мені була дівчина з акуратним зачіски і красиве плаття.

800590р.

Я зрозумів, що рішення про розлучення було найрозумніше рішення мого життя. Як я можу жити з такою нечутливою і приступною людиною протягом 14 років? Я не збираюся слухати більше. Не було нічого їсти в домашніх умовах, тому я запропонував, що Машка йде в кафе для піци. І її реакція здивує мене: «Мама, вам не соромно йти з мене?» Вона не була, і це була найгірша частина. Дитина була виведена і невпевнена після моєї розлучення.

Я завжди підтримую свою дочку. Неважливо, що колір її волосся або скільки сережок вона має в її серці. Маша - солодка і турботлива дівчина, вона завжди намагається допомогти і навчатися добре. Я хочу знати, що я люблю її. й



Підліток - це ніжний і одночасно дуже складний період в житті дитини. Дівчата приймають все до серця, вони важко проходять через розлучення батьків. Внутрішнє буріння емоцій, які непросто впоратися з, переплетені проблемами в сім'ї. Тепер дівчина хоче знати, що людина вона є. Підлітки експериментують з стилем, кольором волосся, змінами поведінки. Важливо відзначити час, що дитина не справляється з емоційною драмою. Особливо якщо батьки підлітків розлучилися. Тут буде добре брати вашу дочку фахівця, який допоможе влаштувати всі емоції і враження, заплутувати думки по по полицях.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное