Щоранку Я прокинувся зламаний і втомився, тільки камери безпеки допомогли мені дізнатися, що було зроблено.

Решта дуже важлива для людини. На ніч, коли ми йдемо на ліжко, тіло автоматично готує для отримання своєї частки енергії на наступний день. І якщо це не буває, результат не займе довго чекати: втома, поганий настрій, змащений зовнішній вигляд. Якщо людина відчуває себе сплячі - це прокидний дзвінок.

р.

Але іноді буває, що зовнішні фактори перешкоджають сну. А сусід пробурює стіну за стіною або молодою пара відокремлює речі. Ми знаємо, що ми робили. Що про жителів приватних будинків? Ліжко в теплому ліжку, комфортний. Іноді у них є кошмари і прокидаються вранці в холодному поті. Що відбувається. Що може стати причиною?

Все своє життя Женя відчував тільки чудово. Не дивно, що батьки змогли надати їй комфортне існування навіть після закінчення навчання. Як дитина, як школярка, Женя не була занадто стурбована поганими сортами. Мама і Дад не вимагають нічого зайвого від неї, чому? Вони просто бажали спокійну, розумну дитину.

Тому, пройшовши іспити на найвищі та середні точки, дівчина з спокійною душею вступила в інститут. Кожен місяць відправив певну кількість грошей на комфортне житло в оренду квартиру. Але студент вирішив, що наука не була занадто близькою до неї. Я вирішив присвятити себе поліпшенню тіла.

2443404

Проведено іспити без проблем. У літньому апараті немає необхідності затирати об'єкти вночі. Головне, щоб мати знайомства і сильний характер. До третього року дівчина познайомила свого майбутнього чоловіка: спортсмена, який досягла багатьох нагород. Женья сама, що час може похвалитися будь-якою славою в своєму місті: вона була натхненною блогером і учасником всіх видів конкурсів краси.

Після 5 років юнаки одружилися. Його батьки допомогли йому купити будинок. Женья вже відчувала себе в онлайн класах аеробіки в Інтернеті. А вірні постійно пішли на різні змагання в сусідніх і не дуже країнах. Вони мали дитину, і до своєї дружини не було нудно, вирішили отримати собаку. The Goldenr є ідеальним другом собаки для приватного будинку.



Але незважаючи на доброго, навіть щасливого життя, дивні неприємності почалися до Женя. Вона прогулялася по всьому дня вичерпається, вичавлюється як лимон. Після того, як мій чоловік пішов на інший конкурс. Я впав, але мав ніч Гаряче дихання, деякі змащування, як пекло. Вранці мозок відмовив в подумці про що-небудь корисно.

Тіло також оголосив страйк і молода жінка спортивного будівництва відчувала нічого, але похмілля. Вона не мала шкідливих звичок, хоча. Поговорила з другом першим. Але вона, будучи вболівальником всіляких міфічних речей, порадувала дружину йти до психічного. Природно, Євген відмовився.

Не може допомогти психолог. І які поради, якщо клієнт дуже хороший: люблячий чоловік, будинок, два автомобілі, маленька дитина і навіть собака! Навіть нещасливого дитинства не можна плести: батьки все ще люблять свою дитину, а в дитинстві не залишають своєї крові. Деякі люди скажуть, що це не добре. Але причина поганого сну все ще не тягнеться.

р.

Але чоловік радий звертати увагу на навколишнє середовище. Можливо, щось змінилося: їжа, запах будинку і так далі. Поговорили на телефоні довгий час і в кінці розмови вирішили, що було приємно встановити камеру в приміщенні. Спальня, хоча великі, легко вписуються в крихітній лінзі. Хто знає, чи береться сонник?

На наступний день камера була взята додому. Навіть допоміг встановити під стелю, щоб вона захоплює всю необхідну площу. Моя дружина не могла спати, що ніч. Не кожен день ви повинні записувати свою мрію на відео. Але після перегляду деяких нечудів на телевізорі очі дівчини почали злипати разом. Вона скоро впала.

Уранці все ще втомилися і не забуваючи достатньо сну, Женя перша з усіх ран, щоб побачити, що сталося вночі в її приміщенні. Я повинен сказати, що вона побачила її дуже дивним.

Про 4 годину вранці з'явився невеликий, безформний силует. Розглядається страшно. Але шукаючи його, вона визнала сина. Маленька дитина перевернулася до своєї матері, очевидно, з бодром, і вивернула всю ніч її. Перемішуючи волосся, змащуючи на подушці. Зрозуміло, мама інстинктивно поховала її дитину, не прокинувшись на другий.



Через годину собака потрапила в приміщення. Тепер стало зрозуміло, що друзі-робери не вперше господиня, а мами спати. Собака відіграла з дитиною, зрізала обличчя, змішуючи. Але я ніколи не кинувся. Вона повинна бути відома господиня була запашна. Я не розумію, що мрія була.

Після вимирання, зарядки і ранкова чашка кави Женья назвав її чоловіком. Коли почув хорошу новину, він обіцяє прийти і виправити ситуацію. Прийняти щось, головне, вивчили сутність проблеми. Після цієї ночі мрія нарешті отримала краще. Незабаром мій чоловік прийшов і влаштував будинок для всіх мешканців.

Що відбувається в житті. Я дивлю, що сталося, якщо жінка не слухала пораду чоловіка і не встановила камеру в спальні. Лікарі кажуть, що вплив слабкого сну може бути ослабленою імунною системою, зниженою тягаркою для вашого партнера, збільшення ваги і психічних проблем.



Так давайте пораду від життя. На ніч, коли наш організм і голова потрібно відпочивати, не заповнюємо наші голови з завтрашньою хорою і проблемами. Давайте їм зайти спинки. З ранку на свіжому голові розчин прийде сам. І від нестачі сну, навіть всілякі дрібні речі можуть здатися справжньою трагедії. Доброго дня, друзі!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное