Коли діти просять мене, чому я повинен читати книги, Я розповідаю їм смішний і неруйнівний сюжет.

Чому людина читає книжки? Деякі кажуть, що читання сприяє всебічному розвитку. А деякі люди люблять ідею, що люди надихають від книг. Я хотів би подумати, що література Занурення читача в абсолютно інший світ. І знання, які ми отримуємо в процесі читання, можуть бути корисними в найбільш непередбачуваних ситуаціях.



Доведено автор короткого проза Олександра Безсонова. У своїй неруйнівній історії про гіпси, письменник розкриває більш глибоке значення читання і показує, наскільки важлива література в житті людини. Ми запрошуємо Вас ознайомитися з цією короткою статтею та зробити висновки!

Ця історія стала для мого шкільного друга Alexei. На залізничних вокзалах і аеропортах не було замовлення. Олексій спокійно чекав на передачу в приміщенні очікування. Не довге чекати - 18 годин. Він заважав себе, як кращий він міг, коли він бачив, що гіпси були розведенням



Олексій прийшов ближче до цієї компанії, і він чув фрагменти фраз: «У вас є пошкодження», «Ви повинні негайно видалити», «ми всі пішли», «потрібні гроші або золото». Поганий чоловік під гіпнозом, найповідальніший гіпсовий жінка, керував його в обличчя з перо і зволожуючи щось. Інші створюються фоном. Чоловік отримав гаманець. Олексій уявив себе без грошей в іншому місті і кинувся захищати відставку.

- Зрадує гіпси, громадянин з мене, ми повинні піти, він взяв бідну людину під гіпнозом ліктя і привели в сторону. Відразу відчував, що він перетягував шкірою. Він вийшов, за ним стояв велику гіпсову дитину з золотистими зубами.

до А де ти був. Па-а-рею!

Олексій не хотів би бути в іншому місті, і він пішов. Тим не менш, чоловік дав гипси золоті весільні кільця і годинник. Відбувся думка правосуддя в Олексії. Він натертий для крейди в куртці кишеню, яку він пішов після розпису на асфальті з його niece.



Підійшов до натовпу. Я сидів на нозі чоловіка. Як у «Війні Гоголя» він окреслив коло, в якому з'явився чоловік. Він підняв руки і починав, як божевільний: «Анон Едельен Едро Чи Амінь!» Fenos бризки, flippers squirts!

Справа в тому, що Олексій любив «Лорд кілець». Цей запис Gandalf, який навчається сердцем з якоїсь причини. Нагадуємо, що «Вітні ворота, відкриті до нас зараз; двері людей Дварфів, захопивши своє слово». Олексія лукала і здавала заклинання і знову. Його слова не тільки загиблими, але й гіпсами.

р.

Нервові, вони почали кріпитися і залишити на одному часі. Олексій бачив ту ж гіпсову дитину з золотистими зубами. Він дивився на Alex і дивився щось суворо. Олексій запам'ятував свою улюблену сцену - битву Гандф з Балогом, демонічною істотою - і, дивлячись на обличчя противника, витінув на всю станцію: "Я міністр секретного вогню, добриця полум'я Анора, Темний вогонь не допоможе вам, полум'я Удун!" Повернутися до темряви, ви не пройдете! ?

Особа гірчиці перетворилася білою. Він впав до колін. Потім він вивів золоті ювелірні вироби з кишенями і викласти його в коло крейди. Alexei не може зупинитися і в frenzy shouted: «Повернувшись до темряви, ви не пройдете!»

Р

«Я не маю нічого!» У мене є зуби, але мені потрібен час. Олексій не зупинився: «Я слуга секретного вогню!» "Я маю сім'ю". Я страшний! Поліція, допомога! Охорона А потім він швидко з'явився і відійшов.

В кінці при вході до залізничного вокзалу два. Олексій отримав, помітив своїх штанів, і сказав йому: «Ойдіть, візьміть тут.» Будьте здоровими, не зайдіть до нас!
Чоловік виглядав на нього з стрункими очима: «Що я можу тебе записати шкоду? й



Коли мої діти просять мене, чому людина читає книжки, коли я можу дивитися телевізор з YouTube, я завжди думаю, що Alexei і що гіпсі з золотистими зубами. Я посмішка і відповідь на слова Фелікії Янліс: «Так, хто читає книжки завжди будуть керувати тими, хто переглядає телебачення. й

З редакційної колегії, читання розвиває як мислення, так і винахідливість. Уявіть, що ця історія завершилася, якщо Олексій не з'явився, як вийти з важкої ситуації. Вони допомогли йому з тими книгами. Якщо хтось запитує вас, чому потрібно читати, можна сміливо показати йому історію Олександра Бессонова!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное