Я хотів би залишити квартиру до неї, незалежно від того, що ми не були одружені.

Як кажуть, greedy екс- Ось чому вона старе, бо вона зраджена. І якщо не жартувати, то надмірна фольга гра не фарбує чоловіка або жінки. Особливо якщо вони знаходяться в сімейних відносинах. Неважливо, якщо це штамповано або ні.



Наш молодий зчитувач стикаються з подібною проблемою. Він, здається, має велике бажання поділитися цим з громадськістю. Може бути деякі емоції ще там. Ми не маємо права відмовитися від такого імпульсу. Крім того, ми думаємо, що це буде більш корисним для тих, хто звик до незалежної дорослості. Ви можете дізнатися з інших причин.

В цілому я мав одну історію. Я думаю, що вас цікавить.

Я сам початківцю програміст, тільки закінчився курси профілю. До цього я пішов в інститут, але так як він був молодий, я відверто не пішов до пари дуже часто. Вчителі, не викладачі. Якщо ви хочете навчатися або ні. Ви парі або роботи. Або можливо, ви просто лежачи в домашніх іграх.



Згідно з цим, я не дуже хвилювався. Мої батьки забронювали мені однокімнатну квартиру і приїхали в середньому раз на місяць. Я не відчуваю більше контролю. Так, ви знаєте, мої дослідження не пішли добре. Звісно я спробував витягти. І розуміння комп'ютерних мов тепер платить дуже добре. Але були цікаві речі.

Коли я майже вилетів в четвертому році за другий раз, я тягла себе разом і сіла на навчання. Дякую за мій клас Я допомогла йому з деякими проблемами, і він провів свій час, навчаючи його, як кодувати. Після закінчення інституту я зрозумів, що, насправді, я не маю знань. Я можу тільки мріяти про високу оплату праці.

Шукаю роботу і розуміння. Я зустрілася з дівчиною. Тексти пісень, а це означає: Я впала в любов прямо зараз. Трохи про неї: красиві, тонкі, високі. Я закінчив навчання, але я також знав, що я мав рухатися в іншому напрямку. Кошти, які запозичили від батьків, пішли до оформлення курсів. Ну, не поганий.



Тексти пісень, а це означає: І ми залишилися з мною. Вдень я працюю, і ввечері я прийшов і сіла на моєму ноутбуці до ночі. Юля була також на роботі протягом дня і пішла в школу двічі на тиждень. Решта часу вона залишилася з собою. Я зробив деякі очищення. Іноді я варився. Але більшість часу я зробив вечерю. Мені сподобалося, і я знав, що вона була єдиною дитиною. Ви знаєте, що вони псують багато.

Юлія сидів багато в соцмережах, зацікавила ремонтом, косметикою, всілякими нецензурами, що рясно в інтернеті. В першу чергу я не доглядав багато. Але ще раз ви приїжджаєте в шини і голодуєте від роботи, а на вечерю Figa – її телефон бажав розбити на столі.

По дорозі всі фінансові витрати були за мною. Я чоловіка. З іншого боку, батьки мали однакову ситуацію, тому я не скаржуся. Через кілька місяців Юлія сказала, що вона не була комфортною в моєму дені. А нам необхідно зробити ремонт. Перетягніть старі шафи по кутах кімнати (я робимо), і вона перефарбує їх (звичайно, фарба, лак і все інше на мене).



Покоївка, зроблено. Це не багато затишних, але поради Instagram не можна погано. Я думав, що вона заспокоїлася. А потім вона хотіла відпочивати. Не приділяв увагу моїм звичаям про брак часу і грошей. На шляху вже закінчилися курси Юлії, але не хочу шукати нормальну роботу.

Я не турбувати тебе, чекаю на вайн: Я виїхав на тиждень, і ми полетіли в іншу країну. Дякую друзі, які запозичили гроші. Пара тижнів пропущена спокійно і дівчина знову розчісувалася. Вона бажала провести новорічні свята в дуже дорогій готелі. У той час будь-який готель був дорогим. Я не можу стояти.

У квартирі з'явився скандал, що пролетів. Кричуща, яра. Навіть сусіди збивають на акумуляторі. І в певній точці я зрозумів, що це було набагато простіше для мене бути самотніми. Чому економити союз, який витягне всі соки з вас, як морально, так і фізично? Поверніть вниз, протріть нерви. Але з іншого боку, любов також поступово зникає. Я думав про це і зрозумів, що це було порожнім.

р.

Він запропонував розбити. За перший раз в житті Я думав, що це буде як бомба. Але я не думаю. Юлія сіла на стілець, блідала і подивилась мене прямо в оці. Всі права. Якщо ви хочете. Ночівля, упакуйте сумки та отримайте. Не хочу бути в одній квартирі з вами.

Я навіть мав сяйво в горлі від такої неслухняності. Чому я можу залишити свій власний будинок, ми навіть не зареєстровані? З. Ви знаєте, що моя ситуація. І як правильно залишити чоловіка. Я відходив так багато часу очищення і приготування їжі? Я зроблю заглушку тут, що принаймні я не соромлюся йти до дверей!

Тоді я виявився на непристойну мову і кинув її з дверей. Не знаю, чому. З того, як вона ніколи не пускає свій телефон на другий, вона могла зробити це сама. Я ніколи не говорив. Ми не зустрілися або зателефонували. Він був незвичайним. Але тоді я зрозумів, що я мав багато часу для власного бізнесу. Як гроші, насправді.



Я отримав роботу на фірмі. Поки що я перебуваю в цьому напрямку. Я дізнався від друзів, які раніше ніколи не використовували свої знання з курсів і продовжує робити те, що вона зробила. Розглянемо його тисячі доларів на пекло. Але я впевнений, що вона знайде когось. Вони мають занадто багато зовнішніх даних.

Я живу, але у мене є подруга. Ми не бачимо один одного, як і ми любимо. Але я комфортний, особисто. Навіть якщо ми згодні, то перший місяць я скажу, що оренда квартири. Я планую дати все до копійки, але потрібно перевірити людину. Якщо ви думаєте, що ваша дівчина неспроможна, подумайте про це. Можливо, ви не думаєте.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное