Визначили, що школа-інтернат для літніх людей, тому вам доведеться продати всі квартири, в яких вони живуть.

Як потрапити в дитячий будинок, коли батьки стають тягаром для своїх дітей? Деякі люди старшого віку висловлюють бажання зустрітися з старими однолітками, а також мати компетентних людей, які надають медичну та психологічну допомогу.

Надія Львівна вирішила, що вона захотіла піти на хуторний будинок, і розповіла її дітям про це. Виявляється, що старий вік можна знайти в хороших умовах, якщо ви переїжджаєте до приватного пансіонату з усіма зручностями. Але для цього потрібно сплатити суму тиди.

351617

Як потрапити в будинок для годування «Мої діти вже давно отримали власні сім’ї, вони мають своє життя, власні турботи. Я не хочу оплатити будь-якого віку. У своїх дітей мій чоловік і я інвестував всі гроші, всі молоді і вільний час. У мене є дочка і молодий син. Я впевнений, що вони отримали хорошу освіту і змогли отримати гідну заробітну плату за свою роботу в майбутньому.

Коли моя дочка була одружена, вона подарувала онукам, а потім завагітнала її другою дитиною. Ми чекали народження нашої другої онуки, я підтримую свою дочку у всьому. А от з'явився гранат - мій чоловік пішов. Я не знаходився до моєї дочки.



Після весілля моя дочка і чоловік переїхали в квартиру моєї матері. Відремонтовані там, оселилися. Через кілька років я подарував сина, який збирався одружитися, квартира мого матері-завдання. У той час я здаю, щоб отримати додаткові гроші, але мій син був більш важливим, ніж мій.

Документи про нерухомість видаються до мене. Мій чоловік вирішив, і я нічого не змінив після того, як він помер. Я вже кілька років відставив. Я працював до останнього дня і зараз на 78 я хочу відпочивати. Звісно, діти не подбають про мене.



Я назвав мій дочка, вона була зайнята, попросила сина взяти мене до лікаря, він сказав, щоб викликати таксі. Я забрав сина-в-право, він теж має машину, і він явно зайнятий до кінця вночі. Моя дочка сказав, що вона може викликати мене таксі, і я в кінцевому підсумку давав їздити молодим сусідом, коли вона побачила мене ледь сходження сходів.



Я хочу подбати про мій старий вік, так як діти не досягають цього моменту. А друг сказав, що годуючи будинки на вільній основі страшне лікування пенсіонерів. Вона консультує з урахуванням оплачених опцій. Умови краще, а персонал більш дружні.



У неділю я приніс дітей разом з дуже важливим питанням. Я сказав, що я вирішив перейти до пансіонату, але я повинен продати всі мої володіння. Діти сердилися з мною і сказали мені, що це не те, що батьки роблять.
Що робити, якщо я все самостійно? Діти приходять бачити мене двічі на місяць, і все, поки я сидів вдома, побачивши що далі? Тексти пісень, а це означає: Чи можу я витрачати решту моїх днів самостійно? Попри те, що хтось в будинку, щоб поговорити. Все дуже добре, як я. Я не маю права на гідний вік?

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Але це не замінник для спілкування людини. У мене є собака, але я не маю достатньо здоров'я, щоб піклуватися про це. І якщо школа-інтернат є єдиним варіантом гідності старого віку, то я готовий вижити відставку голодних дітей. й



Догляд за батьками – відповідальність дорослих дітей. Китайське право вимагає від батьків старшого віку. У різних країнах, умови різні, але всюди доглядають за літніми людьми - це неспішне правило.

Він сумний, що у старому віці людина залишається без нічого. І без догляду, догляду, елементарної уваги і людської комунікації, люди зникають у своїх старих квартирах. Дуже добре, коли в житті накопичилося деяке майно, і людина зможе самостійно приймати рішення. Але можна залишити батькам до своєї долі?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное