Я прийшов, щоб відвідати без попередження, щоб всі наші котлети, мій чоловік залишив без вечері.

Це чудово, коли люди приходять, щоб відвідати, з яким ви можете добре провести час. Ви влаштуєте такий візит заздалегідь і встигли приготувати ласощі. Проте гості не завжди попередили про прибуття. І часто це деякі далекі родичі, які вважають, що вони завжди зобов'язані отримувати і годувати, що вони завжди чекають. Властиві власники не мають великого вибору.

І сьогодні видання. "Сайт" поділиться сюжетом абонента, до якого її співака часто не запрошують, і навіть з дитиною. Але в кінці всі родичі вирішили, що це була гостинна господиня. безшовніНа одній точці знаходилася її гостинність.

9585762

Ми почали з того, що мій співусінь Ірина переїхав до нашого міста. Вона успадкувала квартиру і вирішила, що не було нічого вакантного. Починав справу з ремонтом, пошуком роботи та іншими речами. Я не дуже зацікавився. Я маю достатню кількість турбот: додому, чоловік, син-школяр, пише Марія.

«Так, мій чоловік і я підрахував на рідне, щоб запросити нас на відвідування, навіть мислити про те, що подарунок для неї. Але замість того, щоб дочка прийшла до нас. Вони показали без попередження в суботу. Я просто вирішив почистити будинок трохи, але де це? У мене є все, мити руки і сидіти мої дорогі гості на столі. й

р.

«Я попросив сина бігти до магазину для чаю. Ірина сказала, що один чай і торт не буде достатньо, тому що вони дуже голодні. Тексти пісень, а це означає: І я шукаю її і зрозумів, що я майже нічого, я не чекав всіх! Я хотів би, щоб чоловік зробив на вечерю. й

«Я не встигав, як кажуть, щоб зв'язати око, і котлети вийшли. Я довгав курку і варив ще одну вечерю. Після того, як голодні гості мали закуску, тільки в холодильнику залишився суп. Але мій чоловік повинен чекати після роботи, тому що я напевно не встигла приготувати курку вчасно.



«Арина не поспішає залишити. З'ясував, що пізно вночі було шоу на телевізорі, що вона і її дочка любила. Не перемістили телевізор. В той час як я зачарував, що сказати, гості вже були комфортними на дивані. Ми знайшли правильний канал і почали зірвати на екрані. й

Моя людина скаржала, що телевізор працює гучно, тому я пішов в вітальню і вийшов трохи. Але Ірина проголосила, що вони не могли чути нічого, і повернули все. Вони залишають після середини дня. Ми не будемо бачити своїх гостей найближчим часом.

р.

Але через кілька днів, в середині тижня, а саме у вівторок, Ірина та її дочка знову продемонстрували ввечері. Як я розумію це, вони прийшли на вечерю, щоб переконатися, що вони не ходили голодним. Обидва тістечка я недавно запечена і ненависна частина шини розтоплюється без сліду. й

«Коли, не пізно вночі, після чаю, її сестра опинилася на дивані і досягла для дистанційного керування, її чоловік не залишився безшумним. «Ні телевізори, я втомився, я повинен отримати рано завтра», - сказав мій чоловік міцно, взявши дистанційний контроль з сестри. «Я можу отримати гостей, як це» – Ірина першою, але вона не знайшла більше слів, вона була безшумною. Вони швидко збираються і зліва. й



«Одній ранок я починав виклики родичів, які звернулися до Ірини. І стало зрозуміло з своїх слів, що я був найбільш непривабливим людиною у світі. Після всього, замість того, щоб взяти сестру, укриття і годування, я майже поїхав її на вулицю голодним. Хоча вона безробітна, з дитиною, і це не просто для неї.

«Це не мій недолік. Я не шкода, щоб мій браток або чай, це океї, якщо вона дивиться мій телевізор. Але її непристойність, безглуздість і безглуздість мені не подобається. Як ви можете приїхати і піти, коли ви хочете? І навіть з порожніми руками! – непристойна Марія.



Звісно, іноді ви можете відвідати близько людей і без попередження подивитися, якщо ви не збираєтеся залишатися на тривалий час. Але краще попередити. І виїжджайте один день без запрошення на вашу козину, щоб їсти все і сидіти на неї до середини дня, явно поганий тон. Життя Марії: Стрітення Ісуса Христа Чи не так?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное