Подруга і очікував скандал, але речі виявилося дуже по-різному.

Валерія не підозрювала, що зустріч з її колишньою любов'ю призведе до нових відносин. Дівчата зазвичай відчувають себе погано, коли вони починають шукати їх. Коли вони шукають людей, які відмовилися говорити. Ви ніколи не знаєте, що може бути на розумі коханої людини. Не хвилюйтеся. Але в цьому випадку нерест перетворився в муфту крил всіх відомих метеликів.



Пельс зустрічі Ex-Love's Unexpected Call Вона зателефонувала, поки вона збирала ванну. Вона, як правило, не відповіла негайних числах. Але в цей час вона захопила думку «зробила щось важливе». Вона підібрала телефон. В кінці був чоловічий голос. Він запровадив себе як Пітер, другом свого екс-алексія, який шукав її на деякий час. голос Петра зробив його некомфортним. Це зробила Валерія більш впевненою.

Що таке чоловік хоче? Що хочу Alexei? Петро думав, що це не телефонний дзвінок і запросив Валерія зустрітися з кафе в декількох годинах. До свого сюрпризу Валерія домовилися. Цікаво побачити це Петро. Але Олексій шукав її. Він, ймовірно, хоче її назад. Ні, він точно не отримує цього.



Пілінги дівчина сходження з ванни і почали чистити. Вона пам'ятає рік, що проживала з Левом. Він був великим, але далеко від ідеального. Він був незрілим чоловіком, який ще не знав цього життя. І до тих пір, поки він не хоче говорити. Вона навіть думала про зцілення його.

На призначеному місці молоді зустрілися і обговорювали, що відбувалося. І ось річ. Петер відомий Алексей протягом тривалого часу і один раз приглушений, щоб знайти свого колишнього коханця. Він мав достатньо зв'язків на роботі, щоб знайти чоловіка в місті. Олексій знав це і вирішив скористатися цією можливістю. Валерія не схожа на це дуже багато - вона виходить, не достатньо змінити номер телефону і місце проживання.



Пелес Пітер не знав, чому Олексій шукав Валерія. Найочікуваніше було бажання повернути її назад. Валерія відразу ж сказала, що вона не захопила бачити її Не менше не було причин, щоб побоюватися або підозрювати його. У певній точці розмова звернулася з Alexei до Валерія та її життя. Тоді вона запитала про бізнес Петра. Я повинен визнати, що він добре виглядав. Не соромно, але він мав чарівність. Що вона подобалася більшість, як він розмовив з нею. З повагою і простотою одночасно. І вона була легко з ним...

Через тиждень Петро запросив Лера стати подругою. Щодня після роботи вони зустрілися і прогулялися по вулиці. Валерія не була такою хорошою. І Петро був явно в любові. Він не сказав нічого до Alexei ще. Тому що я не думав, що це було необхідно для силових заходів. Це майже місяць.



У результаті Валерія засудив Петра на зустріч з Алексієм.

- Скажіть, що він хоче від мене, і це з закінченням, вона сказала, утримуючи телефон до Петра.

Увечері вони пішли в будинок Олексія. Дуже рада бачити Валерія. Петро був безшумним, відчув себе І Валерія запитала, чому Олексій влаштував все це.



Відповіли слухання, що ніколи не очікувалося:

до Ви бачите, я хочу, щоб ви зрозуміли щось. Ви і я погоджений бути абсолютно чесною. І я хочу бути чесною. Я хотів би розповісти вам, що я побачила іншу дівчину. І я, ймовірно, маррі її.

до Чи шукали мене? Валерія практично зламалася до кричу, але припинилася в часі. Петро зважений рельєфом поруч з нею. - Не можна думати про будь-який павук. Але, з іншого боку, якщо вона не була для своєї дитини, Люша, я не зустрілася з ним - вона протримала свою руку на П. П. П. П. П. П. П.



Peels - Так, друг, він сказав. - Ми любимо знайомства. Я впала в любов з нею. Я не можу допомогти собі.

до Це чудово! відповідав Alexei і кинувся, щоб захопити пару. Чи запрошують Вас на весілля?

до Звісно, Петро відповів. - Я дуже рада, що він закінчився.

- Звичайно, запрошуємо, Валерія відповів. - Я буду дивитися на вашу бідну дівчину.

Вона зітхнулася з рельєфом і посміхається в Петру. Він буде добре з ним.

Чи варто боятися, якщо ви познайомитеся з колишнім коханим? Як відповісти на несподівані пропозиції? І це не так, щоб дати екс-бойфренд?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное