Побачити мій мама-в-завдяки щось на мій чай, вирішив тихо змінити муги

Хороші цілі не завжди неприйнятні методи їх досягнення. Це часто видно в родинному колі, коли ліктя забороняє щось молодше. Або він хоче зробити щось для свого майбутнього. Це відбувається навіть коли найменша людина не потребує інструкцій. Якщо у старшому (або замість того, чим старший) вже вирішив допомогти, то це допоможе. Будь ласка, будь ласка, будь ласка, зв'яжіться з нами

570684

Неприпустимо, що вона не схожа на її батьківщину, Наталя Олександрівна. Вона завжди думала свого дорогоцінного сина заслуги найкращої жінки. Що таке, що вам сподобається Наталія Олександрівна. І це вже в очах - дочка старої други, яка успішно закінчила консерваторії і була зразкова дочка. Але, як вже зрозуміло, син не підтримує ініціативи матері.

Євген зустрівся з Русланою завдяки своїм друзям. Любовний удар як блискавка. За 2 роки до Євгена запропонували і Руслана сказала так.



Пелес - Ні! - відповідав Наталію Олександрівну на думку недбалої дочки-в-заголовку. - Як можна зробити це мені?

Вона спробувала багато разів, щоб переконувати її сина, щоб змащувати це slut. Але він був адамантом. Все, що залишилося було прийняти і вичавити все можливе з ситуації. Назви, невдоволення, репрокси і акуратні натяки до сина, що його дружина є непристойним вибором.

На щастя, Євген і Руслана мешкали в іншій частині міста і не побачили Наталію Олександрівну дуже часто. Але, коли вона прийшла, Руслана встигла. Тим не менш, дівчина була своєрідною і оптимістичною. Таким чином, вона навчалася сприймати її мати-в-праву і її репров’язувати як невід’ємна частина життя, яку можна ігнорувати.



Коли всі теми життя і житло були вичерпані, Наталія Олександрівна перемістила до більшого поля.

- Розкажіть мені, Женечка, як це ви вже разом, і у вас немає дітей?

- Мама, ми ще не поспішаємо з дітьми.

до І в вайн, Наталя Олександрівна не зупинилася. Мені потрібно онуки, і час йде дуже швидко. Що таке Руслана?

до Що ви йдете? Ми повинні прийняти когось ще.



Не було нічого, що ви можете зробити про сина. Тим не менш, Наталя Олександрівна дійсно зловила вогонь з бажанням мати онуки. Вона поділилася своїми почуттями з її другом.

до Не хвилюватися, вона затишна Наталя. Навіть якщо є проблема, у мене є трава, яка допоможе.

- Який?

- Нудота. Я знаю від мого сімейного досвіду. Вона розкриває енергію жінки.

- Дайте мені деякі?

З цього тижня Наталя Олександрівна була використана для відвідування Руслани частіше, поки вона була самотньою. Вона підозрювала щось неправильно. Після того, як її мати-в-завдяки ніколи не побував на чаї. На щастя, вона зуміла переоцінити свою маму телефонну розмову в наступному приміщенні. Вона почула трохи. Ось кілька слів про дозування і про себе Руслана. Але що було достатньо для дівчинки, щоб взяти дію.



Перед питтям чаю Руслана вдалося спокійно змінити чашки. Нехай її мати-в-одному пити, що вона подарувала їй. Це сталося кілька разів на тиждень. І кожен раз Руслана вдалося успішно уникнути «лікування» від матері-завдання. Тим часом сама Наталія Олександрівна почала змінюватися.

До всіх сюрпризів, вона стала набагато доброю. Я почав носити макіяж і плаття яскравіше. Не пропустіть можливість зробити 1-2 жарти. І про репрокси і невдоволення дочки-в-прави, не було питання. Як перемикач.

Євген на пам'ятці квітучої матері щиро радісно. Він довгав, щоб нарешті подбати про себе і її життя. Євген був ще більш щасливим, коли він дізнався, що матір його збирався до коронки. Хто? Сусід від 5 поверху. Він довго був секретним захопленням Наталії Олександрівни.



Весілля Пелеса відіграли місяць пізніше. Навколо того ж, відомо, що Руслана очікує дитину. Чи є це збіг? Хто знає. Головна Що сім'я Євгена і Руслани шукала появу першої дитини. І про таємничу траву з другу не потрібно знати.

Чи можна припустити, що добрі цілі Наталії Олександрівни оцінять методи їх досягнення? Чи зробив Руслану право, замінивши чашки? І може вона закінчилася інакше?

Категории

Смотрите также

Новое и интересное