Тільки повернувшись з Риму, обравши місця, де можна їсти з живота на 15 євро.

Особливості Риму в своїй історії і, звичайно, в її обстановці краси, романтики, пристрасті і естетичних насолод, які можна знайти буквально в будь-якому напрямку. Дуже смачна кухня в світі! Повне почуття свободи і дозвілля Кожна хвилина життя.

Після перегляду Woody Allen's "Roman Adventures" і Liz Gilbert's "Eat, Pray, Love" Я мав багато снів про перехід в Італія. І так, як це вся пандемічна епічна поодинці мало, я зумів відвідати там. Звісно, я був дуже жертий, але спасибі Богу все добре пішли.

Сьогодні видання. "Сайт" У Римі ви можете спробувати шедеври. Італійська Тільки 15 євро, і не тільки цього. Інформація для туристів



«Якщо ви хочете провести справжню італійську їжу, з'їсти, куди їсти італійці!» Я читаю на італійський блогер. Дійсно, кращі місця найкраще і найсмачніші.

Якщо кафе є італійською, вона належить до сім'ї, яка працює там. Зазвичай вони дуже атмосферні і милі, домовласників. В середньому: сильний напій з бочок, макаронів і десертів на одному йде від 15 до 20 євро.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація від GID в ROME/VATICAN/EXCURSION (@gidvrime_larisa)



Відразу хочу відзначити, що чек на скромну вечерю для двох в історичній частині Риму, особливо в місцях з сильною місцевості, буде близько 50 або навіть 70 євро. До цієї суми необхідно додати відсоток або фіксовану плату, яка становить близько 5-7 євро за особу для обслуговування.

У історичних місцях, таких як Пантеон, Колосюм або П'язза Навона, є багато людей скрізь, переважно туристи, які прийшли і пішли. Є багато. І це означає, що логічно, власники установ не хвилюються, чи повернетесь до них знову або ні.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Світлана Нікитюк (@landmarks_of_the_world)



Але місцеві жителі добре знають, що для смачних, недорогих продуктів харчування і реальної атмосфери старого міста необхідно доїхати в район Траствере. Це справжній гастрономічний рай!

Для домашньої пасти, перейдіть до Паста е віно osteria. Тут, макарони та соуси виготовляються прямо перед відвідувачами. Що таке tiramisu? Про нас Ви можете знайти це місце в Via della Pelliccia, 12.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Posted by Пастаєвіостерія (@pastaevinoosteria)



Є ще один ресторан тих же власників. Також є відмінна кухня і хороші ціни. Enoteca Trastevere знаходиться в районі Via della Lungaretta 86.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Enoteca Trastevere (@enotecatrastevere)



Паста на 5 євро і відмінна саморобна ласагна варта за смаком в Карло Мента. Ціни низькі, їжа смачна, і як бонус, деякі співробітники розуміють російську мову.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Карло Мента (@carlomenta_trastevere)



Один. Кращі піцерії Риму - Дар Поета. З 1995 року випікають. На в'їзді також можна взяти черги.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Дар Поета (@darpoeta_trastevere)



Ну, в цілому, піцерія в Римі - на кожному кроці дивиться напис на піцерії на деревій Ціна за піцу 8 євро. Я також можу рекомендувати Ai Marmi на Trastevere, Viale Trastevere 53.
й ¶
Це дуже популярне місце серед романів. На вулиці краще приїхати заздалегідь, інакше ви знайдете лінію 40 осіб, що стоять на вулиці. А потім додайте 30 хвилин очікування вашої свіжої піци. Але піци варто. І ціни досить низькі для центру.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація фотографа Харків (@eleshootit)



Ресторан Sora Margherita розташований на території єврейського кварталу.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Sora Margherita Рома (@soramargherita)



Для реальних Роман Перейти до Impiccetta.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Posted by Іміккетта (@impiccetta)



Готель знаходиться на відстані 7 км від Dei Fienaroli. Що смачний Тірамісу!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Posted by Іміккетта (@impiccetta)



Я також хотів би відзначити La Botticella. Це трохи дорожче, і це в центрі. Але що смачна кухня!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано La Botticella (@restaurantelabotticella)



Морозиво або гельто? Гельатерій в Римі є великим багатолітнім. «Як вибрати найсмачніші, а головне, якісне та природне морозиво?» І я кажу, «Погляд за ознакою гелато Артиганале (зважаючи на те, що морозиво є домашньою, тобто на місці в гелатурі, не в виробництві).»

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Aleandra Vorozhbit (@aleandra_vorozhbit)



Топ 3 кращих ром: Гельтерія Санта Марія Maggiore (через 93a-95), Гельтерія дей Граккі (Via dei Gracchi, 272, ром) та Гельтерія Fior di Luna (через дела Lungaretta 96). Діапазон цін від 3 до 12 євро.

Ну, особисто, мій гестальт закритий на площі Іспанії, на іспанських сходах. "Мрії приходять вірними", - сказала до себе, і пізнайте італійського гелато на кроки, щоб відчути принцесу Анни від "Романного свята". Я повинен бачити фільми з Audrey Hepburn як дитина!

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Наталія Карпова (@tatoshe4ka)



Я також запропоную, чому кажуть, що Тоскани і його мешканці поцілунали Господь на макі. Кожен, хто був тут принаймні один раз, називає цю землю «Парадіз на Землі».



Перегляд цього повідомлення в Instagram

Публікація GUID в ROME (@natalia_gidvrime)



Особливості Риму в античній архітектурі, смачної їжі і звичайної в його помірних мешканців. І навіть якщо сьогодні неможливо сказати, що всі дороги ГоловнаЦе місце приваблює туристів як магніт.

Якщо ви їдете в це прекрасне місто, подумайте заздалегідь місця, де ви хочете піти і заклади, в яких ви хочете насолодитися місцевою кухнею. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу і узгодити зручний час і місце вручення квітів.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное