Дочка жирової особи відхиляла суддя молодого чоловіка, який довгав вуха в кредитах, але через 3 роки гірко шкодував

Попадання в любов, особливо в молоді, є загальним. Тіло сповнене гормонів, здоров'я, але мозок не підтримує все це. Не розумово, ні. Він не знає правила гри. Як поводитися в новому зв'язку, чи варто доглядати за жорстким дівчатам, Зареєструватися Чи не дайте до кінця?



Відповіді на всі ці питання приходять з часом. Вам потрібен досвід і крута голова. Через рік життя поставить все на своєму місці. Він покаже, хто був правим і хто був неправильним. Тепер, від високих років жив, це навіть дещо незрівнянно запам'ятати минулі збої. З іншого боку, це де ми навчимося.

3 роки тому я перевернув 22. Довгий студент, але ще молодий і наївний. З великою кількістю додаткового часу і здоров'я. До цього я працював на всіх сортах slobs, не дуже хвилюючись про те, що буде відбуватися в майбутньому. Чому я маю це ставлення до життя, ви запитаєте? Простий, чарівний дух від матері.

Вона працювала у старшому викладачі школи. Без нормальної заробітної плати, з постійними нервами після школи, часте перевтомлення. Не складно передбачити, що я пішов до тієї ж школи, де навчався моя мама. Ну, клас був її, теж. Так, від мене, моя мама захотіла тільки найвищі результати і постійне розвиток в її темі.



Не подобається геометрія. Я не люблю щось. Це призвело до постійної критики і конфлікту. Навіть після школи мій мама часто запам'ятовує ті часи. З одного боку я апологую для нервів. З іншого боку, вона пропонує, що я можу дізнатися більше. Що б зробити, хоча?

Навігація Після того, як всі види фривоусних досліджень і в цілому, досить вітер життя, я вирішив прийняти мій розум. Я переглянув свої значення і вирішив отримати роботу в офісі. Але це не так просто. Щоб працювати десь, потрібно знати щось. Все, що я отримав, є одним з найпопулярніших у своїй голові. Я маю хобі. Ви знаєте, що не достатньо.

Вже перший раз я зняв кредит у житті. З грошима я отримав, купив вступ на платні курси, закінчив їх і вибивав на офісних дверях знову. Я зробив стажування. Навіть отримав похвалу від місцевих органів влади: вони цінують творчість і прагнення до суть роботи. Я сподіваюсь, що це не є черговою розмовою для мотивації співробітників. О, прийти на.

В короткий час зустрілася дівчина дозатора краси, Дхана. Вона була дочкою боса, займала якусь винайдену позицію і, відверто, стала прикрасою всього офісу. З першого дня я був на своєму столі. Я купив каву, але це безкоштовно для всіх. Але головне - увага, справа?



Як виходить, piabay не вірно. Дівчинка заперечує мене все. Я попросив її через місяць, для якого я був позбавлений У той момент я вирішив взяти новий кредит і повільно відкрити щось своє. У офісі я працював менеджером з продажу, але я вже мав власний погляд на деякі речі.

А потім мій батько спустошився Дхана для чогось в чесному офісі. Немає одного реагатора, крім мене. Дівчинка вдячна, розказав мені ситуацію в сім'ї, що тато має різкий настрій гойдалки. Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Поговорили про інші теми, але потім час для роботи. Я пропоную взяти її додому.

Ми прогулялися по вечірньому містечку, сніг потрапив у обличчя, але не відчував дискомфорт. Гарячий чай приємно зігрівається. На одній точці я відчув, як ми повинні йти в руки, слизькі. Дівчинка погодилася. Не обмежувалося щастя. Після цього гілочка дуже швидко прийшла. Дхана брала таксі і ліву. Я мав піти.

Р

На наступний день дівчина не була визнана. Холодні очі, подразнення. Я боївся навіть підійти її. Після роботи вона розповіла мені, що вона і її батько був конденсований. Про це побачила наш хлопець. І насправді не хочу витрачати свій дорогоцінний час на деякі непорозуміння, як мені. Вона не схожа на це. На ніч я вирішив взяти новий кредит.

Після цього нічого цікавого відбулося на роботі. Не помітив мене. Офіс був спокійний, замовлення були дуже невизначеними. Моя ідея давно не розглядалася, тому я вирішив зберегти їх лише в разі. Після пари місяців я кинути, але мої почуття для моєї дочки боса тримали мій двигун теплою.



Ми зустрілися з нею, після 3 років, зайнятих. Вона була просто гарною. Особливо з дитиною в руках. Її чоловік, високий чоловік 10 років старше, не подарував їй руку, коли вона вийшла з автомобіля. Маленька зміна, але я її зауважив. З іншого боку, вона добре виконує. Поговорили про себе. Про мене

Але це занадто багато: Я знав її історію. Продажі впав і мій батько проданий бізнес. Він не сидить під храмом, але колишні прибутку за ним. Хто знав, що продаж туристичного обладнання буде незадовільним під час пандемії? Я знаю. Я його знав, але хто слухав новийкомер?

З іншого боку, люди витрачають більше часу вдома. Це нудно. Так я інвестував в сучасні, розумні домашні продукти. Китайський не подбає, де взяти обладнання, і я не поспішав з термінами. Склад і пара нормальних працівників. Все, що потрібно. І тепер у мене є гарна квартира, автомобіль. Мама, знову, кожен щасливий.



Piabay Dhana не бідна, але ставлення її чоловіка до неї не є. Я був більш ніжним. З іншого боку, можливо, це внутрішній натяг, який підказав мене взяти ризик і повернутися на ноги. І з люблячою дівчиною просто перетвориться в жирну сім'ю, задоволену його життям. Що таке, як, це шлюб? Успішно!

Категории

Смотрите также

Новое и интересное