Цього року я не віддаю до гіпою і не буду купувати нічого на Чорна п'ятниця, я став більш свідомим.

Вік споживання викликає нас, щоб купити більше і частіше, щоб шукати щастя в матеріальних речах, а також займатися модою. В результаті не тільки наші фінанси і психологічне здоров'я страждають, але і навколишнє середовище. У цій статті ми будемо говорити, Хто є підлогами і чому варто прийняти свою філософіюй



Мінзумери – люди, які сприяють свідомому споживанню. Оригінальні англійські іменні мінуси поєднує два слова: Мінімальний (мінімум) і консум (комбінат)Це відображає філософію руху. Мінзомерс закликають підходити до покупок мудро, щоб придбати лише те, що дійсно необхідно.



Що не означає, що ви повинні обмежити себе в усьому. Основна ідея полягає в тому, що Мінімізація непристойних покупокБудьте відповідальним покупцем. Ми будемо раді вашій родині. Далі багато з них повністю переходять в категорію ярусу і лежать в шафі свічка, тільки збирають простір. Особливо це стосується одягу.



Свідомі споживачі завжди звертають увагу на баланс ціни та якості. Вони дивують, скільки вони потрібні щось, як довго він прослужить. Ультрамодні тенденції не для них. Зважаючи на те, що норзомері піклуються про це. Екологічний вплив текстилю та зміни модий

Наприклад, Текстильна промисловість випромінює понад 1 млрд тонн CO2 щорічно.й Це більше, ніж всі міжнародні рейси і доставка. І забруднення океанів з мікропластиками з текстильних волокон? І використання токсичних хімічних речовин? Можливо, ми повинні написати окрему статтю про це ... Але сутність проблеми, ймовірно, зрозуміло з декількох пропозицій.



Розумне споживання і шкідливі наслідки на навколишнє середовище не є новою темою. Тим не менш, пандемія і блокування вимушених людей серйозно переслідують їх ставлення до речей. Ми раптом усвідомили, що одяг не потребує. Так, карантин закінчений, але сукні ми вже пішли з моди. Кварантин також навчив людей бути більш обережними про гроші.



Звичайно, Мінзоомери не заохочують всіх ходити в одному светрі протягом 5 років або купувати речі тільки в другій руки. Це чудово, що сьогодні більшість людей можуть дозволити собі купити нові, якісні речі. Єдина проблема полягає в тому, що капіталістська система змушує нас відключати гальма. Реклама пропонує Вам більшеТільки в новому одязі буде виглядати стильно. Знижує темп, створюючи ілюзію вигідної покупки.



Розумний підхід до покупок не тільки допоможе навколишньому середовищу, але і Це буде позитивний вплив на ваші фінанси.й Просто проаналізуйте ярус, який накопичується в домашніх умовах. Скільки грошей (і закритий простір) можна зберегти без покупки його все?

Ми можемо самі зателефонувати одержувачу. Ось кілька простих порад, щоб допомогти вам витрачати гроші мудро:

  1. Не падають на знижки. Так, приємно купити щось, яке вам подобається за зниженою ціною. Але перед тим, як купити, варто подумати: «Я купую цю річ, якщо на ній немає знижки?» На жаль, дуже часто ми керуємо тільки приємною ціною, і сам продукт не так необхідний.
  2. Купити якісні речі. Здавалося б, що не кожен має гроші витрачати на дорогі товари елітних брендів. Але говорячи, що стінгі платить двічі вірним. Краще купити пару взуття, які надійно триватимуть кілька сезонів, ніж за шість місяців, щоб запустити для нового, адже стара підошва знизилася.
    1016547р.

  3. Не слідувати тенденціям. Мода дуже волейна, тому намагатися купити більше класичних речей, які безчасно і не будуть виглядати старі. Ставка на які костюми ви особисто, не моделі на фото і манекенах.
  4. Зайдіть через шафу кожні шість місяців. По-перше, ви зможете оцінити, скільки зайвих речей у вашому гардеробі. І по-друге, ви можете знайти, що у вас вже є 3 пари чорних джинсів, і 4th буде зайвим.
  5. Зробіть список покупок і принесіть обмежену кількість грошей. Не зайдете покупки безперечно. Нерідко історія «Я бачу» закінчується з бездоганною покупкою. Коли покупка, визначте саме те, що потрібно купувати і дотримуватися списку.


  6. Якщо щось ламає, не запустіть на новий Я, перерву речей, вони ламаються, вони погані. Але в багатьох випадках можна ремонтувати. Якщо Ви не можете самостійно ремонтувати, звертайтесь до фахівця. Ремонт, ймовірно, дешевше, ніж купити новий товар.
  7. Візьміть ваші речі. Наприклад, якщо вам потрібна книга з друга, вам не потрібно купувати копію, можна просто запозичувати.


Не тільки не купуйте. Зацікавили також сортування та утилізації сміття, відправляються в магазин з багаторазовими мішками та контейнерами. Вони зацікавлені в тому, як вони впливають на навколишнє середовище, як вік споживання змінюється обличчя планети. Для них важливо, які матеріали виріб виготовлений з того, що вуглецева стежка її листя.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное