Моя сестра додала мені в чорний список, не відкриваючи двері, коли я приходжу, і все, тому що батьки вирішили купити квартиру.

"Я сумував, що я не говорив до моєї сестри протягом шести місяців. І все через деякі дрібні речі, говорить Valentina. Весь час, моя сестра, якось спілкується з aloof, не завжди відповіли телефонні дзвінки. Перед тим, що відносини сестри були дружніми – до дня, коли батьки вирішили дати молодшу дочку квартиру.



Я не говорю з сестрою, Анна завжди була рольова модель для мене. Ми маємо невелику вікову різницю, тільки 3 роки. Я завжди хотів бути, як мій сестра. Коли я був дитиною, моя сестра завжди мій найкращий друг. І тепер вона не йде до мене. Це важко для мене, щоб прийняти це, тому що я завжди поділився мої секрети з Anya, тільки вона могла говорити.



Зараз Anya не відповідає моїм повідомленням, пропускає дзвінки. Після того, як я назвав її з чужого числа, Anya відповів, але ми ніколи не могли говорити нормально. Будь-яке життя в іншому місті. Вона переїхала там в її студентські роки, потім отримала роботу і оселилася там. Мої батьки і я жив у невеликому містечку. Будь ласка, покажіть, як ми робили.

3610Р. 4200Р.

Я одружився чотири роки тому. І прийшов моя сестра, щоб привітати мене. вона не одружена, але вона добре на своїй роботі. Зараз вона сплачує іпотеку, живе в її великій квартирі. Я думаю, що кожен щасливий. А коли я показав, що мої батьки купували мене квартиру, будь-який припинив спілкування зі мною.



Тепер я чекаю другу дитину, мій чоловік і я жити в оренду житла, і це коштує нам дуже багато. Так батьки вирішили допомогти нам. Закупівля є невеликими, а нерухомість дешевше, ніж у столиці. Ми не будемо мати свого дому.

Я вирішив поділитися хорошою новиною з братом. Я думав, що Аня буде щасливою, але вона була відхилена цілою родиною. Після того, як розмова, будь-яка мама ніколи не повернула. Я не розумію, чому вона була відхилена. Вона живе набагато краще, ніж нам у великому місті, тільки в новому просторому апартаменті. Вона вирішила переїхати і ми завжди були для батьків.



Ми святкуємо всі свята разом, мій чоловік і я завжди намагаюся допомогти батькам і матір'ю, і вони подобаються нам. І я в положенні, де це дуже важко без підтримки. Я впевнений, що моя сестра розуміє, що я не в змозі працювати з моїми двома дітьми, це буде важко для нас, щоб зробити кінці зустрічі. Я не знаю, чому вона діяла, як це. Я промав сестру, але я не можу звернутися до батьків, коли мені потрібно. Коли я не говорю, я відчуваю себе погано.



Деякі діти діляться своїми батьками молодшими сестрами і братами. Батьки, здавалося б, люблять своїх молодших дітей. Немає нічого. Психологи підтверджують, що батьки несвідомо звертають більше уваги до молодшого та меншого піклування про дітей старшого віку.

Аня стала незалежною, коли вона пішла на навчання в іншому місті. Вона мала шукати житло, заробити життя, навчатися в незнайомому місті. Вона настала на власній, без підтримки. А коли вона побачила, що сестра молодша з легкістю отримує житло, звичайно, Anya був відхилений. На неї вистачало мати двох дітей, одружитися, і всю увагу і любов батьків. Звісно, сестра відхилена, що батьки не звертаються до уваги та піклуються про дітей. Це не те, що вона потребує допомоги, вона потребує уваги, але все догляд йде до своєї молодшої сестри. У той же час, Аня не отримала такої уваги і родзинності від батьків, тому вона сердитися з ними.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное