Зіркові красуні, які довели, що не потрібно стрибати з маррі молодим, після 40 можна також

Незрівняні жінки віком від 30 років, щоб почути неактуальні нагадування про годинник і останні перевезення. У той же час ми зібрали для вас вибір зоряних красунь, які мають намір розпочати родину дозрівають після 40. Їхній приклад чітко доводить, що можна маррі успішно одружитися на 40 або навіть 50 років, а слово «лат» – це просто неприпустимо.



2 травня 2015 р. Зірка фільмів «Прибуття та правосуддя» завітала свого дружця Даррен Ле Галло після 15 років разом. Серед гостей були тільки найсвіжіші друзі нареченого і нареченої, а дочка Авіана. На час шлюбу актриса стала 41-річною.

доб. 359

"Коли я дивлюся на мій 20 або коли я шукаю в будь-який період мого життя, я думаю, про те, скільки часу я провів намагатися знайти правого чоловіка", - каже Amy Adams. «Чи правда полягає в тому, що коли у вас є людина в житті, це дозволяє краще зрозуміти себе і виростити як людину. й

Salma Hayek був 41, коли вона породила дочку Valentina. Про весілля з батьком дівчини, французьким мільярдером François-Henri Pinault. А потім Сальма дізналася про невідповідність бізнесмена і зламала стосунки.



GettyImages Правда, з часом Pino вдалося заробити прощення. На 43, Хайек пішов з оселя з її довгому хлопцю, щоб сказати так вперше в її житті. «Я допоміг мені стати набагато краще. Ми разом 15 років і наша любов сильна, сказав Фріда зірка.

Ліза Едельштейн

Актриса, відома своєю роллю в телевізійному серіалі Будинок, одружений вперше, відзначає її 48-й день народження. Вибір зірки був художник Роберт Руссел, з яким Ліза від декількох років до весілля.

Cameron Diaz і Good Charlotte гітарист Benji Madden був відомий, коли актриса був 42 роки. В першу чергу кілька вірять в серйозність своїх відносин, але через 6 місяців пара підписалася без шуму.



Для діазу це був перший шлюб, і він занурився, що сімейне життя змінило її. Тепер запальна блондинка рідше відвідує вечірки і пригощає весь вільний час для здоров'я і чоловіка.

У віці 41 Рахель отримав реальний супергерой. Вибір актриси став виконавцем ролі 007 агента в останні Бонд фільми Данила Крайга.



Поза «Ложки» Як і секретний агент напевно повинен, тільки чотири люди взяли участь у весіллі, включаючи дочку Крайгу і сина Вайса.

Гері Холіелл "Червоний перець" Halliwell стала дружиною лідера команди Red Bull Racing у травні 2015 року. Вона була 42 в часі.



Поза «Ложки» У парі вже були діти з інших відносин. І в січні 2017 року народилась їх загальна дитина, Монага Джорджа Хектора Горнера.

Zoe Saldana, зірка of Guardians of Galaxy, вважає, що ви не повинні одружитися занадто мало. Взаємовідносини своїх батьків не зраділи, тому актриса обрала майбутній життєвий партнер. І італійський художник Марко Перего зумів підкорити серце Зої.

р.

У червні 2013 року Сальда і Перего, 35, одружений в Лондоні. Цікаво, що обрана одна з акторок отримала свою назву після шлюбу.

Джессіка Chastain

Італійський дизайнер Gian Luca Passi de Preposulo і jessica Chastain, який був раніше ardent супротивником шлюбу, одружений, коли актриса був 40-річний. Шале майже 7 років старше чоловіка. Він також сказав, що після весілля вона виглядала набагато молодше.

Олена Миррен

Оскар-виграюча актриса Helen Mirren (née Helen Lydia Mironoff) неодноразово сказав, що вона не любить хворобливі розриви, і тому ніколи не одружиться. Але що всі змінилися після зустрічі директор Taylor Hackford. Helen and Taylor від 12 років і одружений, коли актриса була 52.

Париж Хілтон

11 листопада цього року в 40-річній іконі чарівника і головний голлівудський холосток Париж Хілтон вперше одружився. Вибір спадкоємця готельної імперії Хілтон був венчурним капіталістом Carter Reum.

Перегляд цього повідомлення в Instagram

Опубліковано Париж Хілтон (@parishilton)



“День, що ми чекали, нарешті прибули!” написав в Instagram. Партія Зірка стверджує, що остаточно виявила «хі князі» і відіграли сонне весілля.

У статті та попередній перегляд використовуються фотографії.

Категории

Смотрите также

Новое и интересное